Balet, fit balet, aerobik, gymnastika nebo moderní tance?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ahojson
Povídálka 24 příspěvků 22.11.17 15:09
Balet,fit balet,Aerobik,Gymnastika nebo moderní tance?

Chceme naší čtyřletou dceru přihlásit do jednoho z těchto sportů ale nemůžeme se rozhodnout :nevim: Všechno má svoje mouchy ale taky výhody. Ona je hodně na to taneční ale taky ji baví kotouly, hvězdy apod. Takže vůbec nevíme co vybrat. :zed:

Reklama

Reakce:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 22.11.17 15:15

@ahojson balet je striktný - aj pre 4 ročné deti. Nie je moc vhodný pre dieťa hyperaktívne ktoré nedokáže vydržat na mieste. Lektorka samozrejme berie ohľad na to, že deti majú len 4 roky, ale už je to o sebadisciplíne. Ak máš veselé neposedné dieťa, tak by som zvolila iný šport :D

violass
Kecalka 192 příspěvků 22.11.17 15:19
Kk

Moderní gymnastika, je to náročné a oni pak řeknou a samy poznáte na závodech jestli jí to jde nebo ne

ahojson
Povídálka 24 příspěvků 22.11.17 15:20
@Xsenova píše:
@ahojson balet je striktný - aj pre 4 ročné deti. Nie je moc vhodný pre dieťa hyperaktívne ktoré nedokáže vydržat na mieste. Lektorka samozrejme berie ohľad na to, že deti majú len 4 roky, ale už je to o sebadisciplíne. Ak máš veselé neposedné dieťa, tak by som zvolila iný šport :D

No Ellenku baví sport, ale je klidná a vždycky se dívá na baletka v televizi… z toho baletu jse ale ničí nožky takže asi ty tance nebo fit balet :D

ahojson
Povídálka 24 příspěvků 22.11.17 15:21

No semifinalisti jsou tance a fit balet…

petunie1
Kecalka 173 příspěvků 22.11.17 15:28

Ahoj, neporadím, jen si postesknu. Se fakt máte, že můžete vybírat. Tady u nás na malém města není nic z toho v nabídce. Mně by se nejvíce pro dcerku (teď už 7) vždy hodila moderní gymnastika. Jenže kde ji tady hledat? Sama chtěla balet, ale dojíždět vícekrát týdně někam, tak tak obětavá maminka fakt nejsem. Škoda. Fandím Vám, snad se dcerce trefíte do vkusu:-).

ahojson
Povídálka 24 příspěvků 22.11.17 15:30
@petunie1 píše:
Ahoj, neporadím, jen si postesknu. Se fakt máte, že můžete vybírat. Tady u nás na malém města není nic z toho v nabídce. Mně by se nejvíce pro dcerku (teď už 7) vždy hodila moderní gymnastika. Jenže kde ji tady hledat? Sama chtěla balet, ale dojíždět vícekrát týdně někam, tak tak obětavá maminka fakt nejsem. Škoda. Fandím Vám, snad se dcerce trefíte do vkusu:-).

Dekuji

dickys
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 22.11.17 16:38

Mně se hrozně líbí moderní gymnastika a doufám, že dcera na to bude, zatím je malinká :) A nešlo by se s malou jít podívat na nějaké hodiny, aby si sama vybrala?

violass
Kecalka 192 příspěvků 22.11.17 19:51

@dickys určitě do nejbližšího oddílu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama