Bakterie e-coli v moči v 11. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 180 příspěvků 27.02.18 13:20
Bakterie e-coli v moci ve 11 tydnu tehotenstvi

Ahojky holky…uz asi 10 let bojuji s bakterii e-coli v moci.Mela jsem spoustu antibiotik a nakonec atovakcinu, ale bez vysledku :think: Ted jsem tehotna a bojim se, aby to nejak neohrozilo tehotenstvi.Jake mate prosim zkusenosti a co Vam zabralo? Moc dekuji ;)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 11. týden těhotenství?

Reakce:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 27.02.18 13:37

Z vlastní zkušenosti: s ecoli bojuju celou druhou půlku těhu, teď jsem 37 tt. Nic jiného ve stěrech nemám, jen tuhle mrchu, co prý se mi tam dostává z prcky. Hygienu dodržuju jak nikdy v životě, zadek si pečlivě umývám po každém použití wc, myju ruce, používám dezinfekční mýdla, přesto mi ji tam vždy najdou. Připadám si jak čuně. Sice jsou hodnoty víceméně hraniční, ale je to tam. Dávají mi na to Macmiror, vždy týden, pak týden obden, pak týden bez a nanovo :roll: Dělali mi cerkláž, hrozil mi předčasný porod, proto to řešili. Jinak dle lékařů je to v těhu častý problém.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 14:25

Autovakcína je k ničemu, někdo to tak hold má, jsem ten samý příklad, jediný co opravdu pomahá je nemít sex, zanáší se to tam, kord u žen který mají konečník opravdu hodně blízko pochvy, můžeš dodržovat extrémně hygienu a když k tomu sklony máš, dostaneš to znova, lepší prevenci než se mýt důkladně po velké a nemít anální sex, už udělat nemůžeš. V těhotenství je nutné to ale léčit, lepší antibiotika, než zánět. Mně doktor řekl, že e coli má téměř každá žena, ale že to léčí jen v těhotenství.

andileklucka
Kecalka 254 příspěvků 27.02.18 14:33

Ahojky na tuhle potvoru, trpí moje dcera, teď jsem ji začala dávat lichořeřišnici, nezkoušeli jste? Co jsem o tom četla tak samé pozitiva.

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 27.02.18 16:02

@andileklucka zkoušeli, je to k ničemu.

NatalieSofie
Kecalka 180 příspěvků 27.02.18 16:38

Na urologii mi predepsala augmentin antibiotika 1g a bojim se to v 11 tydnu brat :(

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 27.02.18 16:59

@NatalieSofie mnohem horší je neléčený zánět, než si vzít antibiotika, navíc dokotři v těhotenství dávají atb, co se mohou.

Mava
Generální žvanilka 24836 příspěvků 27.02.18 18:30

Mě tu radili Blokurimu
máte odzkoušený? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >