Babyvak od Pechů

456
9.1.06 18:14

Babyvak od Pechů

Ahojky maminky, jsem maminka již 2-leté holčičky. V květnu čekáme další mimi. Dnes jsem si objednala babyvak od Pechů, prý je to výborná věc. Máte s ním některá zkušenosti? Děkuji za Vaše příspěvky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

322
9.1.06 18:18

ahoj,
je dobrý, ale využila jsem ho jen cca do 4 měsíců, vetší dítě už se mi líp nosí v šátku.
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
9.1.06 18:27

Jé, škoda Sonko, že jsi tu nenapsala, než jsi ho objednala, mohla jsem ti ho prodat, mám jen 2krát použitý 8O Já jsem ho nějak nakonec nepoužívala, nepotřebovala jsem to. Člověk vždycky aktivně nakoupí spoustu věcí a pak zjistí, že je vůbec nepotřebuje 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
9.1.06 18:31

Mě se šikne i teď. 7 měsíční dítě - 9 kg. Na uspávání je super, holt máme závisláčka na babyvaku od Pechů. Na nošení to je už ale nálož :twisted:
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
9.1.06 18:35

No já bych mohla být poučená z předchozího těhotenství. :D
Teď zase nakupuju takové ty věci, které jsem na Nelinku neměla. Teď jsem si ještě objednala nebesa, kojící pološtář a takové ty kravinky. :roll: :roll:
Ono to druhé těhotenství je snad horší než to první, rozhodně jsem větší maniak na nakupování. :twisted: :twisted: :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
9.1.06 18:37

My jsme ho kupovali az kdyz bylo Charlie 5m. Vsichni nas odrazovali, ze si uz nezvykne…Ale ona byla zvykla na polohu klubicko, takze zadny problem nebyl. Vetsinou ji sice nosi tatinek, ovsem i tak je to perfektni nemuset s sebou vsude tahat kocar. Hlavne jsem byla rada, ze se dostanu absolutne vsude. U druheho mimi ho taky vyuziju. Aspon budu mit volne ruce pro Charlie.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jaa
1150
9.1.06 18:52

Ahojky:O)
My jsme „pecháček“ využívali ode dne, kdy jsem opustili porodnici až do cca 6 měsíců a musím říct, že nám to všem MOC, MOC, vyhovovalo. Teď už nosíme Sáru v šátku, s větším dítětem je to pohodlnější. Občas ji ale do vaku ještě šoupnu a stále se jí tam moc líbí.
Papa, Jaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
9.1.06 19:41

Ahoj Sonko,
můžu Tě uklidnit, že já jsem zase používala vak od cca 8. měsíce a používám ho dodnes (i u starší dcerky - hezky se pomazlíme při chůzi :) ). Daleko více jsem ho využila pro větší dítě než pro úplně malé. Když byly holky malý, moc v něm nechtěly být - na to se mi více osvědčil šátek..... Mám to nějak otočený… :D

Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
9.1.06 19:59

:D :D Holky, tak se zeptám ještě jinak . . . Jaký tedy šátek si mám ještě koupit? :D :D :D :D
Poraďte mi. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1292
9.1.06 20:01

Ahojky
Tak ten vak jsem si taky porizovala az na druhy ditko, shodou okolnosti je rozenej v kvetnu. No a nemuzu si ho vynachvalit. I kdyz ted ho uz moc nevyuziju. Kdyz byl prcek malej a hodne ubrecenej tak jsem ho v nem mela hodne casto, obcas jsem ho v tom i uspavala a pak jen opatrne sundala pres rameno a mimiska v nem nechala spinkat. No a vyuzivala jsem ho i hodne kdyz jsem chodila nakupovat do mensich obchodu kam se nesmi s kocarem. Nerada jsem nechavala mimi samotny v kocare pred obchodem. Ted ho v tom nosim na bok, obkrocmo, neboli z toho tak zada, protoze se ta vaha(9kg) rozprostre na cely telo.Hlavne kdyz chodim se starsim do detskeho cviceni. Tam potrebuju mit porad jednu ruku volnou abych hlidala toho starsiho. Je fakt ze ted ho mame docela uz malo, jen na to cviceni, a obcas kdyz jdu nekam bez kocaru. Jinak budes mit v zasilce i polohy jak se v nem mimiska nosi, takze si myslim ze budes spokojena. Preji ti pohodli. Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1177
11.1.06 13:15

Ahojky!

Já si taky koupila baby vak od Pechů a těšila se, jak tam budu Fildu nosit, ale když byl malinkej, nějak jsem ho tam neuměla nasoukat tak, abych měla pocit, že je to správně :D

Když nám povyrostl a dal se nosit ve „vzpřímené“ poloze, babyvak jsem s radostí vytáhla ze skříně a nosím do dnes, i když už míň, protože Filda má skoro 11 kg a nést to na jednom rameni, je nad mé síly :D Původně jsem ho chtěla prodat a koupit si šátek, ale teď jsem ráda, že mi zůstal doma pro další mimčo!

Čauky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
23.1.06 21:51

Ahoj.
Vak je super věc. Využívali jsme nejvíc od cca 1 měsíce věku, ale v poslední době kvůli zimě už ne. Nedávno jsme ale jeli na výlet, kde to jinak nešlo, tak jsem malou pěkně dala do vaku tak, aby koukala ven a bylo to naprosto super! Lepší než klokanka, maličká - i v teplé kombinézce - pěkně viděla ven, bylo jí teploučko, protože měla nožky schovaný a docela dobře se to neslo.
Mám dotaz k tomu nošení na boku - mně se stává, že když ji dám nabok, tak mi neustále jakoby prokluzuje dolů, prostě jakoby vypadává. I když to podhrnu, musím to pořád opravovat. :( Co dělám špatně?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.1.06 08:24

Ahojky, já jsem malou také zkoušela nosit naboku a musím jí vždycky nožičky dát dost obkročmo, tak aby si pěkně sedla do toho babyvaku a jednu nohu měla na mém břiše, druhou na mých zádech. Taky to můžeš mít málo utažené.

• Nahlásit
  • Citovat
60
24.1.06 10:12

jsou nějaké www stránky na ty vaky od Pechů?

Děkuji Katy 31tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
24.1.06 11:35

Ahoj.
Info o babyvaku od Pechů najdeš na:
www.babyvak.cz

a další (ten jsem koupila já, říkají mu mimivak a je to v podstatě to stejné) na:
www.emitex.cz

Jsou tam znázorněny úvazy, informace o tom, že je to dobré pro děti atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama