Balea, zkušenosti

KecalkaLuB
30.12.20 09:58

Balea , zkušenosti

Dobrý den všem, chci se zeptat na tuhle značku. Jak jste spokojené? Líbí se mi cena, složení, přemýšlím, ze na ní přejdu, ale zase v hlavě brouk vrtá jaká je to velká chemie. Co myslíte? Prosím jen zkušenosti s touto značkou děkuju :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
262
30.12.20 10:01

Občas něco od Balea koupím a jsem spokojená. Sprchové gely pěkně voní a jsou za pakatel. Měla jsem i tonikum na obličej a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KecalkaLuB
30.12.20 10:04

@MarketaC4 Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
24511
30.12.20 10:10

Tak složení se ti líbí, nebo je to velká chemie? :lol:
Vždyť stojí pár peněz, kup a vyzkoušej. Mám ráda jejich tělové mléko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9950
30.12.20 10:10

To co je v ČR za mě katastrofa. Občas jsem v minulosti koupila v Německu a tam to bylo o dost lepší…bohužel dvojí kvalita :roll: :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KecalkaLuB
30.12.20 10:12

@Pipet Líbí se mi, jen jsem se doslechla, ze to je velká chemie, tak to myslím, no a já přemýšlím, jestli to fakt tak je… :-)

• Citovat
  • Nahlásit
KecalkaLuB
30.12.20 10:12

@Kotatko03 Aha tak děkuji, já teď používám Niveu, tak lepší asi zůstat u ní :think:

• Citovat
  • Nahlásit
5197
30.12.20 10:30

Sprcháče používáme a dobrý. Krém na ruce nebo nohy s ureou je super. Zkusila jsem denní a noční krém Beauty effekt a takovej normální ani wow super ani hrozný. Mamka používá řadu Q10 a sedí ji nic jiného už nebere. Z řady s vitC měla červený obličej ta ji nesedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2701
30.12.20 10:48

Kupujeme v Německu občas ty limitované edice sprcháčů. Vyhovují nám. Složení v ČR bohuzel zase o dost horší, ale určitě ne škodlivé k pokožce. Dle mého názoru toho německého sprcháče stačí dát méně, tohi českého musíte použít více, aby udělal pěnu jako ten německý.
Cenově v Německu vycházejí dlouhodobě výhodněji a mají je i často v akcích. Beru drogerii i pro přátele a rodinu, takže jsme tam pak jak Vietnamci v Makru :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5766
30.12.20 10:50

@KecalkaLuB z toho dotazu to působí, že se chystáš na největší svůj životní krok a pakliže na Baleu „přejdeš“ a nebude to ono, tak jsi v pasti a není cesta zpět :lol: :lol:

Nejjednodušší cesta, jak si udělat názor, je vyzkoušet. Je fajn znát názory jiných, ale beztak ti to neřekne vůbec nic o tom, jak budeš reagovat ty

Když ti to nebude vyhovovat, můžeš to kdykoli přestat používat. ;) Ztratit můžeš jen iluze a pár desitek korun.

A co se ti teda líbí na tom složení, když se tu na složení ptáš? Buď vím, co v tom je a líbí se mi to, nebo nevím a ptám se :nevim: Nebo jsem schizofrenik a udělám obojí :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
30.12.20 11:34

Mají fajn produkty. Teď používám od nich sérum s kys. hyauloronovou a je ok. Krémy, sprcháče atd. všechno fajn.
Za tu cenu je to supr, mám to jako doplněk k lepší kozmetice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11560
30.12.20 12:01

Tak jestli ted pouzivas niveu, tak balea asi horsi nebude :lol: :lol: :lol: a cenove je to uplne nekde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KecalkaLuB
30.12.20 12:11

@Lekninka91 Nivea je dle mého dobrá kosmetika, kvalitní a prověřená, co je na ní špatného?

• Citovat
  • Nahlásit
1579
30.12.20 12:29
@KecalkaLuB píše:
@Lekninka91 Nivea je dle mého dobrá kosmetika, kvalitní a prověřená, co je na ní špatného?

každému vyhovuje něco jiného, což je fajn, aspoň tady nemáme jen jeden druh drogerky.
Zkoušela jsem ji asi jako x ostatních značek. Sprchový gel a tekuté mýdla fajn, možna ještě nějaké šampony, ale to je tak všechno. Všechno co mají na pleť mi nevyhovuje stejně jako jejich těl. mléka
Takže zkus a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KecalkaLuB
30.12.20 12:30

A mohu se zeptat na tu Niveu? Do teď jsem myslela, ze je dobra, jako jedna z mála mi fakt sedí, příjemné vůně, dělají i Natur výrobky což je fajn, tak jestli máte zkušenosti klidně pište :-) proč by měla být tak špatná?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat