Bacha, vana jde stranou, teď řeším tohle!

1770
29.1.20 22:17

Bacha, vana jde stranou, teď řeším tohle!

Ja vám velkoryse prominu, že jste si z mého vlákna o koupací nádobě na břiše a jejím pohřbu udělaly žrací koutek a ani se nezouvaly, jo. Ale vy mi teď prozradite, čím jste se vyléčily z nefunkčního komunikačního centra mozku, jestli teda něco takovýho existuje… Byla jsem dneska v bance na pokladně, vložit eura. Ja se tam s nima znam, jsou to mi bývalí kolegové, a přijdu k té přepážce, drzim v ruce ten paklik bankovek a povídám : potřebuju tó… no… strčit todle tam… na ten muj eurovej ten…
Jako vuuubec jsem si nepřipadala jako kreten!!!
Nebo jsem venku s větším, on jezdí na kole a jdeme domu a ja mu rikam: hele vem si to, zaparkuj to, no todle, todletóó, a už hystericky ukazuju na to kolo, protože prostě zaboha si nevzpomenu, jak se ta věc jmenuje!
Nebo, jo, chci říct manzelovi, ať mi z lednice vynda vejce, jo, a vypadne ze me zhruba toto: prosimte přines mi tó, je to tamhle, no tam!, zase ukazuju prstickem, dokud se nepodíva, a ja pokračuju, je to tam, ve dveřích, takový šišatý a žereme to…
Tyvole, já, JÁ, verbalne zdatna osoba, ze si jakože opravdu vykojim mozek? Ono to fakt jde? A nebylo by jednodušší pro to tělo vykojit tu vanu? A kdy to zmizi???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.1.20 22:20

@lebambule mám to od porodu. Podle mě stres a nevyspání :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4805
29.1.20 22:23

@lebambule Teď jsem si málem tó do kalhotek. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Skvělý příspěvek, oživil mi vzpomínky. Byla jsem podobný hotentot asi dva roky v kuse. No paráda. :mavam:
Pozitivní na tom je, že to po uklidnění všech hormonů přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
29.1.20 22:26

Dnes jsem měla přesně takový rozbor právě u logopedky se starší dcerou. Už se asi nediví, proč potřebuje její péči ;) :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1770
29.1.20 22:26
@Bubla Bůčková píše:
@lebambule mám to od porodu. Podle mě stres a nevyspání :think:

Nemam pocit stresu ani nevyspani, mam zlatý dítě zatím… Podle mě fakt kojim s mlikem i pismenka a slova a vety a pak mi to chybí… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1770
29.1.20 22:27
@Elenloth píše:
@lebambule Teď jsem si málem tó do kalhotek. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Skvělý příspěvek, oživil mi vzpomínky. Byla jsem podobný hotentot asi dva roky v kuse. No paráda. :mavam:
Pozitivní na tom je, že to po uklidnění všech hormonů přejde.

Dva roky? Ale to si děláš pr.del, ze jo 8o :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1770
29.1.20 22:29

A to uz vůbec nezmiňuju, ze neudržím v hlavě jedinej termín, jedinou věc… Je to hrozný, ten muj pak na mě čumí a nevi, jestli jen blbě zertuju, nebo si opravdu a skutečně nepamatuju, ze mi vcera rikal, ze zitra hraje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9031
29.1.20 22:31

Na starý kolena si třeba zase vzpomeneš, o víkendu jsem byla za babičkou (93 let) a ona mi odříkala jména a příjmení holek z dívčí školy tak, jak seděly v lavici a zakončila to „holka moje zlatá, na tu Toničku z druhé lavice u okna jsem si vzpomínala snad týden, jde to se mnou z kopce“ :mrgreen: Tak jsem jí radši neříkala, že jsem ten den ráno chtěla cpát špinavé tričko do ledničky místo do pračky, a třikrát jsem šla na chodbu a zpátky, než mi došlo, že jsem se chtěla jít vyčůrat. Nevím, čím to u sebe omluvit, mladší dítě už má 4 roky a kojila jsem jen rok a kousek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 22:31
@lebambule píše:
Nemam pocit stresu ani nevyspani, mam zlatý dítě zatím… Podle mě fakt kojim s mlikem i pismenka a slova a vety a pak mi to chybí… :nevim:

Já nekojim. Porod zatěžova situace je. I ten životní styl se změnil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86439
29.1.20 22:32

@lebambule mě došlo, že musím do práce, když jsem byla s kamarádkou na večeři v restauraci a chtěla jsem ji vzít talíř, že ji nakrájím maso.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6095
29.1.20 22:32

:lol: :lol: :palec: Ty jses číslo :mrgreen: :D Prej „potřebuju strčit todle tam“ :), to se kolegové a kolegyně asi pobavili :oops: :jazyk: :lol: :think:

Já mám taky slušnej lavor a občasné výpadky slovní zásoby, jestli tě to uklidní, a to nekojim - od září tj pár měsíců - nechtěj to po mně teď počítat! :mrgreen: zato předtím 2 roky mladší… A 1. cca rok a půl… :mavam: Chce to cvičit… A na to jsem teda kurewsky líná, raději jsem začala chodit do práce (kde taky sedím) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
29.1.20 22:33

:D Nápodobně…mě už dokonce doplňuje slova můj 2,5letý syn :palec: Pojď, dáme si tuuu nooo… snídani, maminko :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1770
@zrcadlo píše:
Na starý kolena si třeba zase vzpomeneš, o víkendu jsem byla za babičkou (93 let) a ona mi odříkala jména a příjmení holek z dívčí školy tak, jak seděly v lavici a zakončila to „holka moje zlatá, na tu Toničku z druhé lavice u okna jsem si vzpomínala snad týden, jde to se mnou z kopce“ :mrgreen: Tak jsem jí radši neříkala, že jsem ten den ráno chtěla cpát špinavé tričko do ledničky místo do pračky, a třikrát jsem šla na chodbu a zpátky, než mi došlo, že jsem se chtěla jít vyčůrat. Nevím, čím to u sebe omluvit, mladší dítě už má 4 roky a kojila jsem jen rok a kousek.

Jenže dlouhodobá a krátkodobá paměť je rozdíl, tam to chápu :wink:
Ale jako já třeba jdu vařit a najednou koukam, ze zehlim, asi takhle to ted vidím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Pozadej manzela, aby na tebe nechaoave cucel, nez se laskave vymacknes. To ma moje matka a kdyz ji chci pozlobit, tak delam, ze nerozumim reci jejiho kmene: a co? Prosim? Odkud? Kam? :jazyk: :lol: :hug: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86439
29.1.20 22:34
@lebambule píše:
A to uz vůbec nezmiňuju, ze neudržím v hlavě jedinej termín, jedinou věc… Je to hrozný, ten muj pak na mě čumí a nevi, jestli jen blbě zertuju, nebo si opravdu a skutečně nepamatuju, ze mi vcera rikal, ze zitra hraje :mrgreen:

Mám děti dospělé a asi přecházím do fáze HOSIPA protože pravidelně otevřu lednici nebo skříňku a přemýšlím, pro co jsem to vlastně šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama