Bakteriální vaginóza - léčba

Anonymní
4.11.19 14:14

Bakteriální vaginóza - léčba

Holky prosíím :(… Už jsem úplně zoufalá. Na začátku září mi doktorka ze stěrů zjistila 2 druhy bakteríí Ureaplasma. Předepsala mi antibiotika a přítel se také léčil. Přítel má všechny výsledky ok a mě čeká kontrola až na konci listopadu… Jenže… Já mám problémy furt stejné, ne-li horší. Zapáchající výtok, bolest v podbříšku, špinění týden před menstruací. A proto moje otázka zní… Existuje něco volně prodejného co by mi mohlo alespoň od toho zápachu trochu pomoct? Rosalgin výplach si moc teď dělat nechci.. Bojím se, že to bude ještě horší. Teď jsem týden zkoušela Canesbalance gel ale samozřejmě vůbec nezabral… Budu ráda za jakoukoliv radu… Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2101
4.11.19 14:51

Me pomaha flor femina, a canesten gel, jinak me lecit nejakym dryakem i manzela a pomohlo to, ale musela jsem k tomu brat probiotika, a pokud te vevnitr boly, tak ta femina je ddocela tvrda a prvni dny me zavadeni bolelo :cert: :cert: ted mam po nekolika let klid, beru pravidlene candistop a gyminium

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
23.11.19 15:02

Nemám teda přímo Ureaplasmu, našly se Gardnerelly, ale potíže s vaginitidou mám prakticky pořád, stačí jednou mít sex…

Pomáhalo mi na to vždycky ráno si zavést kapsli s probiotiky, večer potom několikrát týdně Feminellu hyalosoft (nebo něco podobného - Cicatridina je neskutečně drahá, už asi neví, co by si za to řekli). Jo a po menstruaci jedenkrát vypláchnout Clogínem.
A pak takové ty obecné věci - nechodit v uplých kalhotách a co nejvíc větrat. Nejlépe je být naostro :mrgreen:
Pak to bylo jakžtakž v klidu :roll:

Slyšela jsem taky o bylinných vaginálních tělískách, nemáte s tím některá zkušenosti? Byla bych moc ráda za vaše zkušenosti… Díky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
23.11.19 15:06

@Mosie bylinne telisko jsem mela, byla to takova kulicka s provazkem, melo byt zavedeno co nejhloubeji, na tri dny, asi po 20 hodinach neskutecna bolest trisel, rano silena bolest podbirsku, tak jsem to vytahla, bylo to uplne nasakle krvi, a pak ze mne asi tri dny sel husty, hnedy vytok, a bolesti…nevim jestli nejaka alargie, mama to pouziva a bez obtizi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
23.11.19 15:21

A jak často to používá? A na co?
Myslím si, že jsi na ty bylinky buď alergická, nebo se ti rozjel zánět, kterého počátky jsi měla už před zavedením…
Díky za info, bála jsem se, že tu se zkušenostmi nebude snad nikdo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
23.11.19 15:27

@Mosie pouziva kdyz zacne pocitovat potize, svedeni, paleni pri sexu, a vzdy ji to vyleci, me prave spis pomahaji ty globule a ustni zenske probiotika, toto bych si tam uz po te zkusenosti nezavedla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
24.11.19 13:14

@Peggy54
Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...