Bachovky - zlepšení chování

Anonymní
15.11.19 13:28

bachovky - zlepšení chování

Dobrý den, mám prosbu. Mám 2,5letého syna. Je to hrozný živel. U ničeho nevydrží, je vzteklý, hrubý a poslední dobou má čím dál tím víc hysterický ataky…kdy to dojde až k tomu, že se neumí vůbec ovládat. Neurolog nám zatím moc neporadil, prostě vydržet, bude živější…Ale já už jsem v koncích. A chytám se všeho. A tak bych se chtěla zeptat, zda nemá někdo zkušenosti s alternativním léčením - bachovky, homeo, bylinky. Prostě něco co by mohlo trochu pomoc. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1228
15.11.19 13:37

Nedavno jsme poridili bachovky mamce. Cukrovka z ni dela manipulativniho, hysterickeho sobce. Uz druhej den byla videt zmena. Bohuzel ji asi zvedaji cukr tak to budeme muset jeste zkusit resit jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1264
15.11.19 15:03

Já všude doporučuji rybí tuk. Výborný, dítě je mnohem klidnější, chytré, ucenlive, a další plus super imunita :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
15.11.19 15:05

Tak rybí tuk bereme už zhruba půl roku - konkrétně Eye q. @Terez001

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615
15.11.19 17:42

Mám známou, která má tříletého kluka, který je taky hodně akční a mají velké problémy se spaním. Spí tak 5-6 hodin v noci a to je vše.
Homeopatika prý zkoušela po porodu, když mimčo strašně plakalo a nevěděla, co s ním. Prý to vůbec nepomáhalo.
Bachovky zkouší teď na to spaní a velice si to chválí, že je vidět, že to pomáhá.
Osobní zkušenost ani s jedním nemám.
Ještě mě napadá, jestli není problém v tvé reakci na jeho „hysterické ataky“. Jak se v těch chvílích k němu chováš? A jak se k němu chováš obecně - jsi přísná a zakazuješ, nebo se s ním snažíš dohodnout a respektuješ jeho pohled?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.19 20:29

@pet p určite vidím velkou chybu i hlavně v sobě. Ze začátku se snažím, vysvětluji, uklidňuji…ale jakmile vidím, že se to neuklidnuje, graduje to na vyšší level, tak ztracim nervy a zacnu byt hystericka. :( myslím, ze za normálních okolnosti nejsem přísná, nechavam ho, nedělám nějaké extra zákazy, snažím se udělat vždy nějaký rozumny kompromis.

• Citovat
  • Nahlásit
1615
15.11.19 21:02

Ztrácíš nervy a začneš být hysterická… obávám se, že toto by mohlo být jádro problému. Dítě nás kopíruje ve všem včetně zvládání náročných emocí. On si se svými emocemi neví rady, protože je ještě malý a nemá na to dost vyvinutý mozek, a potřebuje s tím pomoct. Ale tím, že sama ztratíš nervy a začneš být hysterická, tak mu vůbec nepomůžeš a tu cestu, jak má ty svoje emoce zpracovat, mu tím neukazuješ. Jestli ti můžu doporučit knížku, přečti si Aha rodičovství - je to celé právě o emocích, jak rodičů, tak dětí. Je tam hodně konkrétních a praktických tipů a taky informace a tipy týkající se přímo takto náročných dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.19 21:16

@pet p moc děkuji, urcite si přečtu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie