Bakterie v pochvě v 8tt. Macmiror???

61
13.10.20 18:04

Bakterie v pochvě v 8tt. Macmiror???

Dobrý den, ráda bych našla někoho s podobnou zkušeností, hlavně už se zkušeností s léčbou. Jsem v 8tt a byl mi zjištěn enterokok hojně + klebsiella hojně. Potíže mám, a to diskomfort v oblasti genitálií. Lékařka mi předepsala poševní globule MACMIROR 500, ale lékárnice mě vyděsila, že prý není vhodný v prvním trimestru. Pak ale uznala, že na „moje“ bakterie nic jiného nepomůže… Přesto je proti užívání. Jsem teď na vážkách - důvěřovat lékařce, nebo lékárnici? Obě znám a oběma jsem vždy důvěřovala… Máte někdo zkušenost s MACMIROREM 500? Infekce se pak nevrací? Před chviličkou jsem si tady přečetla zkušenost, že během léčby Macmirorem 500 došlo k zamlklému těhot. Moc děkuji za každou zkušenost. Lékařce jsem již napsala mail, ale odpoví až zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61
13.10.20 18:52

???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
521
13.10.20 19:05

Opravdu vahas mezi tím, jestli věřit lékařce nebo lékárníci? Jako fakt? 8o.. Lékárnice mi v těhotenství zakázala i mastičku herpesin a to mě pro ni poslala kožní i gynekolog. Ach jo. Takže to určitě ber. Bakterie můžou způsobit potrat. Napadají plodové obaly. Toho bych se bála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama