Balíček věcí - náušnice, drobnosti - kam poslat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 20.02.17 15:55
Balíček věcí - náušnice, drobnosti - kam poslat?

Zdravím všechny, prosím máte někdo tip, kam bych mohla zaslat věci, které již nevyužiji? Mám tu několik párů náušnic, laků na nehty (nepoužívané nebo použité tak jednou) a spoustu dalších drobností. Chtěla jsem to zaslat do nejbližšíh dětského domova, ale odpověď paní ředitelky byla dost chladná, stručná, takže neeee, tam to nepošlu. Chci to poslat někam, kde si to budou moc děti rozebrat a bude z toho někdo mít radost :-) Prosím poraďte, jinak to vyhodím…

Reakce:

Manticora
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 20.02.17 16:10

@Sova Klára existuji charitativni obchody. Clovek jim venuje veci, oni je prodaji a zisk jde na dobrocinne ucely. Ja to tam vozim, ale myslim ze by se dalo i poslat postou. Jeden je v Beroune, dalsi ve Zdicich.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 20.02.17 16:12

Jinak jsem taky chtela venovat neco do detskych domovu a odmitli me, ze maji zajem jen o nove veci. Pouzite je nezajimaji :zed: takze asi tak.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 20.02.17 16:12
@Sova Klára píše:
Zdravím všechny, prosím máte někdo tip, kam bych mohla zaslat věci, které již nevyužiji? Mám tu několik párů náušnic, laků na nehty (nepoužívané nebo použité tak jednou) a spoustu dalších drobností. Chtěla jsem to zaslat do nejbližšíh dětského domova, ale odpověď paní ředitelky byla dost chladná, stručná, takže neeee, tam to nepošlu. Chci to poslat někam, kde si to budou moc děti rozebrat a bude z toho někdo mít radost :-) Prosím poraďte, jinak to vyhodím…

zkus nějaký azylák pro matky v nouzi.. tam je méně peněz - děcáky mají všeho dost

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 20.02.17 16:33

@jdukolem já bych právě chtěla, aby mi někdo napsal, pošli to tam a tam… tady u nás v okolí toho moc není…

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 20.02.17 16:35
@Sova Klára píše:
@jdukolem já bych právě chtěla, aby mi někdo napsal, pošli to tam a tam… tady u nás v okolí toho moc není…

nevím odkud seš ale když si zadáš do googlu azylové domy nebo Klokánky tak myslím že na nějaký co to rád vezme narazíš

hihi22
Kecalka 223 příspěvků 20.02.17 17:37

Znam jednu holcicku, z detskeho domova v Prerove… hodne by tohle ocenila. Ja ji taky sem tam koupim sminky, kdyby si chtela, tak ti napisu adresu.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 20.02.17 18:56
@hihi22 píše:
Znam jednu holcicku, z detskeho domova v Prerove… hodne by tohle ocenila. Ja ji taky sem tam koupim sminky, kdyby si chtela, tak ti napisu adresu.

A je jen jedna? Mám tam i pár kousků oblečení - holka tak 13 let +- ;-) A různé drobnosti a tak… Jestli tam z toho budou mít radost, tak klidně napište adresu! :-)

hihi22
Kecalka 223 příspěvků 20.02.17 23:05

@Sova Klára

Pisu zpravu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >