Bambucké máslo x kokosový olej

6093
10.1.20 11:26

bambucké máslo x kokosový olej

Ahoj, používáte některá na mimča nějaký z uvedených produktů? jaký se vám osvědčil a používáte i vy? který vám víc vyhovuje a naco všechno používáte? Děkuji za reakce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13226
10.1.20 11:39

Za nás určitě bambucke máslo. Přijde mi že více promastuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
10.1.20 11:40

Bambucke mi smrdi, takže to nepoužívám, ale hodně se doporučuje na suchou pokožku. Kokosák používám na smažení palacinek, do čoko polev nebo asijské kuchyně, dělala jsem z něj balzám na rty a krém na ruce. Výhoda kokosového oleje je, že je měkčí, bambucke je tuhé při pokojové teplotě. Ještě by se oba daly přidat do koupele na promasteni, ale na to mám olivac a slunečnicový z lékárny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 11:44

Používáme oboje - od miminka bambucké máslo na obličej, když byly mrazy, včetně rtíků. Kokosový olej jsem přidávala do koupele (jako každý jiný olej, i při něm se musí pokožka navlhčit, aby olej absorbovala). Oproti bambuckému máslu kokosák více ucpává póry, je mastnější (i když efektivnější na suchou pokožku je to máslo).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 11:44
@bibianka píše:
Ahoj, používáte některá na mimča nějaký z uvedených produktů? jaký se vám osvědčil a používáte i vy? který vám víc vyhovuje a naco všechno používáte? Děkuji za reakce :kytka:

Kokosový olej používám na čištění zubů večer (u sebe a děti). Jinak šleham bambucke máslo s mangovým máslem a mandlovým olejem, ve kterém byl macerovány měsíček. U dětí používám od miminek na tělo a obličej.
Pro sebe na tělo přidávám i eo a další másla. Bambucke máslo dávám i do balzámů na rty:hearts:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 11:46
@ProfZav píše:
Bambucke mi smrdi, takže to nepoužívám, ale hodně se doporučuje na suchou pokožku. Kokosák používám na smažení palacinek, do čoko polev nebo asijské kuchyně, dělala jsem z něj balzám na rty a krém na ruce. Výhoda kokosového oleje je, že je měkčí, bambucke je tuhé při pokojové teplotě. Ještě by se oba daly přidat do koupele na promasteni, ale na to mám olivac a slunečnicový z lékárny.

Já bych to nebrala jako vyloženě výhodu kokosáku - při kontaktu s tělem se oboje roztírá stejně dobře. Navíc v létě musí být kokosák v lednici, jinak je rukou nenabratelný :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
10.1.20 12:29

Bambuckeu deti na vse. Kokosak jako kazdy olej dost vysusuje. Pouzivam ho u sebe jako lubrikant. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 12:31

Udelala jsem si mazani na telo, naslehany KO, BM a arganovy olej a pecka. Mazu na vlhke telo. Hlavne se to krasne roztira, na rozdil od stavu zvlášť. Na mimino to chci zkusit, na 8leteho to funguje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
10.1.20 15:32
@SlečnaDahlia píše:
Já bych to nebrala jako vyloženě výhodu kokosáku - při kontaktu s tělem se oboje roztírá stejně dobře. Navíc v létě musí být kokosák v lednici, jinak je rukou nenabratelný :D

Pro mě jo, stejně jako kakaové máslo, to se taky ztuhlé blbě nabírá.. Musím to vždycky do koupele odsekat nožem nebk něčím :-) Ale tak to záleží na preferencích. A vlastně jsem si ještě vzpomněla, že kokosakem jsem mazala dětem seboru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama