Baby set - zdravotnická sada - co do něj?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
1.12.21 08:54

Baby set - zdravotnická sada - co do něj?

Ahojte 🙂,

chtěla bych se připravit na miminko a přemýšlela jsem o nějakém baby setu, který by měl třeba teploměr, hřebínek, odsávačku, manikúru, kartáček atd.. Našla jsem sady pod různými názvy: zdravotnická souprava, sada pro péči, hygienický set. Přijde mi to praktické třeba na cesty, nebo na doma vše v jedné taštičce a po ruce.

Máte některá zkušenost? Kterou soupravu jste používali a s čím jste byli spokojené? Já našla značky Avent, Beaba, Babymoov, Tommee Tippee. Můžete doporučit co Vám v sadě vyhovovalo a co jste musely dokupovat?

Moc všem děkuji za rady a doporučení! :srdce:
Katka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
929
1.12.21 09:27

Já to tenkrát taky koupila od aventu a bylo to zbytečně drahé, na oko dobré, ale v reálu na nic, odsávačku jsem kupovala na vysavač, teploměr měřil blbě, hřebínek no nebylo co česat. Asi to nechceš slyšet, ale je lepší nakoupit až když zjistíš co fakt potřebuješ. Blbý je že to dopředu nevíš a každému sedí něco jiného. Využila jsem nůžky na nehty, kleštičky na nehty, zubní kartáček na prst, kartáč na vlasy spíš jen na masáž hlavičky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66493
1.12.21 09:31

@katka2609 za mě zbytečné peníze, půlku věci nevyuzijes :think: v porodnici jsem dostala jakýsi reklamní balíček v plastové kabelce, takže používám tu..a u nás základ kvalitní teploměr, čípky na teplotu, manikúra :think: a vatove tyčinky..toť vše :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3238
1.12.21 09:34

Ja koupila nakou jednu sadu a na prd, je lepsi to mit zvlast…odsavacku elektrickou nebo na vysavac, pusou jsem dokazala vytahnout max suchyho holuba..v tech sadach byvaj takove veleke nuzky na manikuru, ty jsou taky na nic..bud male se zakulacenou spickou, nebo jsem pouzivala normalne svoje..na cesani hrebinek (dcera mela od narozeni haro), teplomer kup v lekarne…udelej si doma takovy set sama a pridej tam nejake cipky na horecku, bephanten baby na zadek, sterilni gazove ctverecky…jak dite poroste, budes doplnovat, vymenovat..ze setu, co jsem koupila, jsem pouzivala jen ten hrebinek, a to jsem ho mohla v DM koupit fakt levnejc :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4907
1.12.21 10:09

Kup si nějakou taštičku nebo kosmetický kufřík, co se ti bude líbit. A do něj nakup základní věci, co si myslíš, že je můžeš potřebovat. A až se dítě narodí, tak vyšleš tatínka koupit zbytek. Kupovat přednastavený sady je vážně vyhazování peněz. Půlka ti bude k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27484
1.12.21 10:18

Já kupovala zvlášť vse sama podle potřeby, nizky na nehty sem nevyužila, lepší takove to stipatko. Kartáč/ hřeben taky vůbec-deti byly do roka plesate. Teplomer a odsávačku sem měla obyč z lékárny. Kartáček na prst z drogerie. Tyhle sety bývají předražené a málokdo z toho využije vse. Jen to hezky vypadá no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18032
1.12.21 10:26

Dopředu jsem nekupovala nic.
V porodnici jsme dostali dárkový kufřík, v něm něco bylo. A zbytek jsme dokoupili při cestě z porodnice.
Teploměr jsme měli doma vždycky, speciální dětský jsem nekupovala. Na nehty jsem používala kleštičky že své manikúry. Odsávačku na hleny jsme měli obyčejnou na vysavač, tu nejlevnější co byla k dostání. Jedné dcery jsme dokupovali na baterie, trpěla hodně na rýmy.
Teď máme teploměr do ucha, ale kupovala jsem až u prostřední - má horečky často…

Většinu věcí bych předem nekupovala. Dneska stačí kupovat až když je to potřeba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2283
1.12.21 11:15

Ty sety jsou předražené a většinou k ničemu.
Koupila jsem klasickou manikůru pro děti (zakulacené nůžky a menší cvakátko na nehty u nohou a pilníček - ten ale nepoužívám,) hřebínky jsem dostala od kamarádek (a stejně mi k ničemu nebyly), teploměr a nosní odsávačku jsem koupila za pár kaček z lékárny. Pleskla jsem to do krabičky co jsem někde vyhrabala a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat