Balíček věcí - náušnice, drobnosti - kam poslat?

20.2.17 15:55

Balíček věcí - náušnice, drobnosti - kam poslat?

Zdravím všechny, prosím máte někdo tip, kam bych mohla zaslat věci, které již nevyužiji? Mám tu několik párů náušnic, laků na nehty (nepoužívané nebo použité tak jednou) a spoustu dalších drobností. Chtěla jsem to zaslat do nejbližšíh dětského domova, ale odpověď paní ředitelky byla dost chladná, stručná, takže neeee, tam to nepošlu. Chci to poslat někam, kde si to budou moc děti rozebrat a bude z toho někdo mít radost :-) Prosím poraďte, jinak to vyhodím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1866
20.2.17 16:10

@Sova Klára existuji charitativni obchody. Clovek jim venuje veci, oni je prodaji a zisk jde na dobrocinne ucely. Ja to tam vozim, ale myslim ze by se dalo i poslat postou. Jeden je v Beroune, dalsi ve Zdicich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
20.2.17 16:12

Jinak jsem taky chtela venovat neco do detskych domovu a odmitli me, ze maji zajem jen o nove veci. Pouzite je nezajimaji :zed: takze asi tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
20.2.17 16:12
@Sova Klára píše:
Zdravím všechny, prosím máte někdo tip, kam bych mohla zaslat věci, které již nevyužiji? Mám tu několik párů náušnic, laků na nehty (nepoužívané nebo použité tak jednou) a spoustu dalších drobností. Chtěla jsem to zaslat do nejbližšíh dětského domova, ale odpověď paní ředitelky byla dost chladná, stručná, takže neeee, tam to nepošlu. Chci to poslat někam, kde si to budou moc děti rozebrat a bude z toho někdo mít radost :-) Prosím poraďte, jinak to vyhodím…

zkus nějaký azylák pro matky v nouzi.. tam je méně peněz - děcáky mají všeho dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.17 16:33

@jdukolem já bych právě chtěla, aby mi někdo napsal, pošli to tam a tam… tady u nás v okolí toho moc není…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
20.2.17 16:35
@Sova Klára píše:
@jdukolem já bych právě chtěla, aby mi někdo napsal, pošli to tam a tam… tady u nás v okolí toho moc není…

nevím odkud seš ale když si zadáš do googlu azylové domy nebo Klokánky tak myslím že na nějaký co to rád vezme narazíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
20.2.17 17:37

Znam jednu holcicku, z detskeho domova v Prerove… hodne by tohle ocenila. Ja ji taky sem tam koupim sminky, kdyby si chtela, tak ti napisu adresu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.17 18:56
@hihi22 píše:
Znam jednu holcicku, z detskeho domova v Prerove… hodne by tohle ocenila. Ja ji taky sem tam koupim sminky, kdyby si chtela, tak ti napisu adresu.

A je jen jedna? Mám tam i pár kousků oblečení - holka tak 13 let +- ;-) A různé drobnosti a tak… Jestli tam z toho budou mít radost, tak klidně napište adresu! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
20.2.17 23:05

@Sova Klára

Pisu zpravu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...