Balónková odsávačka verzus pístová?

50
30.5.13 18:18

Balónková odsávačka verzus pístová?

At hledám jak hledám, nemůžu najít odpověd nato, jestli je lepší balónková odsávačka nebo pístová? kojím již 4.měsíce, mléka mám dost, ale občas chci vypadnout z domu a potřebuju odsát mlíčko tak se chci zeptat jaká je lepší? nechci do toho moc investovat jen prostě abych občas mohla odsát a táta měl něco do zásoby at mu malá neřve, díky za odpovědi. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
70055
30.5.13 18:26

Ani jedno. Jsou to vyhozené peníze. To už je lepší rukou. Jediné, co bych koupila je páková. Na občasné odsávání ruční, na pravidelné elektrická. Avent nebo Medela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19976
30.5.13 19:04
@Lama Lama píše:
Ani jedno. Jsou to vyhozené peníze. To už je lepší rukou. Jediné, co bych koupila je páková. Na občasné odsávání ruční, na pravidelné elektrická. Avent nebo Medela.

naprostý souhlas… měla jsem půjčenou pístovou a hrůza, druhý den jsem si koupila medelu swing a ta byla úžasná :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11895
30.5.13 19:11

Taky bych šla jedině do pákové, když už. Měla jsem Avent a byla jsem celkem spokojená. S pístovou v porodnici to alespoň mě absolutně nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
30.5.13 19:23

Medelu jsem měla taky, ale bohužel už se mi rozbila a ted když nepotřebuju denně odsávat mě to přijde zbytečný kupovat tak drahou, našla jsem ted pákovou zn. farlin za slušnou cenu tak asi koupím tu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70055
30.5.13 20:20
@Milina 33 píše:
Medelu jsem měla taky, ale bohužel už se mi rozbila a ted když nepotřebuju denně odsávat mě to přijde zbytečný kupovat tak drahou, našla jsem ted pákovou zn. farlin za slušnou cenu tak asi koupím tu.

přečti si tu recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14857
30.5.13 21:31

Na farlin jsem neslysela moc chvalu. Me treba rucne odsat neslo vubec, ale spokojena jsem byla s avent pakovou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat