Babylove bio 1 u 6měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

piska24
Nováček 8 příspěvků 29.12.16 21:29
Babylove bio 1 u 6.měsíčního miminka

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat.
Mám doma 6.měsíční dceru a od 3.měsíce jsme na UM.
Dceři dávám od 3.měsíce kojenecké mléko značky BABYLOVE BIO1, nikdy žádný problém nebyl. Nyní jí je 6.měsíců a mléko mi blinká:(Je hodně akční, plazí se a hraje si hodně na bříšku. Po jídle jí nechávám i 1.hodinu v klidu, od krkne si i třeba 2× a stejnak pak najdu jak to vyblinkala.Za den jí musím tak 3× převlíkat:(… nevíte čím to je? Zda mám mléko změnit a jaké? a nebo se to upraví? :(…děkuji

Reakce:

hihi22
Kecalka 223 příspěvků 29.12.16 21:40

Ahoj… male je stejne. My uz mame babylove 2, ta je od ukonceneho 6 mesice. Take ji nechavam hodku po jidle lezet, ale nekdy se sama pretoci a sem tam ji mliko jeste vyjde zpet. Pokud to neni velke mnozstvi, tak bych to neresila.

piska24
Nováček 8 příspěvků 29.12.16 21:46

@hihi22
Právě že je to několikrát za den, a je to někdy větší množství a někdy zas malé…

hihi22
Kecalka 223 příspěvků 29.12.16 21:48

Zkus zitra zavolat doktorce a zeptat se. Ale mlikem to podle me nebude…

piska24
Nováček 8 příspěvků 29.12.16 22:16

@hihi22
To jsem jí říkala a její odpověď, zkuste ho změnit a pak že jak se pohybuje tak si tlačí bříško.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >