Balea intenzivní maska na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ambriel
Závislačka 2677 příspěvků 15.02.13 01:12
Balea intenzivní maska na vlasy

Každý den mě čím dál víc děší pohled do zrcadla. 8o :lol:
Vůbec netuším co mám s vlasy, vždy jsem je měla krásné a husté a teď je mám splihlé, třepí se mi, nejdou učesat a když už je učešu, tak po pár minutách mám vlasy opět jak kdyby rok neviděly hřeben. Buď to z dálky vypadá, že mám na hlavě dready, nebo neumyté vlasy. :poblion: :lol: Jsem už z toho nešťastná..

Dnes jsem zakoupila Intenzivní masku na vlasy v DM od Baleii - Mango a aloe vera, byla to taková nouzovka, ale vlasy mám teď po ní jak samet! 8o Máte někdo zkušenosti s touto maskou? 32 ml za 14 kč, navíc toho v tom pytlíčku byla celá hrst a jsem spokojená.
Koupila jsem ještě od Gliss Kuru regenerační expres balzám total repair 19. Tak uvídíme, teď akorát nevím jestli jsou jemné po té masce, nebo Gliss kuru, jen se modlím, abych zítra až ráno vyjdu ven neměla zas na hlavě to hnízdo :lol: :lol: :lol: :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Nejnovější recenze z kategorie Péče o tělo

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 15.02.13 08:41

Dík za tip, vyzkouším :D Já mám takové vlasy, že působím brzy rozcuchaně, když teda nežehlím - nezkoušelas žehličku? Je teda fakt, že splihlost není můj problém :mrgreen:

Anettkaa
Kecalka 111 příspěvků 15.02.13 09:12

Za mě můžu doporučit doma vyráběné masky na vlasy - pokud chcete napíšu pár osvědčených receptů. Také je dobré vyměnit chemické přípravky plné chemie za přírodní kosmetiku na vlasy - já používám od 100% PURE.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 15.02.13 09:53

Tomu se mi nechce moc věřit, já mám ten problém už od dětství - všechny holčičky byly upravené, jen já jak bosorka - a to jsem používala březový šampon, čili chemie minimum. Až jak jsem začala používat kondicionéry, tak se mi dařilo s vlasama něco udělat, například rozčesat :mrgreen: Kadeřnice tvrdí, že je to takový typ vlasů. Hlavně teda z šamponů mě z málokterého nesvědí hlava, po většině se mi dělají lupy.

Ale recepty na domácí masky beru, už jsem kdysi cosi zkoušela a bylo to celkem fajn.

Ambriel
Závislačka 2677 příspěvků 15.02.13 16:06
@Anettkaa píše:
Za mě můžu doporučit doma vyráběné masky na vlasy - pokud chcete napíšu pár osvědčených receptů. Také je dobré vyměnit chemické přípravky plné chemie za přírodní kosmetiku na vlasy - já používám od 100% PURE.

Prosím, prosím ty recepty :dance:

Ambriel
Závislačka 2677 příspěvků 15.02.13 16:10
@Angua píše:
Dík za tip, vyzkouším :D Já mám takové vlasy, že působím brzy rozcuchaně, když teda nežehlím - nezkoušelas žehličku? Je teda fakt, že splihlost není můj problém :mrgreen:

Žehlička pomůže, ale zas to pak vypadá, že nemám moc vlasů i když jich dost mám :lol: :lol: Myslím si, že mám ty vlasy asi suché, třepí se mi trošku konečky, pořád se zacuchávají a odstávají různě od sebe :lol: a někdy jako bonus elektrizují :D :lol: Jak říkám, po půl hodině si asi okolí myslí, že neznám hřeben :mrgreen:

Anettkaa
Kecalka 111 příspěvků 15.02.13 16:55

Přírodní kosmetikou sem nemyslela šampon typu březový a kopřivový - proto jsem zmínila značku kosmetiky. Tyto šampony hodně vysušují. Recepty čerpán na youtube.com :palec: napíšij zde moje neoblíbenější (ještě chci dodat, že dříve sem měla vlasy rozlétané, třepily se mi konce a od té doby co sem vyhodila do koše žehličku, koupila ionizační fén, vyměnila vlasovou péči, vyrábím domácí masky se mi vlasy o 100% zlepšily) 1.) avokáda+žloutek+konopný/olivový/jiný olej (pár kapek podle typu vlasů) pokud máte vlasy mastné dejte čajovou lžičku citronové štávy - vše rozmixovat na kaši a nanést na cca 30min poté umýt šamponem, když nedáváte olej stačí důkladně vypláchnout vodou. 2.) med+kokosový olej/nebo jiný olej - smíchat, nanést na 30 min či více a umýt šamponem. 3.) majonéza (nejlépe domácí) nenést na vlasy a nechat klidně 2 hodinky působit - výsledek zaručený :palec: :palec: Také jsou dobré přelivy na vlasy po umytí 1.) pro mastné vlasy - studená minerálka + citronová štáva z jednoho citronu (přecezená) přelít po umytí vlasy. 2.) čajová lžička jablečného/rýžového/malinového octa na 1,5 litru vody nejlépe minerálky - přelít po umytí vlasy. 3.) heřmánkový odvar pro blond/kopřiva pro tmavé vlasy. Pokud chcete napište jaký máte typ vlasů a já vám napíšu recept pro vás jako dělaný :)

Ambriel
Závislačka 2677 příspěvků 15.02.13 17:26
@Anettkaa píše:
Přírodní kosmetikou sem nemyslela šampon typu březový a kopřivový - proto jsem zmínila značku kosmetiky. Tyto šampony hodně vysušují. Recepty čerpán na youtube.com :palec: napíšij zde moje neoblíbenější (ještě chci dodat, že dříve sem měla vlasy rozlétané, třepily se mi konce a od té doby co sem vyhodila do koše žehličku, koupila ionizační fén, vyměnila vlasovou péči, vyrábím domácí masky se mi vlasy o 100% zlepšily) 1.) avokáda+žloutek+konopný/olivový/jiný olej (pár kapek podle typu vlasů) pokud máte vlasy mastné dejte čajovou lžičku citronové štávy - vše rozmixovat na kaši a nanést na cca 30min poté umýt šamponem, když nedáváte olej stačí důkladně vypláchnout vodou. 2.) med+kokosový olej/nebo jiný olej - smíchat, nanést na 30 min či více a umýt šamponem. 3.) majonéza (nejlépe domácí) nenést na vlasy a nechat klidně 2 hodinky působit - výsledek zaručený :palec: :palec: Také jsou dobré přelivy na vlasy po umytí 1.) pro mastné vlasy - studená minerálka + citronová štáva z jednoho citronu (přecezená) přelít po umytí vlasy. 2.) čajová lžička jablečného/rýžového/malinového octa na 1,5 litru vody nejlépe minerálky - přelít po umytí vlasy. 3.) heřmánkový odvar pro blond/kopřiva pro tmavé vlasy. Pokud chcete napište jaký máte typ vlasů a já vám napíšu recept pro vás jako dělaný :)

Děkuju hodná :) Určítě něco vyzkouším!
Já si barvila dlouho.. Možná pět let vlasy na blond, pak nevím co mě to popadlo, ale rok jsem je barvila do černa a teď jsem se to snažila opět stáhnout na blond, samozřejmně to jde přes zrz a vypadám jak blbec, do toho jak ty vlasy vypadají, tak přemýšlím zda to nemám radšá vzdát a dát přes to nějakou světle hnědou.. Protože ty vlasy fakt vypadají hrozně, do toho je ta barva do zrzava a ke všemu ty šílené odrosty jak už je to světlé! :poblion: Ale svou přírodní barvu nechci, je to taková ta dětská blond a ta se mi vážně nelíbí.. Blond jsem vždy chtěla a chci, ale vážně už mě to nebaví stahovat z tý zrz a hlavně jak ty vlasy vypadají :,( Měla bys tedy nějakou masku na takto zatížené vlasy barvením a navíc s těmi problémy co jsem tu vypsala? :jazyk:

Jinak holky co byste mi doporučily vy za barvu? Prý v tmavé vypadám moc staře blond mám ráda, ale nechci už ty vlasy trápit, takže asi světle hnědá? :nevim:

Ambriel
Závislačka 2677 příspěvků 15.02.13 17:26
@Angua píše:
Dík za tip, vyzkouším :D Já mám takové vlasy, že působím brzy rozcuchaně, když teda nežehlím - nezkoušelas žehličku? Je teda fakt, že splihlost není můj problém :mrgreen:

Určitě vyzkoušej! ;) 32 ml za 14 kč? :dance: A navíc je jí fakt plná hrst a krásně voní :jazyk:

Anettkaa
Kecalka 111 příspěvků 15.02.13 17:58

@AnySs pokud máš doma žehličku na vlasy tak mám pro tebe něco jako dělaný :) stačí ti alobal, kvalitní olej, žehlička a pírka. Postup: vlasy rozdělíš na patra a každé patro rozdělíš na malé části vlasů, pak je namažeš pořádně olejem od kořínkům ke konečkům a zabalíš do alobalu, vemeš žehličku a 2× pomalu přejedeš po vlasech zabalených v alobalu. Sepneš pírkem aby se alobal nerozbalil a pokračuješ po celé hlavě (od spoda nahoru). Necháš to co nejdéle působit a pak umyj pořádně hlavu :palec: tento recept mám od kamarádky kadeřnice. cose týče barev já kdysy zkoušela Casting Creme Gloss od L'Orealu je to něco jako přeliv vzal bych tu hnědou a po delším čase klidně blond, aby se vlasy zvládly zrgenerovat..

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 15.02.13 18:08

@Anettkaa no jak si to tak prohlížím, tak mým největším důvodem nespokojenosti je spíš asi odrostlý střih :lol: Jinak mám vlasy celkem normální, spíš sušší, než mastné, ty určitě ne. Barva vlastní. Tak snad jedině to svědění hlavy, kdyby na to něco bylo :lol: Ale to jsem pořídila teď Balea šampon proti lupům a zdá se mi fajn… Nebo něco vitamínového, tak jako preventivně.

Ambriel
Závislačka 2677 příspěvků 15.02.13 18:09
@Anettkaa píše:
@AnySs pokud máš doma žehličku na vlasy tak mám pro tebe něco jako dělaný :) stačí ti alobal, kvalitní olej, žehlička a pírka. Postup: vlasy rozdělíš na patra a každé patro rozdělíš na malé části vlasů, pak je namažeš pořádně olejem od kořínkům ke konečkům a zabalíš do alobalu, vemeš žehličku a 2× pomalu přejedeš po vlasech zabalených v alobalu. Sepneš pírkem aby se alobal nerozbalil a pokračuješ po celé hlavě (od spoda nahoru). Necháš to co nejdéle působit a pak umyj pořádně hlavu :palec: tento recept mám od kamarádky kadeřnice. cose týče barev já kdysy zkoušela Casting Creme Gloss od L'Orealu je to něco jako přeliv vzal bych tu hnědou a po delším čase klidně blond, aby se vlasy zvládly zrgenerovat..

A nepoškodí se alobalem nějak žehlička, nebo není v tom nějaké nebezpečí? :mrgreen: Víš zas, ale když tam dám tu hnědou tak to půjde zas odznova pak přes tu zrz a takové ty odstíny ble, ble :lol: A pak zas budou stejně zničené :roll: Děkuji moc za rady jsi hodná :dance:

Ambriel
Závislačka 2677 příspěvků 15.02.13 18:16

@Anettkaa

zase si říkám, bude to možná blbý dotaz, ale když ty vlásky zabalím do alobalu a budu po něm jezdit žehličkou, nebude se ten alobal trhat, nebo sjíždět? Nevím zda bych na to měla nervy :D

Mi24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.13 18:31

Prosím o nějakou masku na jemné vlasy s tendencí se mastit 2roky přirozená barva :kytka:

Anettkaa
Kecalka 111 příspěvků 15.02.13 20:59

Já to používala na žehličku s turmalínovým povrchem a nic se s ní nestalo :) napsala jsem to špatně s tím přejížděním po alobalu, já to dělala tak že sem po částech scvakávala ten pramen v alobalu (nevím jak přesně to pospsat :lol: )

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama