Babybox nablízku a přesto vražda

rokris
23.4.18 20:09

Babybox nablízku a přesto vražda

Hezký večer. :kytka: Proč myslíte, že se to děje? Ta „maminka,“ co chlapečka zabila, nešla ani do vazby. A babybox údajně kousek. Mám obavy, že ta osoba může skončit i bez trestu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60556
23.4.18 20:13

@rokris maminka? obyč svině.. nakopat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50539
23.4.18 20:15

Nedokazu pochopit. Nejspis zkratove, zoufale jednani. Nedokaze se smirit, ze by ji dite vychovaval nekdo jiny, tak ho zabije :nevim: :nevim:.
Pro nas vetsinu je to nepochopitelny cin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
23.4.18 20:16
@martina.se píše:
@rokris maminka? obyč svině.. nakopat..

Souhlasím. Proto je v uvozovkách. Čekám, že se zas označí za vyšinutou. A množit se může dál.

• Citovat
  • Nahlásit
5379
23.4.18 20:16

@rokris Pro mě nepochopitelné, nevysvětlitelné vnímám tu osobu jako naprostou zrůdu a jak se z člověka statane zrůda netuším a nechápu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
23.4.18 20:19

@Kelsey Osobně si to neumím představit, čím se to dá omluvit. A že je v pohodě doma, tak to snad ani není možné.

• Citovat
  • Nahlásit
18490
23.4.18 20:21

Presne tohle v dnesni dobe babyboxu nechapu :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
23.4.18 20:23

Byla bych pro sterilizaci, pokud někdo zabije své dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
51986
23.4.18 20:25

@rokris jo 200metrů od místa činu. Tohle je šílený, další 2 děti doma a když už rodila doma stačilo dítě odnést o pár metrů dál jenže do chce dítě zabít tak to neřeší :? Zabije mimino, hodí do popelnice a vrátí se domů k dětem jako by nic :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
23.4.18 20:27
@Markéta80 píše:
@rokris jo 200metrů od místa činu. Tohle je šílený, další 2 děti doma a když už rodila doma stačilo dítě odnést o pár metrů dál jenže do chce dítě zabít tak to neřeší :? Zabije mimino, hodí do popelnice a vrátí se domů k dětem jako by nic :jazyk:

Přesně. :?

• Citovat
  • Nahlásit
5357
23.4.18 20:32

Zrovna jsem hledala, zda téma někdo založil. je mi z toho blbě. :( Ta ženská musela mít nějaký zkrat, nechápu, že miminko nedala anonymně do toho babyboxu. Podle mě těm ženským nějak hrábne, nevím. je mi z toho zle. Na fb jsem jí vyhledala jako Božena Státníková. Má tam i fotky těch svých malých dětí, kterým zničila život :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Zavedla bych tresty jako ve středověku -Oko za oko, zub za zub.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51986

@rokris tak snad dostane odpovídající trest. No nedostane, ale snad vyleze až bude po přechodu :jazyk: Dítě v sobě nosí tolik měsíců a pak ho zabije, navíc žít s tím že se dítěte zbavim to je šílené. To si myslela že jí neodhalí, kdyby dala dítě do babyboxu nic by se jí nestalo ale jistě budou říkat že jí cvaklo po porodu a zrovna rodila doma a nejspíš nikdo o těhotenství nevěděl :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
23.4.18 20:44

Tak proč by šla do vazby - na to jsou jasně dané důvody, nechodí se tam jen pro jistotu, když je TČ závažný. Vazba není trest, vazba garantuje, že soud proběhne, jak má. A pokud skončí bez trestu, tak leda proto, že by se znalecky prokázalo, že byla nějak mimo a nevěděla, co dělá, podle info v médiích to tak nevypadá. Proč - nevím, je mi z toho smutno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
23.4.18 20:46

@Markéta80 Klidně může dostat podmínku. Je to tu hrozné s těmi tresty.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama