Balerinky na úzkou nohu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 09.01.17 11:56
Balerinky na úzkou nohu

Ahoj, máte někdo zkušenost, potřebuji( chtěla bych) pro 6. letou dceru baleriny. Problém je v úzké noze. Boty kupujeme Superfit a Richter nebo Adidas ( ty jen goretexove, vysoké). Poradíte ještě jinaci znacku, tak aby boty nestaly 1500,– počítám že balerinky moc neponosi…má tenisky, celorocky, zimni a sandálky budeme kupovat otevřené (sedí nám jen superfity které jdou utahnou i vzadu na patě)…diky :kytka:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 13:08

Kupuji dceři ECCO balerínky, skvěle sednou na uzké nožky…teď se koupí ve výprodeji levněji…

sobesin
Kecalka 398 příspěvků 09.01.17 13:08

Anonym jsem dala nerada…

hofka
Neúnavná pisatelka 15043 příspěvků 09.01.17 13:39

Dcera ač má také úzkou nohu-patu, nárt i kotník titěrný, prsty má krásně zdravě do vějířku a Superfity jsou zrovna úzké v prstech. Loni jsem ji nechala ušít namíru tyto balerínky, podlepené podrážkou (v přímé nabídce není, lze zažádat) https://www.fler.cz/…inky-6303730

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 09.01.17 22:36

Holky díky, malá má úzkou nohu v patě, kotníku i špičce… Má to po mě… Superfity jsou fakt hodně úzké…právě mě překvapuje ten masový prodej…ale jsem ráda, aspoň mám pro děti volbu a můžou si i vybrat co se jim líbí, já musela kupovat fakt hnusné boty, jsem to jako holčička vždy obrečela, v té zúžené velikosti nic nebylo… Ecca jsou fajn, ale mají to být boty jen na semtam…nechce se mi za ně dávat tolik, ale uvidím, možná to přehodnotíme…těch šitých se popravdě trochu bojim, dcera má 6 let…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Ochrnutý Michal Jančařík: Musí vydělávat na nákladnou rehabilitaci!

Michal Jančařík je sice po nepovedené transplantaci ledviny upoutaný na... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >