Baby Smile-TWISTER

407
22.3.07 11:58

Baby Smile-TWISTER

ahoj holky,má někdo zkušenost s tímto kočárkem,moc se o něm nepíše a proto by mě zajímalo kdo ho má a jaká je spokojenost :)
Dík za každou reakci,nikde jsem toto téma nenašla tak zakládám nové.
Toto je on
http://shop.internetshopping.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

942
22.3.07 13:53

Taky bych ráda věděla, jestli s ním má někdo zkušenost. Viděli jsme ho v obchodě a celkem se nám zalíbil, ale nic bližšího o něm nevím.

Máte ho někdo vyzkoušený??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
22.3.07 21:45

Ahojky,
zrovinka o něm taky sbírám info…Viděla jsem ho s kámoškou v obchodě a dost nás nadchnul, je velmi prostorný, po:,–(ila jsem tam mého 2 letého prcka (má 96 cm!) a dobrý a široký je hooodně…korbička je dlouhá a lehká…rukojeť je i pro vyšší lidičky, velký košík, madlo oddělávací…
No asi jsem nic nového nenapsala, ale našla jsem diskusi, kde ho jedna mamča má:
http://www.diskuze.promaminky.cz/detail_tema.php?…

Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
23.3.07 09:18

ahojky, já jsem se na něj ptala taky, ale nemá polohování nožiček (tedy myslim že to byl tenhle)
My jsme nakonec koupili x-lander xa a zatím jsme spokojeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
24.3.07 12:09

XSONAH ,

Baby smile polohování nožiček MÁ !!!!!!!!!! :wink:
Věřím, že XA je dobrý kočárek, taky se mi líbí, ale co se týká velikosti sedačky, tak je Baby smile o hooooooooodně větší… !!!!!!!!
Viděla jsem přesně tyto dva kočárky stát vedle sebe, XA se mi zdál poloviční! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
407
24.3.07 14:27

Tak jsem tento kočárek shlédla v obchodě a nevím,moc na mě nezapůsobyl,paní prodavačka s ním dost zápasila při předělávání korbičky na sporťák a tak jsem se rozhodla že ho kupovat nebudu,X lander XA má fakt tu korbu miniaturní takže mě taky neoslovil,pak tam byl ještě ten Volant od Impastu ten se docela dal,ale holky hlavně jsem přišla na to,že ty kočárky vůbec nehoupou,myslela jsem že aspoň trochu jo,ale nic moc,tak že jsme udělali radikální změnu ve výběru kočárku a jdeme do klasiky,byl mám předveden Roan Marita a je fakt úžasný,lehký,super houpe,polohovací zádíčka a korbička funguje jako kolébka,to se moc líbilo manžílkovi.Opravdu je pro mě důležitější pohodlí miminka než moderní vzhled kočárku,jen mě mrzí ty aretované kolečka,ale musím to oželit..... :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
24.3.07 17:58

Janko,
udělali jste dobře… :wink: Koukla jsem na ten Roan, je pěkný… Já měla taky klasický houpací hluboký kočárek Chicco a až pak jsme kupovali sporťák, protože zase jako sporťák jsou tyto kočárky nepraktické…
My se s kámoškou u toho Baby smile dívaly hlavně na sportovní verzi, ani jsme nezkoušely houpání nebo výměnu korby - asi proto, že už máme obě chodící dětičky :wink: :D
Jiné kámošce, co čeká mimi, jsem ji B.smile napsala do seznámku :lol: , ale bude už na ní, který kočárek si sama vybere…
Rozhodně ji ale vymluvím ten X-lander - jen a pouze proto, jak je malý :(
Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
25.3.07 23:02

Je fakt že jsem ten Baby Smile neviděla naživo, ale právě jsem se ptala na netu, u prodejce a tam mi tvrdili, že to polohování nožiček nemá. Tak jsem se po něm už nepídila.
Tak se omlouvám za chybnou informaci.
My máme mimčo v únoru, tak na příští zimu bude už ve sportáku. Do záží se tam Lucka snad ještě vejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
26.3.07 14:28

Baby Smile Twister

Já tenhle kočárek mám. Mám šedý, jezdím s ním dva měsíce a jsem spokojená. Ta korbička je opravdu velká a pěkně hluboká. Malej se mi tam vejde s fusakem, zabálkou a dekou a je to v pohodě. Korbička jde oddělávat úplně jednoduše. Vespodu se to jednou rukou odcvakne a jedním pohybem se korba vyndá. Dělám to denně, opravdu je to lehké. Když je kočárek přestavěný na sporták tak je taky dost velký. Má madlo, stříšku a všechno. Taky to jde lehce přestavit. Jen jste mně zarazily s tím polohováním nožiček, tet opravdu nevím, ale asi ho nemá. Mně to v tom obchodě vůbec nenapadlo, vlastně ani do tet, docela chyba. Ty přední aretovací kolečka jsou parádní. Kočárek je lehký a pěkně se s ním jezdí. jen mi občas trochu chybí ta přehazovací rukojet. S povolenejma kolečkama se s tim špatně jezdí pozadu. Naštěstí je ta korbička hluboká tak na prcka svítí opravdu málokdy. Přeji štastný výběr. Opravdu to není sranda vybrat ten správný kočárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
3.4.07 08:52

Baby Smile Twister

Tak jsem zjistila že existují dvě verze tohoto kočárku. Novější a starší. Ty starší kočárky polohování nohou nemají ale ty novější už ano. Mají také vnitřek korby pošitý flaušem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.4.07 15:07

dotaz

Ahoj holky tenhle kočík mě naprosto uchvátil, jen se chci zeptat kdo jste ho viděl naživo, kde to bylo?

• Nahlásit
  • Citovat
407
5.4.07 15:23

Já tento kčárek viděla naživo tady
http://www.ella.spacil.cz/
ale abych pravdu řekla paní prodavačka s předěláváním korba-sporťák měla co dělat,připadlo mi to složité,proto mě odradil :( ale na pohled je velice hezký

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.4.07 15:43

dotaz

jejej zase morava, nějaká pražanda ho v praze neviděla, z teplic do olomouce nebo brna je to dalekooo…

• Nahlásit
  • Citovat
254
5.4.07 16:19

V Teplicích ho mají v Dětském ráji u Kačenky a v Mostě u Kahanu u Berušky a v Děťátku za Obzorem kousek od Aquadromu.Letošní kolekce má polohování nožiček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
8.4.07 10:06

Holky musím říct, že ten zelený mě fakt uchvátil, škoda jen, že nemá sport. sedačku otočnou po a proti směru jízdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama