Balerinky na úzkou nohu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 09.01.17 11:56
Balerinky na úzkou nohu

Ahoj, máte někdo zkušenost, potřebuji( chtěla bych) pro 6. letou dceru baleriny. Problém je v úzké noze. Boty kupujeme Superfit a Richter nebo Adidas ( ty jen goretexove, vysoké). Poradíte ještě jinaci znacku, tak aby boty nestaly 1500,– počítám že balerinky moc neponosi…má tenisky, celorocky, zimni a sandálky budeme kupovat otevřené (sedí nám jen superfity které jdou utahnou i vzadu na patě)…diky :kytka:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 13:08

Kupuji dceři ECCO balerínky, skvěle sednou na uzké nožky…teď se koupí ve výprodeji levněji…

sobesin
Kecalka 389 příspěvků 09.01.17 13:08

Anonym jsem dala nerada…

hofka
Extra třída :D 14993 příspěvků 09.01.17 13:39

Dcera ač má také úzkou nohu-patu, nárt i kotník titěrný, prsty má krásně zdravě do vějířku a Superfity jsou zrovna úzké v prstech. Loni jsem ji nechala ušít namíru tyto balerínky, podlepené podrážkou (v přímé nabídce není, lze zažádat) https://www.fler.cz/…inky-6303730

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 09.01.17 22:36

Holky díky, malá má úzkou nohu v patě, kotníku i špičce… Má to po mě… Superfity jsou fakt hodně úzké…právě mě překvapuje ten masový prodej…ale jsem ráda, aspoň mám pro děti volbu a můžou si i vybrat co se jim líbí, já musela kupovat fakt hnusné boty, jsem to jako holčička vždy obrečela, v té zúžené velikosti nic nebylo… Ecca jsou fajn, ale mají to být boty jen na semtam…nechce se mi za ně dávat tolik, ale uvidím, možná to přehodnotíme…těch šitých se popravdě trochu bojim, dcera má 6 let…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >