Bakterie v močových cestách a přítel

Anonymní
25.12.19 19:12

Bakterie v močových cestách a přítel

Ahoj holky :roll: asi budu potřebovat poradit od zkušenějších… Před 2 lety jsem prodělala ledvinovou koliku. To jen tak na úvod… Mezitím jsem absolvovala několik vyšetření moči, krve. Znáte to klasika… Teď se hlásím do bezpečnostních sborů. Prošla jsem psycho vyšetření i zdravotní prohlídku a čekám na fyzické. Ale!!! Zjistili mi v noci bakterie. Popravdě… Nikdy jsem nic takového neměla. Na čistotu dbám, používán jen intimní mýdlo, sprcha každý den, čisté prádlo také, žádná aviváž…

No, a teď k problémů, kromě bakterií v močových cestách (vím o nich od listopadu, beru ATB a čekám na vyšetření urologa) a častějšího močení, nemám žádné problémy… Až na poslední 2-3 styky s přítelem, prostě mě to nejdříve první styk pálilo, teď i naposledy kromě pálení bolelo. A já nevím jak ho s tím konfrontovat… Je to prostě chlap a cimprdlina v tomhle :roll: Znáte to.

Myslím si totiž, že ty bakterie a i ty problémy teď mám od něj, ať už z jeho rukou nebo přímo z přirození. Přitom oba snem cistotni… Ale… Znáte to.

Dneska jsme měli být spolu o svátek, jenom že proběhlo hezké odpoledne a pak i styk. A mě se najednou udělalo zlé, bolest při styku, pálení a nakonec i nevolnosti v podobě: skoro zvracení, zvýšená teplota, malátnost.

Odešla jsem domů a on se urazil, nechápe, neví…

Jsem ráda doma, že ležím. Bolí mě levý bok, možná ledvina a trochu podbřišek. :,( Žaludek jak na vodě :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.12.19 19:13

Ještě dodám, že gynekologicky jsem v pořádku. Žádná cysta, cytologie mi vyšla také v pořádku - minulý měsíc součástí testu do práce…

• Citovat
  • Nahlásit
5273
25.12.19 19:27

Proč se moč v listopadu vyšetřovala kultivačně? Jaké jste měla obtíže a kolik těch bakterií tam bylo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:35

@Doctus Moc je součást přijímacího řízení. Stejně jako krev a dalších 20 oddělení. Hodnota byla: močový sediment bakterie 1, epitelové ploché 35, epx hmotnost 1.0005kg/dm3

Jinak vše ostatní v pořádku… Problémy žádné, pouze častější močení, i např pár kapek.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:37

Moc měla být ranní, ale to jsem opravdu nevydržela. 2 -3 hodiny to zadržovat. Tak že jsem dala na oddělení přímo další, po napití… Jako většina rekrutů

• Citovat
  • Nahlásit
5273
25.12.19 19:39

A kultivačně tam vyšlo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:42

@Doctus Nic víc nevím. Nevyctu z toho víc. To je celé zbytek hodnot byl v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
5273
25.12.19 19:44

Takže začali léčit „močovou infekci“ jen z výsledků močového sedimentu? A kultivační vyšetření neprovedli? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:44
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:47

@Doctus Ne, u URL jsem ještě nebyla. Nemocnice, kde mi dělali přijímací řízení mě léčit nebude. To si mám zařídit až u svého urologa, ten mě však vezme po novém roce… ATB beru teď na zánět dýchacích cest

• Citovat
  • Nahlásit
5273
25.12.19 19:48

Asi bych potřeboval pár informací.
Kdy byla moč poprvé vyšetřena?
Byla provedena kontrolní vyšetření?
Zasahoval do toho praktický lékař?
Jaká ATB teď užíváte (a přesněji na co)? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:50

Spíš mi jde o to jak to přednést polovicce, protože mám takové tušení, že problém je dík němu… :?

A hlavně styk mě teď poslední dobou bolí. Přitom když si to dělám sama, tak ne.

Tak že když si dám 1+1 dohromady. Přijde mi to jasné

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:53

@Doctus Moc brana 20.11 při přijímacím řízení, do té doby několikrát také, logicky u obvodního například. Nikdy, za život nebyl žádný problém. Až teď.

ATB vám název teď nepovím, protože ho nevím :mrgreen: a nejsem doma. Vím, jen že je beru 1tbl za 24 hodin. Obvodní lékař o vysledkach z přijímacího řízení nevi, do toho mu nic není. Je to součást a vyšetření bezpečnostního sboru. Který ne dál odesílá problém vyřešit k URL, abych mohla postoupit na fyzické testy.

To je celé. Nic víc se nedělo. Ráno prostě přes psycho testy odebrali moc/krev, udělali rozbory a dali výsledky. Celé.

• Citovat
  • Nahlásit
5273
25.12.19 19:55

Tak styk s kondomem. Úplně nejlépe do vyléčení bez styku. Pokud nemá IQ v hodnotě dnešního data, tak by to mohl pochopit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
25.12.19 19:56

Nerozumim proč máš problém sdělit mu takovou „banalitu“.. Jste spolu tak kratce? Co si o tom chování asi pak má myslet… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat