Balada o sexuálním loudilovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chlapp
Povídálka 39 příspěvků 13.10.18 03:24
Balada o sexuálním loudilovi

Předem se omlouvám za dlouhý text. Pokud se Vám to nechce číst, stačí „baladu“ přeskočit na poslední odstavec. Snažím se tím jen vyvrátit časté zaříkadlo, že hlavní důvod dlouhodobé nevyhovující frekvence partnerského sexu je únava, kterou vyléčí větší pomoc v domácnosti, s dětmi a nebo víc času pro sebe atd… To jsou většinou věci podpůrné ale né jádro pudla. Já to vidím spíš takto:
1. Lenost (Tady se taky hodí říct jsem unavený a né jsem líný)
2. Neřešené problémy v partnerství (komunikační, vztahové, sexuální)
3. Opravdová nechuť k sexu (Pokud v tom byl nesoulad od začátku, pak je tu otázka, proč šli do dlouhodobého partnerství)
4. Až pak vidím únavu a stres
5. Zdravotní problémy (Fyzické i psychické)

Samozřejmě ten přehled platí za podmínky, např.: že žena už nemusí kojit, nemá opravdu málo spánku, anebo celá domácnost není jen na ní.

Tak se pohodlně usaďte, balada začíná.

Balada o sexuálním loudilovi

I.
Za devatero horami a devatero supermarkety, žila byla jedna spokojená rodinka drvoštěpa. Dětičky rostly jako z vody a po pár letech náročného piplání už mohl konenčně drvoštěp se ženou znovu začít žít plnohodnotný partnerský život. Dříve měli oba sex rádi, a tak jednoho teplého večera drvoštěp vklouzl do světnice za svou ženou. A povídá: „Ženská mám na tebe chuť“. Jeho milá ženuška se otočí a řekne: „Promiň jsem unavená, když mi ale pomůžeš v domácnosti a s dětmi určitě se vše v dobré obrátí“.

Je unavená a tak to musím víc pomáhat. Jak jednoduché a jednoznačné zadání s lehkým řešením, pomyslí si drvoštěp. A tak začne víc pomáhat s vidinou častějšího sexu. Uklízí kuchyň, koupelnu, pere, žehlí, když můžu o děti se postará, aby maminku nezatěžovaly. A hle první vlašťovka. Opravdu se situace zlepší. Bohužel jen na pár měsíců. Pak je vše při starém, jen je drvoštěp víc unavený z práce v lese a v domácnosti.

II.
Drvoštěp jde za ženou do stodoli a říká, že by mohlo něco být. Žena odvětí „Sex nebude protože, jsem naštvaná na děti nebo na tebe; na něco si zapomněl, něco neudělal; je týden před menstruací nebo týden po menstruaci; děti ještě nespí a až usnou bude už pozdě; včera jsem chuť měla, jenže tys byl pryč…“

Drvoštěp vyvalí oči. Zadání je komplikovanější a nejednoznačné. Závěr je ovšem jasný. Když dodržím dlouhý list požadavků, snad něco bude. A jde se na věc. Do repertoáru ještě zařadí masáže, dřevorubecké kino, večeře, dřevěné dárky a to vše bez očekávání, že jako něco má být. Jen je unavený, nadržený, vnitřně na_raný z uklízení, z vymýšlení dárků, programu a uklidňování dětí, aby moc neštvaly maminku. Bohužel po pár týdnech je jasné, že sexu nepřibylo.

III.
Drvoštěp je ale hlava dubovou smolou mazaná a přečte si v chytré knize o důležitosti partnerské komunikace. Tak jde za ženou a povídá: „Lásko já sex prostě potřebuju, zkusme se na něčem dohodnout“. A žena na to: „No dobře, tak já ti teda podržím jednou týdně a nebo nechceš si ho radši vyhonit sám?“ Vlastně chci, pomyslí si drvoštěp, protože je to lepší než abys mi podržela a ležela tam jako prkno, které myslí jen na to, abych už konenčně byl. A z dřevorubce se pomalu stává loudil. Je na_ranej z odmítání, přitom ví, že na_ranej být nemůže, jinak nic nebude. Už začíná cítit ponížení, ale ještě to jde. Poprvé přichází myšlenka na milenku, kterou ale kategoricky zavrhne, protože ženu i děti miluje.

Téma sex už se nedá rozebírat bez otrávených obličejů jeho ženy, a tak drvoštěp zahodí chytrou knihu o komunikaci. Dobrá, tak to zkusme trochu opepřit. Ten náš sex je stereotyp, nějaké nové praktiky, oblečky, místa, návrhy, wellnes pobyty. Dopředu domluvené a nebo jako překvápko. To by v tom byl čert, aby z toho nebyla jeho milovaná žena na větvi. Po pár měsících je výsledek další várka odmítání a poznámek typu „Ty nemyslíš na nic jinýho.“ Ano, to už opravdu nemyslím, pomyslí si drvoštěp. A loudil je na světě, jen o tom ještě neví.

IV.
Drvoštěp se zamyslí. A pak mu to dojde „Asi ji sex nebaví se mnou“. Jak to bylo v té knize. Musím se jí jasně zeptat: „Baví tě sex se mnou? Mám pocit, že ne! Mám něco změnit?“ a žena mu na to odpoví: „To víš že baví, snad jen kdybys o tom tolik nemluvil“. Drvoštěp si uvědomí, že komunikace je úplně na h___o. Inu dobrá, o sexu mluvit nebudu, neloudí, musí být stále veselý. Sice je vnitřně úplně zničený, ale stále ne na dně. Positivum, naučil se hodně ovládat. Od této chvíle frekvence sexu znovu poklesne. Žena je spokojená, nikdo ji neuhání.

To takhle nenechám, pomyslí si drvoštěp. Třeba ji už opravdu nepřitahuju a v posteli nudím. Tak začnu cvičit, třeba mě to unaví. Bohužel to nezabere, spíš zhorší. Ještě musím zlepšit své výkony v posteli. Výdrž taky není co bývala. A po pár měsících první vlašťovka. Kolegyně drvoštěpka mu řekne: „Vypadáš jinak, ty jsi začal cvičit?“. Žena si ani nevšimne. Jen když už spolu spí, tak se zeptá „Už budeš? Dneska to trvá nějak dlouho“. A loudil je konečně na dně. Zkusil už hodně věcí nic nepomohlo, jen si teď o sobě myslí, že je k ničemu v posteli, že ho žena nebere jako partnera, ale spíš jako myčku nádobí kombinovanou s bankomatem. Je mu až fyzicky zle, z neustálé přetvářky, že je v pohodě. V hlavě se honí myšlenky: Miluje mě vůbec? Tohle má být spokojený partnerský život? Tohle mám vydržet dalších x let? Musím lítat jako hadr na holi, abych byl jednou za měsíc připuštěn? Je sex relax a zábava, a nebo jen pokroutka pro poslušného psíka?

V.
Drvoštěp ale nehází sekeru do lesa. Poslední šance je odborná pomoc. Navrhu sexuloga a gynekologa. Co takhle srovnat hormony? Žena si klepe na čelo: „Já jsem v pořádku, to ty se nechej srovnat“. A má pravdu, drvoštěp má ten problém, on je sexuální loudil, ne ona.

The End!

Jak jsem se z pozice „loudila“ dostal, jsem tu už popisoval. Teď se to ale povedlo i jednomu mému kamarádovi. Opět v tom nebyla únava (i když jeho žena to tak prezentovala) ale neodůvodněná vzájemná nedůvěra. Oba na tom zapracovali a teď se to obrátilo o 180°, protože mu žena nedá pokoj:). Prostě ve svém okolí neznám nikoho, komu by dlouhodobě vylepšilo sexuální život třeba pomáhání v kuchyni. Je to spíš první věc co člověka napadne jako odpověď na otázku: Jak ti mám pomoc, abys měl/-a věčí chuť na sex? Tím teda neříkám, že takové případy nejsou.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

káťa
Extra třída :D 13122 příspěvků 13.10.18 06:03

Je jasné, že sexuální chuť u ženy nevylepsi pomáhání v kuchyni, to může maximálně pomoct urvat více času. Pokud je ženská na chlapa nadržená, má chuť i když má hodně práce.
Důvody nechuti můžou být dva. Bud fyziologický (hormony, léky tlumící libido, nemoc) anebo nechuť sexovat konkrétně s tímto dřevorubcem. Dřevorubec si musí uvědomit, že ten druhý důvod mu žena nikdy neřekne, pokud ho nechce vyloženě zranit. To radši zalze něco o únavě, bolesti hlavy atd
Po tom, co všechno už jsi zkusil, bych se ženou naposledy zkusila probrat možnost fyziologického problemu ( rozbor hormonů, sexuolog atd.), hlavně se neptej, jestli ji to baví konkrétně s tebou, to ti pravdu neřekne. Pokud odmítne nebo v tom fyziologie není, pak bych ji časem otevřeně dala najevo, že je o ně zájem jinde a pokud o mě není zájem doma, tak půjdu. A pokud ani tohle nezabere ( na spoustu žen i mužů tohle zabírá!!!-samozrejme to musí být pravda a ne jen řeči), tak se asi nemá cenu trápit a buď si žít svůj paralelni sexuální život s někým jiným nebo odejít…

Příspěvek upraven 13.10.18 v 06:05

Denisa56
Kelišová 6420 příspěvků 13.10.18 06:05

Milý drvoštěpe, pokud jsou tvým signálem k sexu slova „Ženská, mám na tebe chuť“, tak jsi ztracený případ a pokud nenarazíš na nějakou echt nymfomanku, asi s tímhle přístupem nepochodíš u žádné partnerky. Ono to zdaleka není jen o únavě nebo lenosti apod., ono to často je o tom, že muž jde jaksi rovnou na věc bez nějakých velkých okolků. A není to o tom, že bys za ní měl šplhat po hromsvodu s růží v zubech. Žena potřebuje předehru, potřebuje pozornost, cítit lásku, náklonnost, to, že se svému partnerovi líbí, chce, aby ji objal „jen tak“, bez toho nutného pokračování. V tom je zakopaný pes. Ty jsi moc hrr. Nauč se být k ženě víc pozorný, můžeš umýt nádobí, vyluxovat celej barák a uvařit večeři, ale pokud to zakončíš otázkou: Bude něco dneska večer?, tak pravděpodobně nebude nic, případně bude, ale jen z povinnosti. Zkus na to jít jinak. Občas manželku jen tak pohlaď, obejmi, všimni si, že jí to sluší, když něco dělá, připoj se, třeba sám od sebe ulož děti, ukliď obývák, pak jdi, pohlaď ji po vlasech, dej pusu a zeptej se, jestli chce ještě s něčím pomoct. Ale nečekej za to hned tu odměnu. Otevřete si večer vínko čistě za účelem hezkého večera a popovídání, buď pozorný, něžný, nechtěj za každou cenu sex. Dopřej tvé ženě ten pocit, že po tobě bude toužit, probuď to v ní. Nenásilně. Ona si takhle musí připadat jako prostředek k tvému ukojení, kdy tebe zajímá pouze ten sex a zdůrazňuješ, jak ho potřebuješ. Uber plyn a přestaň tlačit na pilu, protože nejvíc asexuální je pro ženu sexuální loudil.

Verun83
Echt Kelišová 8837 příspěvků 33 inzerátů 13.10.18 06:46

To by me zajimalo, jak ses z toho dostal?

Hroznej puberťák
Kelišová 5360 příspěvků 13.10.18 06:48

Takhle dlouhý text, a přitom by stačilo prostě přeříznout tu kolegyni drvoštěpku, když stará doma nechce :D :srdce: :mavam:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1508 příspěvků 13.10.18 07:42
@Chlapp píše:
Předem se omlouvám za dlouhý text. Pokud se Vám to nechce číst, stačí „baladu“ přeskočit na poslední odstavec. Snažím se tím jen vyvrátit časté zaříkadlo, že hlavní důvod dlouhodobé nevyhovující frekvence partnerského sexu je únava, kterou vyléčí větší pomoc v domácnosti, s dětmi a nebo víc času pro sebe atd… To jsou většinou věci podpůrné ale né jádro pudla. Já to vidím spíš takto:
1. Lenost (Tady se taky hodí říct jsem unavený a né jsem líný)
2. Neřešené problémy v partnerství (komunikační, vztahové, sexuální)
3. Opravdová nechuť k sexu (Pokud v tom byl nesoulad od začátku, pak je tu otázka, proč šli do dlouhodobého partnerství)
4. Až pak vidím únavu a stres
5. Zdravotní problémy (Fyzické i psychické)

Samozřejmě ten přehled platí za podmínky, např.: že žena už nemusí kojit, nemá opravdu málo spánku, anebo celá domácnost není jen na ní.

Tak se pohodlně usaďte, balada začíná.

Balada o sexuálním loudilovi

I.
Za devatero horami a devatero supermarkety, žila byla jedna spokojená rodinka drvoštěpa. Dětičky rostly jako z vody a po pár letech náročného piplání už mohl konenčně drvoštěp se ženou znovu začít žít plnohodnotný partnerský život. Dříve měli oba sex rádi, a tak jednoho teplého večera drvoštěp vklouzl do světnice za svou ženou. A povídá: „Ženská mám na tebe chuť“. Jeho milá ženuška se otočí a řekne: „Promiň jsem unavená, když mi ale pomůžeš v domácnosti a s dětmi určitě se vše v dobré obrátí“.

Je unavená a tak to musím víc pomáhat. Jak jednoduché a jednoznačné zadání s lehkým řešením, pomyslí si drvoštěp. A tak začne víc pomáhat s vidinou častějšího sexu. Uklízí kuchyň, koupelnu, pere, žehlí, když můžu o děti se postará, aby maminku nezatěžovaly. A hle první vlašťovka. Opravdu se situace zlepší. Bohužel jen na pár měsíců. Pak je vše při starém, jen je drvoštěp víc unavený z práce v lese a v domácnosti.

II.
Drvoštěp jde za ženou do stodoli a říká, že by mohlo něco být. Žena odvětí „Sex nebude protože, jsem naštvaná na děti nebo na tebe; na něco si zapomněl, něco neudělal; je týden před menstruací nebo týden po menstruaci; děti ještě nespí a až usnou bude už pozdě; včera jsem chuť měla, jenže tys byl pryč…“

Drvoštěp vyvalí oči. Zadání je komplikovanější a nejednoznačné. Závěr je ovšem jasný. Když dodržím dlouhý list požadavků, snad něco bude. A jde se na věc. Do repertoáru ještě zařadí masáže, dřevorubecké kino, večeře, dřevěné dárky a to vše bez očekávání, že jako něco má být. Jen je unavený, nadržený, vnitřně na_raný z uklízení, z vymýšlení dárků, programu a uklidňování dětí, aby moc neštvaly maminku. Bohužel po pár týdnech je jasné, že sexu nepřibylo.

III.
Drvoštěp je ale hlava dubovou smolou mazaná a přečte si v chytré knize o důležitosti partnerské komunikace. Tak jde za ženou a povídá: „Lásko já sex prostě potřebuju, zkusme se na něčem dohodnout“. A žena na to: „No dobře, tak já ti teda podržím jednou týdně a nebo nechceš si ho radši vyhonit sám?“ Vlastně chci, pomyslí si drvoštěp, protože je to lepší než abys mi podržela a ležela tam jako prkno, které myslí jen na to, abych už konenčně byl. A z dřevorubce se pomalu stává loudil. Je na_ranej z odmítání, přitom ví, že na_ranej být nemůže, jinak nic nebude. Už začíná cítit ponížení, ale ještě to jde. Poprvé přichází myšlenka na milenku, kterou ale kategoricky zavrhne, protože ženu i děti miluje.

Téma sex už se nedá rozebírat bez otrávených obličejů jeho ženy, a tak drvoštěp zahodí chytrou knihu o komunikaci. Dobrá, tak to zkusme trochu opepřit. Ten náš sex je stereotyp, nějaké nové praktiky, oblečky, místa, návrhy, wellnes pobyty. Dopředu domluvené a nebo jako překvápko. To by v tom byl čert, aby z toho nebyla jeho milovaná žena na větvi. Po pár měsících je výsledek další várka odmítání a poznámek typu „Ty nemyslíš na nic jinýho.“ Ano, to už opravdu nemyslím, pomyslí si drvoštěp. A loudil je na světě, jen o tom ještě neví.

IV.
Drvoštěp se zamyslí. A pak mu to dojde „Asi ji sex nebaví se mnou“. Jak to bylo v té knize. Musím se jí jasně zeptat: „Baví tě sex se mnou? Mám pocit, že ne! Mám něco změnit?“ a žena mu na to odpoví: „To víš že baví, snad jen kdybys o tom tolik nemluvil“. Drvoštěp si uvědomí, že komunikace je úplně na h___o. Inu dobrá, o sexu mluvit nebudu, neloudí, musí být stále veselý. Sice je vnitřně úplně zničený, ale stále ne na dně. Positivum, naučil se hodně ovládat. Od této chvíle frekvence sexu znovu poklesne. Žena je spokojená, nikdo ji neuhání.

To takhle nenechám, pomyslí si drvoštěp. Třeba ji už opravdu nepřitahuju a v posteli nudím. Tak začnu cvičit, třeba mě to unaví. Bohužel to nezabere, spíš zhorší. Ještě musím zlepšit své výkony v posteli. Výdrž taky není co bývala. A po pár měsících první vlašťovka. Kolegyně drvoštěpka mu řekne: „Vypadáš jinak, ty jsi začal cvičit?“. Žena si ani nevšimne. Jen když už spolu spí, tak se zeptá „Už budeš? Dneska to trvá nějak dlouho“. A loudil je konečně na dně. Zkusil už hodně věcí nic nepomohlo, jen si teď o sobě myslí, že je k ničemu v posteli, že ho žena nebere jako partnera, ale spíš jako myčku nádobí kombinovanou s bankomatem. Je mu až fyzicky zle, z neustálé přetvářky, že je v pohodě. V hlavě se honí myšlenky: Miluje mě vůbec? Tohle má být spokojený partnerský život? Tohle mám vydržet dalších x let? Musím lítat jako hadr na holi, abych byl jednou za měsíc připuštěn? Je sex relax a zábava, a nebo jen pokroutka pro poslušného psíka?

V.
Drvoštěp ale nehází sekeru do lesa. Poslední šance je odborná pomoc. Navrhu sexuloga a gynekologa. Co takhle srovnat hormony? Žena si klepe na čelo: „Já jsem v pořádku, to ty se nechej srovnat“. A má pravdu, drvoštěp má ten problém, on je sexuální loudil, ne ona.

The End!

Jak jsem se z pozice „loudila“ dostal, jsem tu už popisoval. Teď se to ale povedlo i jednomu mému kamarádovi. Opět v tom nebyla únava (i když jeho žena to tak prezentovala) ale neodůvodněná vzájemná nedůvěra. Oba na tom zapracovali a teď se to obrátilo o 180°, protože mu žena nedá pokoj:). Prostě ve svém okolí neznám nikoho, komu by dlouhodobě vylepšilo sexuální život třeba pomáhání v kuchyni. Je to spíš první věc co člověka napadne jako odpověď na otázku: Jak ti mám p, abys měl/-a věčí chuť na sex? Tím teda neříkám, že takové případy nejsou.

Neznam toto, sex miluji, ale partner mu musi pritahovat, a musi byt kompatimibilni, bavi ho podobny styl sexu, a ted to jadro pudla, musim to s nim mit ok i " v hlave" u me to znamena byt v klidu ne v napeti, vse si vyrikat komunikovat.proste ho vnimst ok..takze komunikace, pak jsem s nim stastna a mohu sexovat kdykoliv chceme. Pro zakladatele, ono to byva i tom ze ten chlap to s tou zenou v sexu neumi, neni moc sikovny je hodne submis std.a zena si rika nojo docela to jde.hlavne ze je hodny a pracuje, jenze po letech ji to predtane stacit a zjisti ze Tonda v praci po firemn.vecirku, kdymanzel doma vice uklizel, je v sexu jiny borec no a je to.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2008 příspěvků 13.10.18 07:43

Milí drazí, opravdu někdy někdo při sexu použije větu „Už budeš“? Já myslela, že to je věta jen z blbých filmů.

Hroznej puberťák
Kelišová 5360 příspěvků 13.10.18 07:51
@Kfětoslava píše:
Milí drazí, opravdu někdy někdo při sexu použije větu „Už budeš“? Já myslela, že to je věta jen z blbých filmů.

No jasně, třeba v trochu rozšířené formě „Už budeš konečně vařit ten oběd?“ :jazyk: :mavam:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2008 příspěvků 13.10.18 07:55
@Hroznej puberťák píše:
No jasně, třeba v trochu rozšířené formě „Už budeš konečně vařit ten oběd?“ :jazyk: :mavam:
:mrgreen:

warita
Echt Kelišová 8408 příspěvků 13.10.18 08:00

no nevim, ja kdyz jsem unavena, tak fakt na sex chut nemam.

To samozrejme nevylucuje, ze se zenaska na unavu jenom vymlouva.

Chlapp
Povídálka 39 příspěvků 13.10.18 08:01
@Verun83 píše:
To by me zajimalo, jak ses z toho dostal?

Ve zkratce. Moje žena mi byla nevěrná. Najednou začel fungovat sex. Já na ten úlet přišel. Vyříkali jsme si to. A teď vše klape až tak nějak automaticky. Prostě jako kdyby jí v hlavě někdo(milenec) přecvaknul vypínačem. Sex On :). A ano, postup je to pěkně na h…O.

Příspěvek upraven 13.10.18 v 08:13

Hroznej puberťák
Kelišová 5360 příspěvků 13.10.18 08:03
@Chlapp píše:
Ve zkratce. Moje žena mi byla nevěrná. Najednou začel fungovat sex. Já na ten úlet přišel. Vyříkali jsme si to. A teď vše klape až tak nějak automaticky. Prostě jako kdyby jí v hlavě někdo přecvaknul vypínačem. Sex On :)

Tak to je dobrý :palec: :potlesk:

Marcam
Kelišová 5077 příspěvků 13.10.18 08:08

Přečtěte si rytíře Smila,také pěkná balada o sexu.

fera21
Stálice 96 příspěvků 13.10.18 08:18

Než jsem to dočetl do konce, tak jediný, co mě napadlo bylo, ať si najdeš bokovku. Evidentně nejsi žádný hovado, kterymu by to doma klapalo a on chodil na zálety. Tady byl problém, kterej se i přes tvou snahu (a myslím, že snahu nad rámec toho, co by dělal každej prumernej chlap), nepotkaval s řešením a to právě že strany manželky. Ale tvůj další příspěvek potvrzuje starou teorii, že není lepšího partnera, než nevernika :D

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 13.10.18 08:26
@Chlapp píše:
Ve zkratce. Moje žena mi byla nevěrná. Najednou začel fungovat sex. Já na ten úlet přišel. Vyříkali jsme si to. A teď vše klape až tak nějak automaticky. Prostě jako kdyby jí v hlavě někdo(milenec) přecvaknul vypínačem. Sex On :). A ano, postup je to pěkně na h…O.Příspěvek upraven 13.10.18 v 08:13

Jinými slovy milenec se nejspis nechtěl rozvádět a ukončil to s ni a ona aby nebyla sama, doma se snaží…??? No nevím zda je na h… jen postup… ale pokud mate deti a hodne jste spolu zažili… :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >