V čem se liší Babybjorn a Babygo lehátko?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucapaf
Nováček 4 příspěvky 10.02.18 21:16
BABYBJORN NEBO BABYGO LEHATKO

V čem se liší krom ceny a provedení opěrného systému
BabyBjorn od 3400,– nebo Babygo od 1400,–? Máte někdo doma lehátko Babygo? Máte zkušenost? Cenově mnohem příjemnější než Babybjorn.

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 10.02.18 21:21

Nešla bych ani do jednoho nelíbí se a přijdou mi divné :think: přijdou mi takové fórové :?.

LaraA
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 10.02.18 21:24

Taky se mi nelibi, I 1400 mi prijde za lehatko hodne, malicke dite by tam nemelo but extra dlouho, az povyroste, nebude tam chtit but Nebo bude rizika, ze se prevrati…

Lucapaf
Nováček 4 příspěvky 11.02.18 12:53

Děkuju za názory, prosím jde mi ale spíše o to jestli má někdo porovnání nebo zkušenost s BABYGO ohledně Babybjorn sem našla diskuze a spokojené zákazníky ohledně BABYGO nic.

geemik
Nováček 1 příspěvek 14.09.18 21:09

@Lucapaf dobry den
Take mam takove dilema jako vy. Tak by me zajimalo zda jste na nejake srovnání narazila?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >