Baculky (XXXXL) z Brna a okolí - oblečení

472
6.6.08 13:34

Baculky (XXXXL) z Brna a okolí - oblečení

Ahoj holky,
mám takovou prosbičku. Potřebuji si nutně akutně něco pořídit na sebe, ale nevím kde. Doposud jsem se odbívala nějakým oblečením ze sekáče, neboť na sebe sehnat někde něco, to je nadlidský úkol a do klasických luxusních obchodů prostě z důvodu nedostatku financí chodit nemůžu (to by mi manžel dal, koupit si např. halenku za 800Kč :lol: ). Proto sháním nějaké „levné“ obchody (myslím tím např. halenky do 200-300Kč) v Brně nebo i blízkém okolí, kde se dá nakupovat pro nás baculky vel.XXXXL nebo 52/54 i víc. Když koukám např. u ťamana po něčem, tak to je sice označené XXXL, ale velikost tomu vůbec neodpovídá. A když už by mi to i padlo, tak to jsou spíš takové babičkovské hadry. :? Tak kde tedy pořádně nakoupím? Díky moc za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
6.6.08 15:18

ono tolik XXX existuje? Nemyslim si, ze halenka za 800,– je luxusni spis dnes normalni cena pokud chces aby nejak vypadala a nebyla z potiveho materialu, zvlast kdyz se pri obezite hodne poti. Za ty dve tri stovky opravdu nakoupis jen u vietnamcu, bohuzel.

• Nahlásit
  • Citovat
6.6.08 16:09

Pett1: není to pravda, co říká anonymní, dají se sehnat i pěkné a celkem levnější věci.- Bohužel v Brně ti neporadím…;-) tak ať se daří a seženeš něco pěkného ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
6.6.08 16:28
Anonymni píše:
ono tolik XXX existuje? Nemyslim si, ze halenka za 800,– je luxusni spis dnes normalni cena pokud chces aby nejak vypadala a nebyla z potiveho materialu, zvlast kdyz se pri obezite hodne poti. Za ty dve tri stovky opravdu nakoupis jen u vietnamcu, bohuzel.

Anonymní - ještě si na jedno X zapomněla :wink:
Jinak opravdu alespoň pro mě je halenka za 800 kč luxusní. Nemusíš se mnou souhlasit, asi záleží jak kdo má financí. S mojí mateřskou si toho fakt nic moc nekoupím, kupuju spíš malé než sobě a navíc nás z mateřské všechny živím. Takže si opravdu nedovedu představit, když bych si na sebe nakoupila jen blbý 2 halenky (když už se teda tak potím :lol: ) a vyplázla za to pomale 2 tis. S takovou už by jsme se mohli jít tak akorát pást. A manžel co vydělá, tak dá na splátky úvěru atd. Holt ono někdo penízky má a může si to dovolit, jiný bohužel ne. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
6.6.08 16:49

tak já myslím, že takové velikosti by se asi daly najít v CaA - Vaňkovka, Špalíček (což by se asi finančně dalo, zvlášť když mívají i slevy…)…ale obávám se že ani u ťamanů za 200-300Kč nepořídíš nic…chce to investovat - nemusí to být pálka, ale vyplatí se to…

Zdenik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
6.6.08 17:40

Určitě nakoupíš v Takku http://www.info-brno.cz/…o/index.html mají celou kolekci nadměrných velikostí a ceny řekla bych přijatelné vzhledem k použitému materiálu. Perfektně ušité a padnoucí tričko za 250 Kč se myslím dá, a když ještě narazíš na výprodej tak je to tam za hubičku. nakupuji v Takku ráda, protože si tam nepřipadám ehm jaksi nepatřičně :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
6.6.08 19:30

:D :D AHOJKY, někdy taky TESCO mívá pěkné výprodeje a jejich XL je fakt větší než XL jinde :D alespoň teda trika, jsou z příjemné bavlny, např. mám 2jednobarevná a jsou stále stejná tvarově i barevně a ve výprodeji mě vyšly na cca 100,– jedno …

Podporuji Tvé úsilí nakupovat v sekáči, aj já tam nakupuji a oblíkám celou rodinku a jsem furt origoš, u ťamanů to nemá cenu, jejich bavlna kolem bavlny většinou ani neprošla :? a velikosti už nemá cenu komentovat.

Tak ať se daří Ahojky I.

• Nahlásit
  • Citovat
258
7.6.08 18:40

xxl

Ahojky,
nejsem tedy z Brna, ale z vlastní zkušenosti vím že sehnat vel. 52 je těžké, ale jde to. I vietnamci někteří maj velké velikosti a maj i jednobarevná trika a teď na léto i pěkné tuniky. Ne babkovské vzory, ale hezké, které frčí… já si koupila v pátek zrovna halenku světlé khaki barvy a je to příjemný materiál, žádná umělotina… a stále 150kč, tuniky mají do 300kč. CHce to jen hledat. Jinak jsem spokojená s tričkama od NEckermanna, tam mi stačí vel. 48/50. Sice platím stovku poštovné ale s touto jedinou firmou jsem spokojená…
hodně štěstí při nakupování… někdy se dá hezky nakoupit i na Mimibazaru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.6.08 10:29

Tak na 100% nakoupíš v CaA, Tako a tesco. Už se to tu sice psalo. Ale bež se tam fakt mrknout. Cena je myslím také přítnivá. Ahojky :P

• Nahlásit
  • Citovat
472
9.6.08 18:51

Holky moc díky za info, určitě se do zmiňovaných obchůdků půjdu mrknout. :wink:

Janičko - chtěla jsem se ještě zeptat s tím Neckermannem. Jednou si odsud objednala kamarádka sukni velikostně na ni (bylo to nějak 46 dle tabulek v katalogu) a došla jí sukně, sice velikost 46, ale byla teda obří, že i já jsem ji oblíkla. Tak je ta tvoje velikost 48/50 totožná s velikostí když se poměříš a přiřadíš si velikost v tabulce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
17.12.18 15:46

Ahoj holky, potřebovala bych poradit kde sehnat zimní kabát velikost 58/60 na postavu s výškou 150 cm… prosím poradte už měsíc sháníme a z paniky přecházím do zoufalství :nevim: :nevim:
děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18834
17.12.18 16:17
@LuckyT píše:
Ahoj holky, potřebovala bych poradit kde sehnat zimní kabát velikost 58/60 na postavu s výškou 150 cm… prosím poradte už měsíc sháníme a z paniky přecházím do zoufalství :nevim: :nevim:
děkuju

Zkoušela si Cellbes (něco jako Quelle)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
17.12.18 16:54

A mají kamenný obchod? Jinak dekuji za tip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18834
17.12.18 17:13
@LuckyT píše:
A mají kamenný obchod? Jinak dekuji za tip
Řekla bych, že nemají. Ale vrácení by neměl být problém. Mají pro mrňouse zkracenou verzi kalhot. Ještě mě napadá Petrklíč. Česká firma. Mají xxl velikosti. Ale zas jen katalog.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
17.12.18 17:29

Děkuju kouknu se, na tu první stránku sem se dívala, bohužel nic neoslovilo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama