Baculky, kam v Praze chodit cvičit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
já78
Stálice 95 příspěvků 16.01.17 21:07
Baculky, kam v Praze chodit cvičit?

Prosím nevíte o nějakém skupinovém cvičení přímo pro baculky? Nejlépe Praha 9…Nezvládnu ze začátku velkou zátěž aniž bych u toho „neplivala krev“ a nepřipadala si oproti ostatním jak upocené prase :-) Proto bych ráda našla cvičení, kde nás bude víc a cvičení bude alespoň trochu přizpůsobené… Díky za každý tip!

Reakce:
LKL
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 16.01.17 21:31

KB5, Ocelarska17, P9
Jediny cviceni co mi kdy skutecne pomohlo zhubnout

histep
Závislačka 3943 příspěvků 16.01.17 21:44

A co zkusit cvičení od STOBu? Tam chodí ženský různýho věku, konstituce i výdrže… a nikdo se na nikoho nekouká skrz prsty…

sloninka
Ukecaná baba ;) 2083 příspěvků 16.01.17 22:23

V centru - Praha 2, rekondiční centrum Salmovská

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 20.01.17 11:03

Já bych doporučila h. e.a. t. Je to v podstatě “jen chůze“, ale pomáhá to pěkně. Hodinu si organizuješ podle toho jak chceš a jak můžeš.

Annav7
Stálice 81 příspěvků 24.01.17 14:15

Jo heat je dobrej mě pomohl dost na poporodní kila.

já78
Stálice 95 příspěvků 26.01.17 21:23

Díky všem!!! Neporadily byste ještě H. E.A. T. pro začátečníky? Nejlíp Praha 9, ale vlastně jsem schopná dojet ze začátku kamkoliv v Praze.

Annav7
Stálice 81 příspěvků 31.01.17 11:31

@já78 Já chodila dřív na Prahu 8 k olze šípkové, už to tam ale prý není. Zkus třeba do partyfitu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >