Baculky, kam v Praze chodit cvičit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

já78
Stálice 95 příspěvků 16.01.17 21:07
Baculky, kam v Praze chodit cvičit?

Prosím nevíte o nějakém skupinovém cvičení přímo pro baculky? Nejlépe Praha 9…Nezvládnu ze začátku velkou zátěž aniž bych u toho „neplivala krev“ a nepřipadala si oproti ostatním jak upocené prase :-) Proto bych ráda našla cvičení, kde nás bude víc a cvičení bude alespoň trochu přizpůsobené… Díky za každý tip!

Reakce:

LKL
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 16.01.17 21:31

KB5, Ocelarska17, P9
Jediny cviceni co mi kdy skutecne pomohlo zhubnout

histep
Závislačka 3449 příspěvků 16.01.17 21:44

A co zkusit cvičení od STOBu? Tam chodí ženský různýho věku, konstituce i výdrže… a nikdo se na nikoho nekouká skrz prsty…

sloninka
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 16.01.17 22:23

V centru - Praha 2, rekondiční centrum Salmovská

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 20.01.17 11:03

Já bych doporučila h. e.a. t. Je to v podstatě “jen chůze“, ale pomáhá to pěkně. Hodinu si organizuješ podle toho jak chceš a jak můžeš.

Annav7
Stálice 81 příspěvků 24.01.17 14:15

Jo heat je dobrej mě pomohl dost na poporodní kila.

já78
Stálice 95 příspěvků 26.01.17 21:23

Díky všem!!! Neporadily byste ještě H. E.A. T. pro začátečníky? Nejlíp Praha 9, ale vlastně jsem schopná dojet ze začátku kamkoliv v Praze.

Annav7
Stálice 81 příspěvků 31.01.17 11:31

@já78 Já chodila dřív na Prahu 8 k olze šípkové, už to tam ale prý není. Zkus třeba do partyfitu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >