Babylove mléko složení 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hany18
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 06.08.19 10:22
Babylove mleko slozeni 2019

Ahojte mamci, prosim pekne, nasla jsem informaci, ze DM v roce 2019 zmenila slozeni, k horsimu. Vite o tom neco? A ktera davate, zachytily jste u ditek nejakou zmenu? Ja davam sunar, a vse dobry, ale mala ma ridkou stolici, a to od te doby, co se odstavila a davam ji sunar. Tak jsem chtela zkusit Babylove, po dobrych recenzich, ale narazila jsem prave na tuhle info o zmene slozeni. Dekuju za jakoukoli zpravu, zkusenosti.

Reakce:
Lainaire8
Závislačka 2983 příspěvků 4 inzeráty 06.08.19 10:36

Nevím, Babylove dávám od narození a vše ok. Ale je to tedy od února 2019, předchozí děti byly na Sunaru a taky nebyl problém. U DM se mi líbí hlavně cena, dítko taky spokojený, takže super.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8494 příspěvků 06.08.19 10:40

Privátní značky ve mně nevzbuzuji důvěru, všechny tyhle Lidl, Tesco fines, Tesco Value, Albert česká chuť :think: zvlášť teda výživa u dítěte a třeba na celý den. Vždyť těch výrobců a typů je mraky, věřím, že cenově dostupných pro všechny. Projdi na internetu výhodné velké balení.

hany18
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 06.08.19 10:58

@Bubla Bůčková ja ted neresim cenu, ale upravu stolice na “standardni” konzistenci. Privatni znacky vzdy koukam, kdo je vyrobce, myslim ze zrovna pro albert dela smetanu Kunin a pro Tesco mliko mlikarna Opocno…takze pak s rim nemam problem. Kupovala bych klidne Nutrilon, ale tech zkusenosti s bolenim bricha, zvracenim, i u jinych top znacek me odrazuji. Kojila jsem do 8 mesice, takze myslim, ze zaklad ma malinka dobry, prikrmy ji hezky, takze mliko uz neni hlavni slozka, i kdy doporucene z mnozstvi dodezuji s vetsi rezervou. Na babylove jsem nasla veskrze dobre recenze, ale jako nova info me zarazila ta zmena slozeni, proto zjistuji vice info

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8494 příspěvků 06.08.19 11:02

@hany18 tak já myslím, zkusíš pár dní a uvidíš sama, vždyť co by na složení mohlo být „špatného“ ;)

Váš příspěvek
Reklama