Bakaláři: Lze mít dvakrát v mobilu?

4113
10.9.20 13:27

Bakaláři: Lze mít dvakrát v mobilu?

Maminky, kterým život obohatil školní program Bakaláři.
Lze mít na mobilu obě děti bez nutnosti toho, abych pořád musela mačkat dvoje šílený hesla sem a tam?
A taky aby mi chodila upozornění okamžitě pro obě děti (zprávy, úkoly)?

Zatím to řeším tak, že jednoho mám na mobilu, druhého na PC, ale ráda bych ta okamžitá upozornění měla na jednom místě.
NiKi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6298
10.9.20 13:33

S dovolením se zaháčkuju, protože mám stejný problém :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6506
10.9.20 13:35

Ahoj, ano, stačí rozkliknout aplikaci v mobilu a dát : „přidat nový profil“ vyplníš přihlašovací údaje a heslo a ty už pak víckrát zadávat nemusíš, zůstanou uložené a jen překlikáváš z účtu na účet. Mám obě děti v PC i na mobilu.
Určitě si stáhni, pokud ji už nemáš, novou aplikaci (modrobílá ikona) dá se tam snadno přenést profil ze staré apky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9380
10.9.20 13:50

Jj, jak píše efča - přes přidat nový profil. mám tak v mobilu dvě děti, když otevřu bakaláře, tak si můžu zvolit, na které dítě chci pokračovat. když mi přijde notifikace, tak na ní klepnu a automaticky se mi otevře dítě, kterého se týká. na druhou stranu občas mi ta notifikace nepřijde, což nechápu proč. hesla nezadávám, zadala jsem poprvé a aplikace je má uložené. zatím to tak funguje (necelé dva týdny), tak doufám, že mě aplikace nepřekvapí, nezaktulizuje se a nebude ta hesla chtít znova, to bych z hlavy fakt nedala :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10148
10.9.20 14:01

@efča A jak toho lze docilit v PC, mohu-li poprosit? V prohlizeci se mi prihlaseni zobrazi takto a at koukam jak koukam, pridat novy profil jsem nenasla… Zatim tri ucty na bakalarich resim tremi prohlizeci, ale mit to v jednom by bylo ponekud praktictejsi. Dik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3642
10.9.20 14:33

Mám aplikaci v mobilu a v ní dva účty (profily) :nevim: hlásí to všechna upozornění v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
10.9.20 14:37
@Hobitka píše:
@efča A jak toho lze docilit v PC, mohu-li poprosit? V prohlizeci se mi prihlaseni zobrazi takto a at koukam jak koukam, pridat novy profil jsem nenasla… Zatim tri ucty na bakalarich resim tremi prohlizeci, ale mit to v jednom by bylo ponekud praktictejsi. Dik.

Ano, jde to i v PC. Přihlásíš se na jedno dítě a pak vlevo v menu položka nástroje, propojení účtů. A přidáš další dítě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
10.9.20 14:39

Já mám taky aplikaci v mobilu a tam dva účty, ale neskutečně mi to teda blbne. Upozornění mi normálně přijde, ale ta aplikace se mi prostě neotevře, je to pomalé, seká se to, nejde to přihlásit. Takže nakonec stejně chodím přes webový prohlížeč a aplikaci mám k prdu :think: co jsem se bavila s kamarádkami, tak jim to blbne taky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10148
10.9.20 15:41

@lenajs Dik, doma s hesly vyzkousim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9380
10.9.20 15:43

@lenajs oni začátkem školního roku dělali nějakou novou verzi či co (tu starou jsem v mobilu nepoužívala). ze školy od nejmladšího máme info, že ta mobilní verze se ještě dolaďují chyby, ať kdyžtak chodíme přes web, ale u nás v rodině u všech zatím dobrý :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9380
10.9.20 15:45
@lenajs píše:
Ano, jde to i v PC. Přihlásíš se na jedno dítě a pak vlevo v menu položka nástroje, propojení účtů. A přidáš další dítě ;)

a to jde? já to teď zkusila a nejde mi to. jako fungovalo to, dokud byly děti na jedné škole, ale jak jsou každý jinde, tak ona vlastně i ta webová adresa je pro každou školu jiná, takže nejspíš proto to nepropojím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11127
10.9.20 16:06

Mám na mobilu nainstalovanou aplikaci BakalářiOnLine (modrá ikonka) a v rámci nich profily třech dětí (z dvou různých škol).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6506
10.9.20 16:17
@Hobitka píše:
@efča A jak toho lze docilit v PC, mohu-li poprosit? V prohlizeci se mi prihlaseni zobrazi takto a at koukam jak koukam, pridat novy profil jsem nenasla… Zatim tri ucty na bakalarich resim tremi prohlizeci, ale mit to v jednom by bylo ponekud praktictejsi. Dik.

Přesně, jak píše Lenajs.

Bacha, musíš být přihlášená na adrese bakalářů dané školy, ne na obecné bakalari.cz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
10.9.20 16:31
@sagina píše:
a to jde? já to teď zkusila a nejde mi to. jako fungovalo to, dokud byly děti na jedné škole, ale jak jsou každý jinde, tak ona vlastně i ta webová adresa je pro každou školu jiná, takže nejspíš proto to nepropojím :nevim:

To je možné, já to mám v rámci jedné školy, takže v pohodě, ale že dvou to asi propojit nejde :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9380
10.9.20 17:33
@lenajs píše:
To je možné, já to mám v rámci jedné školy, takže v pohodě, ale že dvou to asi propojit nejde :think:

tak nic, no. já myslela, že když to teď předělávali, tak jsem to ještě nevychytala :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama