Balanční deska, houpací prkno, utukutu pro děti

1143
18.11.19 20:54

Balanční deska, houpací prkno, utukutu pro děti

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda někdo máte tuto desku doma. Koupit či nekoupit pro 3 leté dítě. Dnes jsem to viděla na internetu poprvé, tak budu ráda za všechny názory a recenze. Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

8153
18.11.19 20:59

My name 3,5 letou a roční a uzho fakt dostanou k Vánocům. Už je doma. Je super. Ale máme doma malé opičky a věřím že to bude hodně využívané. Cena sice vyšší, ale provedení super. Když ne holky, tak já se vybkbnu určitě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17307
18.11.19 21:04

@Dendaska my mame houpaci prkno a je to zklamani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
18.11.19 21:21

Taky by mě zajímalo. Už jsem tady před nějakou dobou podobnou diskuzi zahlédla a vyšlo z toho že spíš to stojí jen hodně peněz. Balancni prkna mají u mladší na cvičení a ani jednou si k tomu nenašla cestu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8153
18.11.19 21:36

@Cuddy a v čem je to zklamání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 22:00

Několik lidí nezávisle na sobě mi řeklo, že se na tom děti vůbec nehoupou, párkrát si po tom posílaly autíčka, skřípají si pod to prsty. Podle mě je to pro děti příliš neohrabané a nezajímavé. A aby si posílaly autíčka po desce za několik tisíc?! :nevim: Mě teď spíš zaujal trojúhelník Piklerové, přijde mi, že to má přeci jen víc možností využití, zkus na to třeba mrknout taky.

Příspěvek upraven 18.11.19 v 22:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 22:04

@prejeta_zaba to mě na tom zarazilo nejvíc, houpačka za tři tisíce a skripnuti prstů za 3..2…1 :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
18.11.19 22:10

U nas Ježíšek donesl houpací prkno pod stromeček a pro velky uspech jsme ke Dni deti jeste kupovali houpačku (podobnou houpačce Spectra). Deti je pouzivaji na houpání, jako lodičky, skluzavku a most, stavi z nich ohrádky, delaji překážkové drahy a houpací postele…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8153
18.11.19 22:14

@Bubla Bůčková tak ona ta práce a materiál něco stojí. Není to blbe ohnuté prkno za 3000. Má to nosnost 200kg, takže na tom může blbnout i dospelak. Pokud v sobě objeví i to dítě. U nás např. bosu frčí dnes a denně. Hopsaj na tom obe. Mladší jak se učila lézt, tak to byla největší zábava mít to otočené rovnou stranou nahoru a snažit se na to dostat a udržet. Starší na to hopsa na obou stranách. Samozřejmě, ty prsty mě napadly taky. Ale hold to risknu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2224
18.11.19 22:25

K nicemu. Sednou si na to, zhoupnou se 1× za mesic a to je tak vsechno. Kor pro triletou, to uz je podle me pozde. Radsi ji za ty prasule zaplatte nejaky krouzky, nez tuhle bejkarnu. Zalezi i co jste za rodinu - normalni? Nebo nejaka bio eko, co ma jen dreveny hracky, nepoustite telku a chodite do lesni skolky? To pak ty deti, jsou takovy,,jiny,, a mozna ji to stacit bude :mrgreen: me rekla nase tri a pul leta, ze to mam dat radsi do kotle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8153
18.11.19 22:32

@Micaella22 tak to je zajímavý názor… Ale beru pozitivně že 3leta ví že drevo hoří.

Já se za eko-bio nepovažuji, dcera chodí od necelých 2,5 let do státní školky (super přístup), chodí do Sokola na cvičení, ale nemyslím si, že je „jiná“ jen proto že ji to nejspíš bude bavit. Možná se pletu, možná to bude fakt blbost, ale my jsme jiný i v tom, že jsme loni dávali horolezecké chyty na stěnu co budou mít na zahradě. Letos se to nestihlo zrealizovat… Leze po všem a s radostí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8450
18.11.19 22:40

Houpací prkno máme, a upřímně mi to pro už teď tříleté dítě přijde pozdě. U nás to nejvíc zaujalo mladší kolem 2-3let (to si v tom dělala pelíšky, cvičila na tom, pouštěla i ta autíčka a moc ráda to podlézala) Teď (jsou jí 4) už si vzpomene málokdy a v podstatě to slouží hlavně jako stavební prvek bunkru. Kupovala jsem z druhé ruky asi za 1200,–Kč (ale to tlustší s vysokou nosností), kamarádka kupovala na Fleru od nějakého pána nové asi za 1500,–Kč, ale má ho o něco tenčí (dospěláka to taky unese, ale už se to víc prohýbá).
Jestli to máte výhradně pro dítě, zkuste mrknout na ten Fler (přesné jméno prodejce nevím).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8595
19.11.19 09:59

Já bych zvážila koupi už velkého. Já kupovala asi před 3 lety manželovi z Utukutu prkno XL Woudie, a řekla bych, že se využívá dodnes, ale tak párkrát za měsíc. Holkám v tu dobu bylo 4 a 7 a houpaly se od začátku také, manžel si na něm chvílema zacvičí, já taky. Považuju to za dobrou investici, co nám vydrží 20 let (proto bych určitě nebrala dětské) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17307
19.11.19 14:39
@iwa83 píše:
@Cuddy a v čem je to zklamání?

primarne jsem chtela, aby se na tom deti houpaly. Ze si s tim vyhraji jinak pro me zajimave neni, vetsinu z toho zastane kbelik od hnojiva za 0 Kc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17307
19.11.19 14:45

@iwa83 chyty, zebriny, hrazda, kruhy- to vse je vyuzivano hojne obema detmi, to prkno ne a nevede ani u deti v okoli. Za me se to protlacilo diky par mamablogum, kde se napise hura recenze na novy produkt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama