Babyplan + kyselina listová + snažení???

Anonymni
7.6.08 09:52

Babyplan + kyselina listová + snažení???

AHoj,
nasla jsem tuhle diskuzu a chtela bych se zeptat,jestli je vhodne pred otehotnenim uzivani Calibrum babyplan+kyselinu listovou dohromady?
Abych nemela vitanimu prebytek,coz take neni dobre…
Mate nejaka zkusenost?
Uz se snazim skoro 3mesice otehotnet a zatim nic…
Myslite,ze by to mohlo pomoct?
Prosim o zkusenost…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2558
7.6.08 11:14

Ahojky.

Tak já jsem brala babyplán až jsem otěhotněla. Kyselinu listovou klidně ber, protože je to dobrá věc. Je pravda, že když jsme plánovali malýho, tak ná to trvalo 2 roky, a teď se snažíme o druhý od ledna 2008 a pořád taky nic. Ale určitě vitamíny nic nezkazíš a hlavně je jez i v zelenině - špěnát, salát atd. Všechna vlastně zelená zelenina obsahuje kyselinu listovou. Ještě bych si teda zjistila kolik obsahuje kyseliny listové ten babyplán, ať doopravdy nemáš přebytek.

Přeji úspěch ve vašem snažení a krásný víkend.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2346
7.6.08 11:15

Prebytecne vitaminy vyloucis, ale pokud nejsi podvizivena, nejsi jen na chlebu s vodou, nemas nejake trable se zazivanim (treba celiakie apod.), tak mas-li normalni pestrou stravu, tak jsou vitaminy vyhozene penize. Prinos je prokazan pouze u kys. listove, 400 mg denne je dostacujici. Linda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4219
7.6.08 11:21

Milá anonymní..........

přečti si několik diskuzí, abys zjistila, jak dlouho se některé holky snaží otěhotnět 8O 8O 8O .....můžu ti říct, že tu není málo holčin, které otěhotněli po víc jak roce a není tu málo holčin, které se už rok a víc snaží a těhotné nejsou.......
Tím jsem chtěla říct, že tři měsíce nejsou žádná dlouhá doba a můžeš být zatím v klidu........
Kyselinu listovou a Calibrum babyplan můžeš brát dohromady-já to taky tak brala a co vím, tak to oboje dohromady bere, nebo bralo víc holčin a i doktor jim to schválil.......akorát já jsem Calibrum přestala brát, protože jsem po něm přibrala 4 kila...........
Ale hlavně-tyhle vitamíny se berou před otěhotněním proto, aby si tělo udělalo zásobu pro zdárný vývoj miminka-ne proto, aby to pomohlo otěhotnění................

Přeju hodně štěstí a brzy na testu //…ahoj :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ave
837
7.6.08 11:51

Tím nic nepokazíš, ale tak jak psaly holky, pokud máš normální pestrou stravu, tak to stačí. Mně trvalo otěhotnět skoro dva roky. Jedla jsem vitamíny, pila čaje, měřila bazální teplotu a nic. Pak jsem se na všechno vykašlala a za dva měsíce byla těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22163
7.6.08 17:56

ahojky anonymní.. já jsem brala stejnou kombinaci jako ty… kys. listovou + babyplan… asi tři měsíce před otěhotněním… a beru dál.. protože se zadařilo. jenže jsem si koupila calibrum materna… dr. mi to schválil.. a doporučil.. teď jsem vy:,–(ila k. list. protože v materně je.. a dost..
takže si myslím, že nic nepokazíš ale je to poouze příprava na těhu. ale ne záruka že brzy otěhotníš.. ale určitě ti přeju brzy už dvě dálnice! //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.6.08 22:54

z babyplanu prebytek vitaminu mit nebudes, ale pocitej, ze muzes lehce pribrat par kilo. Kolegyne v praci ho zobala, jedla furt stejne a za tri mesice mela o pet kilo vic…

• Nahlásit
  • Citovat
16780
8.6.08 19:34

Ja uz nevim jestli jsem cetla tady nebo u sousedu, ze pri pravidelnem uzivani
Calibrum Babyplan behem snazeni vetsina diky vitaminu B (podporuje chut k jidlu) pribrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
9.6.08 16:46

Ahoj, já brala baby plan, asi měsíc před vysazením antikoncepce a otěhotněla hned na poprvé, je fakt, že jsem současně měla „vcelku“ zdravou stravu, pravidelný pohyb a byla v pohodě, takže jestli na tom měli podíl i vitamíny nevím, ale každopádně do nich při druhém mimi půjdu znovu 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama