Bambucké máslo na intimní hygienu

Anonymní
14.2.20 14:17

Bambucké máslo na intimní hygienu

Zdravím, zkusila jste nějaká bambucké máslo na hygienu tam dole? Pravidelně? Nikde jsem se nedočetla jestli se může používat a chci se vyhnout zbytečným chemickým přípravkům typu Lactacyd apod. Případně místo toho kokosový olej nebo něco jiného? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1036
14.2.20 14:31

Jakože bambuckým máslem se umývat? :mrgreen: To si moc dobře neumím představit v praxi tedy :think: ;) Ale na trhu je již spousta hotových přírodních produktů ;)

https://www.biooo.cz/…i-kosmetika/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 14:50

Pouzivam prirodni oleje pro intimni hygienu, predtim od Nobilis Tilia, ted jsem se stala zavislou na Havlikove Mycim elixiru pro intimni hygienu, krome oleje to vzdycky obsahuje nejakou tu cistici slozku, ten Havlik např kopřivu. Navic to pouzivam i jako smyvac make-upu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14607
14.2.20 16:35

MOhu se zeptat, co presne je intimni hygiena v tomto kontextu?

Ja teda pouzivam ciste teplou vodu. A olej jaksi nemyje? Jinak bambucke je super, krasne to promastuje suchou kuzi a pekne prirodne to voni. Pipku nastesti suchou nemam, to by mi jeste chybelo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 17:00

@warita intimní hygiena v kontextu jako když si myjete ruce mýdlem, tak jakým přírodním olejem si mýt intimní partie.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.2.20 17:01

@warita nejde o to jestli někdo má suchou pipku, něco kromě vody by se vždy mělo používat, samotná voda nestačí.

• Nahlásit
  • Citovat
14607
14.2.20 18:14
@Anonymní píše:
@warita nejde o to jestli někdo má suchou pipku, něco kromě vody by se vždy mělo používat, samotná voda nestačí.

No praveze se nema pouzivat nic jineho, nez voda. To ti rekne kazdy gynekolog.

Vima toho, olej nemyje? Tak jak chces cokoliv umyt olejem. p

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
14.2.20 19:01

Bambucke maslo asi tezko, to je na promasteni. Ale treba Nobilis Tilia ma myci oleje, jak uz psal nekdo prede mnou. Roky jsem pouzivala prirodni sprchace a ted mivam tuha mydla. Nic mi neni, a to jsem kdysi trpivala na zanety a vytoky (i v dobe, kdy jsem pouzivala Lactacyd a podobne veci). Voda mi taky nestaci, ale tim mydlem se zase nijak ultra nevymydluju a umyvam se jen zvenci. S mydlem se i holim a vsechno v pohode :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 19:20

@Afrikana můžu se zeptat na značku těch tuhých mýdel? Děkuju moc!

• Nahlásit
  • Citovat
973
19.2.20 13:21
@Anonymní píše:
@Afrikana můžu se zeptat na značku těch tuhých mýdel? Děkuju moc!

Za sebe muzu doporucit aleppske mýdlo, Mydlinku a Mýdla od Darinky. Pak jsou jeste dalsi znacky, ktere me ale vysusovaly - pozor treba na tuha mydla od Alverde. Ty to svadi tak nejvic vyzkouset, protoze jsou levna a clovek je koupi v kazdem DM, tak at si o tech tuhych mydlech neudelas nepravem spatny obrazek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
19.2.20 13:52

Bambucké máslo se tuším přidává i do pánských holicích mýdel :think: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama