Bachovky Rescue night zkušenosti

1011
20.11.15 17:33

Bachovky Rescue night zkušenosti

Ahojte, máte někdo zkušenost s těmito kapkami? Pomohly? Já hledám něco přírodního, co můžu při kojení. Můj spánek je už několik měsíců dost bída, tak hledám, co by mi mohlo pomoci. Děkuju za sdílení zkušeností

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1563
9.7.17 16:00

Zkusila jsem a pomohlo. Jestli má někdo pocit, že je to placebo, nemám s tím problém, v tom případě pomohl placebo efekt. Ale ne léky na spaní, ani bylinky - to jsem zkoušela předtím. Dvoje léky na spaní od mudry, co byly jen na předpis. Homeopatie to není, prý nějaká bioenergetická medicína. Zní mi to dost pofidérně, ale vzhledem k tomu, že jsem po tom usnula, jsem to dál neřešila. Oficiálně nemají žádný vedlejší účinek, jedna paní které jsem o bachovky psala, odpověděla, že za několik let zažila 2 (možná 3 už přesně nevím) zhoršené stavy, pak to prý vymizelo a byl klid.
Zkusila bych to, když to nezabere, budou to zkrátka vyhozené 3 nebo 4 stovky, kdyby jsi náhodou cítila nějaký negativní pocit, tak to prostě vyhoď.
Když budu potřebovat ještě někdy dopomoct ke spaní, tak půjdu zase do těch bachovek.
Jinak jedná se o vodu ve které byly namočeny určité části rostlin, prý ta energie z těch kytek přejde do kapek, to je tak v kostce. Někdo kdo se tím zabývá to určitě vysvětlí lépe. Není to homeo, tam už je lepší ten homeopat. Když to chtěla vyzkoušet kamarádka, říkala jsem jí, že to vedlejší účinky nemá, pokud to vůbec nějaké má. Takže pokud pro tebe těch nekolik set v případě nevyužití lahvičky není rujnujících, tak doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
9.7.17 21:09

@admin Prosím zjistěte kdo je to České tele. Za můj komenátř tady mi přišla od tohoto nicku nenávistná zpráva, poté hned žádost o přátelství. Někdo zde zmiňuje, že tu odchytává duše a nabízí farmaka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12832
10.7.17 09:53
@Sexynohy píše:
@admin Prosím zjistěte kdo je to České tele. Za můj komenátř tady mi přišla od tohoto nicku nenávistná zpráva, poté hned žádost o přátelství. Někdo zde zmiňuje, že tu odchytává duše a nabízí farmaka.

Dobrý den, uživatel byl zablokován. Hezký den, Karolína :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
10.7.17 12:04

@admin Velice děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...