Babyborn we nebo one

157
15.11.18 09:53

Babybjorn we nebo one

Ahoj holky, jaky je rozdil mezi temito dvema typy? Porad koukam na netu na fotky i videa a nevim. Dekuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1722
15.11.18 10:02

Nevim, jaky je mezi nimi rozdil, ale podle fotek je mi jasne, ze ani jedno neni zrovna vhodne pro noseni deti. Ma malo latky mezi kolinky a vypolstrovana zadicka, kde miminko spravne nepodsadis a nebude to pohodlne ani tobe ano prckovi. Zkus se pridat na facebooku do skupiny nosime deti, kde urcite najdes rady jak vybrat spravne nositko, abyste si to ty i mimco zamilovali a nosili spravne :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22384
15.11.18 10:21

Ani jedno není vhodné.
Základ je dostatek látky mezi nožičkama,aby to bylo nosítko a ne visitko. A nepodložená záda. A nemožnost nosit čelem od rodiče,to není vhodné vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
15.11.18 10:28

Damy, ja vim, ze neni ergonomicke, jen jedna kamaradka ma to a druha to druhe a nejsou mi schopne rict v cem je jine, tak jestli to tady nekdo nevi. To jestli je vhodne nebo neni, to jsem se s prominutim neptala. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11846
15.11.18 10:30

Podle toho, co jsem nasla, We bude nejaka zjednodusena verze, neumoznuje nosit celem od rodice, One to umoznuje…treba tady, jestli umis anglicky

https://babycarriersaustralia.net.au/…q-babybjorn/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
15.11.18 14:12

@beruska9 dekuji, to mi pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...