Bachova terapie - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sluníčko1005
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 07.01.10 13:21
Bachova terapie - zkušenosti?

Ahoj. prosím maminky máte někdo dobré zkušenosti s Bachovou květovou terapií u dětí? a na jaké zdrav. či psych. problémy? hledám alternativu pro 9.letého syna

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 07.01.10 16:09

Ahoj,

já Bachovky docela používám. Máťovi jsem je nasazovala při rozchodu s manželem a taky když byl malý na týden na školce v přírodě (i když to jsem je potřebovala spíš já :lol: ). Používám je i pro sebe a mám s nima fakt dobrou zkušenost. Samozřejmě to nejsou antibiotika, která zabírají hned, ale při akutních problémech se kapky dají užívat i neředěné, aby zabraly rychleji.

Tereza

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 07.01.10 16:10

A jinak hodně informací najdeš na www.bachovky.cz, ale tobě jde asi hlavně o osobní zkušenosti, že?

Pimpa
Závislačka 3417 příspěvků 07.01.10 16:29

U dětí zkušenost zatím ne (naší vzteklounce se ale chystám kapat), u sebe ovšem mám velmi dobrou. Je to šetrná metoda, pro děti myslím velmi vhodná, určitě bych ji při nějakém problému zkusila.

Sluníčko1005
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 07.01.10 16:32

Ahojky.díky. jakou variantu konkrétně a jaké dávkování při vašem rozchodu? také jsem se rozvedla. možná se s tím ještě nevyrovnal a pomohlo by to. :-)

Pimpa
Závislačka 3417 příspěvků 10.01.10 11:32

Sluníčko asi by bylo dobré to probrat s někým zkušeným, na Bachovkách je možnost konzultací , při kterých ti namíchají užívací lahvičku. Další stránky jsou zde .
Jinak obecně se kapou dvě kapky vybrané esence do nápoje (nebo můžeš i pod jazyk), dohromady se může smíchat až 7 esencí. Pokud budeš mít onu užívací lahvičku, kapeš 4×4 kapky (v ní jsou bachovky naředěny vodou, je to na dlouhodobější užívání, a ekonomičtější; namíchat si takovou lahvičku můžeš i sama).
No a konkrétně při rozchodu bych volila Walnut , Pine (pokud si syn dává vinu za váš rozchod), mohl by být Gentian a White Chestnut .
Ale jsem jen laik a esence si vybírám sama, nemusím mít pravdu, nebo se k těmto esencím může hodit i další.

Sluníčko1005
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 10.01.10 19:48

díky moc za další doporučení! promyslíme konzultaci. přeji hezký večer. mějte se fajn!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.13 21:54

Chtěla bych oživit tuto diskusi. mám 9 měsíční velice neklidné, uplakané mimčo a s ním i já se necítím vůbec v pohodě. chtěla bych zkusit tuto terapii, zda nám nezabere.
Mátě někdo zkušenosti?

Janichka
Kelišová 6955 příspěvků 14.07.13 23:01

Kup si kvetovou esenci rescue i rescue night.
Diteti muzes kapat 3× denne 4 kapky ( do mlika ci jineho piti) a sobe taky. Na noc si davejte night.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.13 07:24

@Janichka A kde se to kupuje? Přemýšlela jsem, že bych zašla přímo k terapeutovi, aby mi to „ušil“ na míru. Mám strach na malé experimentovat…

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 15.07.13 09:40

Máme přímo od homeopatky namíchané pro 3 týdenní velice neklidnou holčičku… jeslti pomáhájí, nevím, ale klidnější je.

Janichka
Kelišová 6955 příspěvků 15.07.13 11:52
@Anonymní píše:
@Janichka A kde se to kupuje? Přemýšlela jsem, že bych zašla přímo k terapeutovi, aby mi to „ušil“ na míru. Mám strach na malé experimentovat…

Esence rescue je pro vsechny :) ja ji taky s malou pozivala :)
Na : bachovky.cz

Energeia
Nováček 2 příspěvky 03.04.16 15:34
Květové esence

Mám vynikající zkušenosti. Používám Bachovky na stres a deprese a účinkuje to velmi dobře. Ale co mě poslední dobou velmi potěšilo, je světová novinka, parfémy a toaletní vody na bázi Bachových květových esencí. To je fakt přirozená vůně květin, ne chemické mixy z trestí jako v normální parfumerii. Ty vůně jsou samozřejmě takové klasické, tradiční, ale zdravé a svěží.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.16 12:36

Muzete mi prosim doporucit nejakeho mileho a schopneho cloveka pro namichani bachovek na miru a zaslani postou? Dekuji

brumdinka
Nadpozemská drbna 25351 příspěvků 29.04.16 12:54

www.bachovyesence.cz

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >