Babybox nablízku a přesto vražda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rokris
Kelišová 6495 příspěvků 23.04.18 20:09
Babybox nablízku a přesto vražda

Hezký večer. :kytka: Proč myslíte, že se to děje? Ta „maminka,“ co chlapečka zabila, nešla ani do vazby. A babybox údajně kousek. Mám obavy, že ta osoba může skončit i bez trestu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.04.18 20:13

@rokris maminka? obyč svině.. nakopat..

Kelsey
Hvězda diskuse 44902 příspěvků 23.04.18 20:15

Nedokazu pochopit. Nejspis zkratove, zoufale jednani. Nedokaze se smirit, ze by ji dite vychovaval nekdo jiny, tak ho zabije :nevim: :nevim:.
Pro nas vetsinu je to nepochopitelny cin.

rokris
Kelišová 6495 příspěvků 23.04.18 20:16
@martina.se píše:
@rokris maminka? obyč svině.. nakopat..

Souhlasím. Proto je v uvozovkách. Čekám, že se zas označí za vyšinutou. A množit se může dál.

Alušáček
Závislačka 3248 příspěvků 23.04.18 20:16

@rokris Pro mě nepochopitelné, nevysvětlitelné vnímám tu osobu jako naprostou zrůdu a jak se z člověka statane zrůda netuším a nechápu :think:

rokris
Kelišová 6495 příspěvků 23.04.18 20:19

@Kelsey Osobně si to neumím představit, čím se to dá omluvit. A že je v pohodě doma, tak to snad ani není možné.

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 23.04.18 20:21

Presne tohle v dnesni dobe babyboxu nechapu :,( :,( :,(

rokris
Kelišová 6495 příspěvků 23.04.18 20:23

Byla bych pro sterilizaci, pokud někdo zabije své dítě.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40482 příspěvků 23.04.18 20:25

@rokris jo 200metrů od místa činu. Tohle je šílený, další 2 děti doma a když už rodila doma stačilo dítě odnést o pár metrů dál jenže do chce dítě zabít tak to neřeší :? Zabije mimino, hodí do popelnice a vrátí se domů k dětem jako by nic :jazyk:

rokris
Kelišová 6495 příspěvků 23.04.18 20:27
@Markéta80 píše:
@rokris jo 200metrů od místa činu. Tohle je šílený, další 2 děti doma a když už rodila doma stačilo dítě odnést o pár metrů dál jenže do chce dítě zabít tak to neřeší :? Zabije mimino, hodí do popelnice a vrátí se domů k dětem jako by nic :jazyk:

Přesně. :?

vejilka
Závislačka 4721 příspěvků 23.04.18 20:32

Zrovna jsem hledala, zda téma někdo založil. je mi z toho blbě. :( Ta ženská musela mít nějaký zkrat, nechápu, že miminko nedala anonymně do toho babyboxu. Podle mě těm ženským nějak hrábne, nevím. je mi z toho zle. Na fb jsem jí vyhledala jako Božena Státníková. Má tam i fotky těch svých malých dětí, kterým zničila život :,( :,(

rozmaryna1234
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 23.04.18 20:32

Zavedla bych tresty jako ve středověku -Oko za oko, zub za zub.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40482 příspěvků 23.04.18 20:32

@rokris tak snad dostane odpovídající trest. No nedostane, ale snad vyleze až bude po přechodu :jazyk: Dítě v sobě nosí tolik měsíců a pak ho zabije, navíc žít s tím že se dítěte zbavim to je šílené. To si myslela že jí neodhalí, kdyby dala dítě do babyboxu nic by se jí nestalo ale jistě budou říkat že jí cvaklo po porodu a zrovna rodila doma a nejspíš nikdo o těhotenství nevěděl :jazyk:

selia
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 7 inzerátů 23.04.18 20:44

Tak proč by šla do vazby - na to jsou jasně dané důvody, nechodí se tam jen pro jistotu, když je TČ závažný. Vazba není trest, vazba garantuje, že soud proběhne, jak má. A pokud skončí bez trestu, tak leda proto, že by se znalecky prokázalo, že byla nějak mimo a nevěděla, co dělá, podle info v médiích to tak nevypadá. Proč - nevím, je mi z toho smutno.

rokris
Kelišová 6495 příspěvků 23.04.18 20:46

@Markéta80 Klidně může dostat podmínku. Je to tu hrozné s těmi tresty.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >