Reklama

Babymel přebalovací taška - máte někdo?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PaníBovaryová
Závislačka 3818 příspěvků 05.08.18 18:20
Babymel přebalovací taška - máte někdo?

Máte někdo přebalovací tašku značky Babymel? Jaké jsou? Nejsou moc těžké? Nebo hluboké? Neodstávají moc od boku? A jak nejvíc jde prodloužit dlouhý popruh?
Líbí se mi tahle. Bude to na 2 děti - moje požadavky jsou: lehká, ať mi neutrhne rameno, moc kapsiček, přední kapsa na klíče, ať je nemusím lovit, pěkná.

Ještě přemýšlím o klasice Pinkie střední - ty jsou velice lehké, ale nemají moc přihrádek a ty pěknější modely ani venkovní kapsu na klíče :nevim:

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7669 příspěvků 05.08.18 19:26

Přímo s touto zkušenost nemám, já budu pořizovat G-Mini ale ještě se mi hodně líbí tašky od Skip Hop ty mají kapes dost a dělají i takovéhle „elegantnější“ :)

weyky
Neúnavná pisatelka 19159 příspěvků 72 inzerátů 05.08.18 20:57

Nemám sice přímo tuto,ale mám celkem tvarově podobnou od babymoove a jsem spokojená.Popruh má dlouhý dostatečně,nikde neodstává,kapes má hodně i venkovní na zip na klíče,sbalím do ní věci pro 2 děti a ještě i docela hezky vypadá :D

Káťa19
Kelišová 6769 příspěvků 37 inzerátů 09.08.18 09:30

@PaníBovaryová je krasna, recenzi jsem bohuzel nikde nenasla, na heurece jich par kladnych na jinou tehle znacky je

Jinak se da sehnat i tu, na bazarku zanovni taska :palec: https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama