Babylove bio 1 u 6měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
piska24
Nováček 8 příspěvků 29.12.16 21:29
Babylove bio 1 u 6.měsíčního miminka

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat.
Mám doma 6.měsíční dceru a od 3.měsíce jsme na UM.
Dceři dávám od 3.měsíce kojenecké mléko značky BABYLOVE BIO1, nikdy žádný problém nebyl. Nyní jí je 6.měsíců a mléko mi blinká:(Je hodně akční, plazí se a hraje si hodně na bříšku. Po jídle jí nechávám i 1.hodinu v klidu, od krkne si i třeba 2× a stejnak pak najdu jak to vyblinkala.Za den jí musím tak 3× převlíkat:(… nevíte čím to je? Zda mám mléko změnit a jaké? a nebo se to upraví? :(…děkuji

Reakce:
hihi22
Kecalka 231 příspěvků 29.12.16 21:40

Ahoj… male je stejne. My uz mame babylove 2, ta je od ukonceneho 6 mesice. Take ji nechavam hodku po jidle lezet, ale nekdy se sama pretoci a sem tam ji mliko jeste vyjde zpet. Pokud to neni velke mnozstvi, tak bych to neresila.

piska24
Nováček 8 příspěvků 29.12.16 21:46

@hihi22
Právě že je to několikrát za den, a je to někdy větší množství a někdy zas malé…

hihi22
Kecalka 231 příspěvků 29.12.16 21:48

Zkus zitra zavolat doktorce a zeptat se. Ale mlikem to podle me nebude…

piska24
Nováček 8 příspěvků 29.12.16 22:16

@hihi22
To jsem jí říkala a její odpověď, zkuste ho změnit a pak že jak se pohybuje tak si tlačí bříško.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >