Balanční podložka BOSU na doma

499
9.6.15 22:10

Balancni podlozka BOSU na doma

Zajima me, jestli mate doma nekdo bosu a jak na nem cvicite? Ja jsem spis zastancem pomaleho posilovaciho cviceni, sama mam potize s pateri. Nezatezuje to treba kolena? Pry je to take dobre na ploche nohy. :potlesk:

Mate nekdo zkusenost s cvicenim na bosu s vyhrezlou plotynkou?

Pekny vecer :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9659
9.6.15 23:06

@Happy Hippo na bosu cvičím ve fitku. Při skupinovém cvičení nebo individuální lekci. Asi se mrkni na youtube, co se dá vše cvičit a jestli ti to vyhovuje. S vyhřezlou ploténkou se nesmí cvičit - to je na návštěvu lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.6.15 23:42

Mam ho doma a cvicim podle YouTube.Na lekce nemam cas ani moznost chodit, mam rocni dite a nez resit hlidani, tak si obden cvicim doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
9.6.15 23:48

Na bosu jsem chodila do fitka cca 2 roky před těhotenstvím a pak hned po šestinedělí asi 3/4 roku 1× týdně, takže cviky znám a když mi ho manžel pořídil jako překvápko k narozkám, věděla jsem co s ním. Cvičení na něm je skvělé na zpevnění středu těla (těžiště, pánevní dno,…). Mě hodně pomáhá i na záda, malá je nošeňátko a jelikož váží bezmála 10 kg, dostávají záda na frak a mám na bosu co napravovat. S plotýnkama problém nemám (díky Bohu), takže to nevím. Ale návody najdeš na www.bosu.com. A taky jsou tam v e-shopu k dispozici cvičební programy.
Tak hodné zábavy a hlavně ty plotýnky, ať se spraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7288
10.6.15 00:00

Nu asi bych začala u rhb lékaře a následně fyzioterapeuta pokud ještě nechodíš, všechny tyto balanční pomůcky jsou fajn, ale můžou ti doporučit co konkrétně by se Ti nejvíc hodilo… Bosu je super, ale na mě docela drahá, tak jsem pořídila balanční čočku a docela dost se na ní odcvičí, když není čas tak aspoń pošlapat. Na záda jsou fajn i gumy SM Systém od Smíška. Vše bych se ale nechala naučit od dobré rehábky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
22.1.16 20:17

obnova tématu - balanční podložka na sezení

Zdravím,
chci se zeptat zda má tady někdo zkušenost s balanční podložkou na sezení.. teď je v Lidlu ve slevě..a váhám zda si ji z toho Lidlu pořídit nebo ne.. (nebo je lepší ze sportu/zdravotních pomůcek)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
22.1.16 20:55

@claire2 Hele kup ji a do 14 dnů ji můžeš vrátit. Já si taky takhle koupila hodinky na tep. A pak vrátila. Na nic se neptaji, zkus a uvidíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
22.1.16 22:23

@Namby takhle..já spíš myslela, jestli někdo má s ní zkušenost zda je kvalitní.. a dá se srovna z tou ze zdravot. potřeb třeba..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45869
6.1.17 21:22

Holky, prosím, poradíte nějaké dvd s cvičením bosu nebo co konkrétně cvičíte na youtube? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
24.1.17 14:18

Pro ty co je na ně bosu drahé jako na mě je dobrá alterntiva indoboard. Pokud máte doma šikovného muže tak může vyrobit za pár korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.17 22:38

Taky mám doma a je super na takové to lehké pocvičeníčko a zpevnění těla. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama