Bambucké máslo vs. kokosový olej

10.3.16 11:26

bambucké máslo vs. kokosový olej

Ahoj, na obličej na noc si dávám kokosový olej, mám velmi suchou pleť, ale slyšela jsem, že bambucké máslo umí dělat taky zázraky, na co ho používáte vy? A které myslíte, že je z těhlech dvou lepší? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3399
10.3.16 11:31

Kamarádka si moc vychvaluje arganový olej. Měla suchou pleť a teď ji má jemnou, pružnou, říká že je to hodně znát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10652
10.3.16 11:35

@Martina1991 míchám to dohromady…bambucký samo o sobě je moc tuhý a blbě se maže…s tim kokosákem se to super roztírá…mažu tim všechno a všechny krom psa… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kadernice_praha
10.3.16 12:02

Nemám zkušenost, ale používám kokosový olej smíchaný s medem, i když mám normální pleť, ale tohle je fakt dobré

• Nahlásit
  • Citovat
345
10.3.16 12:09

Kokosový olej vysušuje. Používáme doma bambucké máslo našlehané s oleji (3 díly másla, 2 díly oleje). Např. s mandlovým olejem, konopným… Arganový bude určitě super na pleť… Musíš vyzkoušet který ti sedne. Ideální od hlavy až k patě i pro miminka :)
Hlavně koukej na kvalitu másla i olejů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11406
10.3.16 12:31

Na obličej používám obličejové oleje od Saloosu, dvě kapky na celý mokrý obličej. Bambucké máslo je mi sympatičtější, než kokosák, ale na obličej ani jedno. Bambucké jen v zimě proti mrazu, ale jinak je na obličej moc hutné. Kokosák zase ucpává póry. Jinak, vysušují všechny oleje aplikované na suchou kůži. Na mokrou nevysušují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
10.3.16 12:44

Tak hlavně všechno nanášet na vlhko… jinak si myslím, že je to individuální, ale oboje bych asi taky vyšlehala s olejem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8936
10.3.16 12:45
@Fjodorka píše:
Na obličej používám obličejové oleje od Saloosu, dvě kapky na celý mokrý obličej. Bambucké máslo je mi sympatičtější, než kokosák, ale na obličej ani jedno. Bambucké jen v zimě proti mrazu, ale jinak je na obličej moc hutné. Kokosák zase ucpává póry. Jinak, vysušují všechny oleje aplikované na suchou kůži. Na mokrou nevysušují.

Můžu se zeptat, jaké oleje na obličej používáš? Já právě snesu jenom to bambucké máslo, ale ten olej bych vyzkoušela. Ideálně nějaký, který by mi pomohl proti beďarům a ucpaným pórům :roll: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11406
10.3.16 12:48

@Ivtcha Tea tree - manuka, nebo ylang ylang jsou na beďarovitou kůži :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8936
10.3.16 12:49
@Fjodorka píše:
@Ivtcha Tea tree - manuka, nebo ylang ylang jsou na beďarovitou kůži :-)

Moc díky! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7072
10.3.16 13:01
@Martina1991 píše:
Ahoj, na obličej na noc si dávám kokosový olej, mám velmi suchou pleť, ale slyšela jsem, že bambucké máslo umí dělat taky zázraky, na co ho používáte vy? A které myslíte, že je z těhlech dvou lepší? :nevim:

pouzivam oboje. Taky zapasim se supinami v obliceji. Odlicuji se arganovym olejem a pak pouziju to, co je po ruce. Lzici kokosaku si sem tam pridam i do vany, do vlasu atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5797
10.3.16 13:11

Ženský vy s tím naděláte - stovky let vám stačilo sádlo, pak 100 let indulona, posledních 40-50 let pro ty lepší z vás Nivea

a teď je to furt - kokosový olej, palmový olej, bambucké máslo, tea tree olej a já nevím co všechno

kdyby se na nás podíval někdo z vesmíru, tak by musel prohlásit, že v posledních 20 letech tu musela bouchnout atomovka, že tak radikálně a v masovém měřítku jste se začaly mazat

namažte se sádlem nebo niveou - ten váš to stejně nepozná :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1739
10.3.16 13:24

@Dundee2 :palec: svatá pravda :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.16 15:01

@Fjodorka aha, tak to jsem nevěděla, tak to už si asi kokosový nebudu dávat na obličej, od saloosu teď mám nově odličovací olej i na pleť argan revital, s odličovačem jsem spokojená, akorát ten olej na obličej nestačí na moji suchou pleť :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.16 15:03

@Dundee2 stovky let stačilo jezdit na koni, teď nevidím, že by někdo v mém okolí jezdil do práce na koni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama