Bakalářská práce - výzkum domácího násilí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cookieoflife
Nováček 5 příspěvků 27.01.19 20:34
Bakalářská práce - výzkum domácího násilí

Zdravím všechny,

Obracím se tady na Vás s velkou prosbou. Zároveň chci říct, že chápu, že téma domácího násilí je velmi citlivé a rozhodně tím nechci nikoho vyvést z míry nebo cokoliv jiného.

Svoji bakalářskou práci směřuji na téma: Podpora rodiny oběti domácího násilí při odchodu od agresora. Přesněji chci zkoumat zda rodina je schopna podpořit oběť domácího násilí při odchodu.

A momentálně prosba, chtěla bych zjistit zda by se zde mezi Vámi našel někdo kdo by mi byl ochotný poskytnout rozhovor popřípadě vyplnil pár otázek pokud by chtěl zůstat v naprosté anonymitě bez jakéhokoliv osobního styku - což naprosto respektuji. :)

Velmi by mi to pomohlo v mé práci, protože mám k tomuto tématu velmi osobní vztah, chtěla bych tuto práci vážně dobře zpracovat. A zároveň vzdát poklonu všem lidem, kteří si tímto museli projít a zvládli. :palec:

Díky moc všem, kdo by byl ochotný pomocí mému výzkumu. :)

P. S. zároveň pokud by se zde našel někdo kdo pracuje v sociálních službách věnující se této problematice určitě budu ráda, kdyby se také ozval. :)

Reakce:
Macik.S
Kecalka 354 příspěvků 27.01.19 20:48

A kde že se to má vyplnit? :D

Jedna babička
Závislačka 4478 příspěvků 27.01.19 21:01

@cookieoflife Pokud chceš, jsem ochotna vyplnit dotazník. Na rozhovor se opravdu necítím, nechci se vracet do své třinácté komnaty, jejíž trvalé zamknutí opravdu pro mě osobně trvalo spousty let.

cookieoflife
Nováček 5 příspěvků 27.01.19 21:22

@Macik.S @Jedna babička Můžu zaslat na email všechny otázky k „rozhovoru“. A bude jen na Vás jak je vyplníte, samozřejmě pokud to bude více rozsáhlé napsané bude to lepší. :)

Jedna babička
Závislačka 4478 příspěvků 27.01.19 22:22

@cookieoflife píšu ti email do SZ

cookieoflife
Nováček 5 příspěvků 04.02.19 08:06

.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >