Bambucké máslo zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nieny
Kecalka 126 příspěvků 17.03.18 12:31
Bambucké máslo zkušenosti

Ahoj holky, :)
Jake mate zkusenosti s bambuckym maslem? Na co vsechno je dobre? Mate ho rady? Je lepsi nez kokosak nebo jine kremy? Diky za reakce. :) :hug:

Reklama

Reakce:

Keshi
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 17.03.18 12:43

Mažeme se s ním celá rodina. Hlavně přes zimu. Malému na obličej. Chrání před mrazem.

blumen
Hvězda diskuse 42197 příspěvků 17.03.18 13:05

Je super. Nanaset na mokrou pokozku, jinak vysusuje stejne jako kazde oleje.

Ukulina
Extra třída :D 14243 příspěvků 17.03.18 13:24

Používáme hlavně v zimě na ruce, dcera na obličej i na tělo po sprchování. Mažeme bez vlhčení, funguje dobře.

Taka
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 17.03.18 13:50

Je to 14 dní, co ses ptala. Nač tedy znovu? https://www.emimino.cz/…olej-310438/
Více, než co jsem psala v předchozí diskuzi, k tomu asi za sebe nedodám.

EmmaAnna
Závislačka 3393 příspěvků 17.03.18 14:37

@Nieny Mně vyhovují oleje, bambucké máslo mě strašně zanášelo póry, vždycky jsem se hodně osypala.

Nieny
Kecalka 126 příspěvků 17.03.18 22:28
@Taka píše:
Je to 14 dní, co ses ptala. Nač tedy znovu? https://www.emimino.cz/…olej-310438/
Více, než co jsem psala v předchozí diskuzi, k tomu asi za sebe nedodám.

Pokud nechces, neodpovidej. Od tebe zadne „dodavani“, (jak pises), fakt nepotrebuji. :jazyk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama