Balíček z porodnice a telefonní číslo +420234600582

63
27.5.08 22:52

balíček z porodnice--a telefoni číslo +420234600582

Mile maminky …chci se Vás zeptat dostali jste v porodnici balíček??? já ano …a i moje švagrová…a nejen mi už je to cca 8 mesic co me neustale obtěžuji telefonaty nejakych firem......co mi cokoliv nabizi…ale to by tak navadilo jako jedno telefoni číslo ktere me neustale obtěžujevždy me zavola a zavěsí!!!!!a to+420234600582 četla jsem na netu že nejsem jedina a že telefonich čísel je více …toto telefoni číslo my vyvolava nejen soboty nedele nekolikrat za den i mé švagrové a nejen me …je tu nekdo koho taky obtezuji tyto hovory??!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2748
27.5.08 23:03

Mne nikdo neobtěžuje, i když jsem balíček dostala. Zá:,–(ně totiž telefonní číslo nedávám a na kartičku jsem ho neuvedla. Napsala jsem pouze adresu a je fakt, že několik obálek s nabídkami mléčných výživ jsem již dostala. Proto radím při druhém(tedy dalším)porodu číslo neuvádět. Každý snad nemusí mít telefon!?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
27.5.08 23:09

Za poslední týden snad 8×; přitom už poprvé jsem paní řekla, že nemám zájem. :evil: :roll: :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
28.5.08 07:09

mě taky už delší dobu prozvání jedno telefonní číslo, nevím, zda je to stejné, co tebe, je to taky pražské 02… prostě to ignoruju. Vygooglovala jsem si, že nejsem zdaleka sama, dle té diskuse obtěžovalo i chlapy, takže to nebude možná balíčkem z porodnice…hlavně tam zpátky nevolat, žere to peníze! někdy mě prozvoní 2× za den,jindy 2× za týden, ignoruju to, už nezvedám. nějak to neřeším.co s tím, to netuším:/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
28.5.08 07:38

Jxjxj
Tak mne napadlo, že mne také obtěžovalo pražské číslo, ale byl to T-Mobile s nabídkou výhodnějšího volání a paní se mnou chtěla uzavírat po telefonu smlouvu. Tak to už mne dost naštvalo a zařekla jsem se, že už nebudu těmto telefonátům vstřícná a s díky hned odmítnu.
Hned jsem se šla podívat do mob.telef. ,jestli to není stejné číslo, které zde uvádíš-ale já jsem ho vymazala. Takže je to skutečně kvůli balíčku z porodnice nebo to může být i někdo úplně jiný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
28.5.08 08:00

Myslím, že by šlo udělat stížnost hned na několika místech. Pravděpodobně to může být chybní telefonní automat, takže by možná bylo dobré oznámit to na Českém telekomunikačním úřadě. Ten minimálně může zjistit, komu číslo patří. Pak Úřad na ochranu osobních údajů (může prověřit, zda Vaše číslo nebylo použito k jiným účelům, než jste svolila) a nakonec Sdružení na ochranu spotřebitele - pokud někdo dělá direct marketingové kampaně, měl by umožnit z kampaně vystoupit, což se neděje, neboť číslo zavěsí.
Všechny instituce budou mít kontakty na internetu. Při troše štěstí bude alespoň na jednom místě někdo, kdo tomu časem zamezí.

Petr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1163
28.5.08 08:15

Já myslím, že by mohlo jít v telefonu číslo nějak zablokovat, a pokud ne, tak zavolat na svého operátora a požádat ho, aby ho zablokoval on, že tě to číslo obtěžuje. Určitě ti pomůžou!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.5.08 09:30

Mně volá úplně to samé číslo a když to zvednu,položí.Já jsem ze Zlína. Hana

• Nahlásit
  • Citovat
2104
28.5.08 10:36

Ahoj, i mě volá stejné číslo. Jsem z Ostravy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
28.5.08 11:59

Ahoj, mně také volá, už jsem paní řekla, že nechci aby mi pořád volali. Tak uvidíme…Jsem z Brna :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.5.08 12:14

holky představte si, že mi před časem přišel nějakej reklamní časopis, kde měli normálně moje data, a kde se nějaké výhody získávaly, když nahlásím něčí adresu. Myslím Nadoma, nebo jak se to jmenovalo? Tak jsem zeptala, kdo mě takto u nich nahlásil, a řekli mi to. Byla to ta firma, co distribuuje balíčky v porodnici, a to jsem prosím v porodnici uváděla svoje údaje v roce 95 a 99. Ty maj výdrž co?

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
63
28.5.08 13:29

já vím že nektere firmi uchovavaji data 5-10 let to je co???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
28.5.08 13:49

jo a ještě jsem našla toto tel +420246017877

www.tet.cz/…iewtopic.php?… - 62k

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
28.5.08 14:13

Ahoj holky,
tak mě takhle už asi měsíc volá nějaká ženská z pojišťovny. Já jí pořád říkám, že žádnou pojistku nechci, že už ji máme uzavřenou a ona furt otravuje. Už mi leze krkem. Ale nevím, kde mě vzala, protože já jsem číslo nikam nezapisovala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
28.5.08 17:10

tak pojištovačka …to jsem došla s porodnice při synovy a druhy den hned na me zvonily uz u me doma!!!! –a to nebyl žadnej balicek jsem nedostala!!!pri dcerce me volali a na tvrdo mi řekli že jsem dostala v porodnici balíček a tam jsem dala svoji adresu…a že me musi kontaktovat…jinak nekteří co my vyvolavali byli slušni zeptali se řekli co meli (co nabizi…)a po me odpovedi ne!!! zavesily…ale celkem me prekvapila Burda praha…tam se pani divila že jsem ji řekla že nemam zajema že nemam 2 minuty casu.....to my volala v patek v 18.00hod! tak že mi zavolá…v sobotu v 9.00 to jsem ji nebrala tak volala v sobotu cca 4-5 krát!!! a pak v nedeli......a možná v tu dobu už začali ty telefonáty!!! po te bylo jeste nekolik firem co mi volali vždy v pátek mezi 18-21hod!! ty jsem vyslechla a …a řekla své ne…nemam zajem…(balíčky byli v rozmezi 60-300.- vše je zdarma jen platím vždy poštovné…!
No myslim ze když zhrnu že v balíčku byla kojenecká voda 0.5l rybilka jedna plenka a 3 vzorky čaje…a nekolik prospektů že mě ten balíček vyšel hodně draho…!!! už nikdy více!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama