Reklama

Bambucké máslo zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 17.03.18 12:31
Bambucké máslo zkušenosti

Ahoj holky, :)
Jake mate zkusenosti s bambuckym maslem? Na co vsechno je dobre? Mate ho rady? Je lepsi nez kokosak nebo jine kremy? Diky za reakce. :) :hug:

Reklama

Reakce:

Keshi
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 17.03.18 12:43

Mažeme se s ním celá rodina. Hlavně přes zimu. Malému na obličej. Chrání před mrazem.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 40362 příspěvků 17.03.18 13:05

Je super. Nanaset na mokrou pokozku, jinak vysusuje stejne jako kazde oleje.

Ukulina
Extra třída :D 14384 příspěvků 17.03.18 13:24

Používáme hlavně v zimě na ruce, dcera na obličej i na tělo po sprchování. Mažeme bez vlhčení, funguje dobře.

Taka
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 17.03.18 13:50

Je to 14 dní, co ses ptala. Nač tedy znovu? https://www.emimino.cz/…olej-310438/
Více, než co jsem psala v předchozí diskuzi, k tomu asi za sebe nedodám.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 17.03.18 14:37

@Nieny Mně vyhovují oleje, bambucké máslo mě strašně zanášelo póry, vždycky jsem se hodně osypala.

Nieny
Kecalka 136 příspěvků 17.03.18 22:28
@Taka píše:
Je to 14 dní, co ses ptala. Nač tedy znovu? https://www.emimino.cz/…olej-310438/
Více, než co jsem psala v předchozí diskuzi, k tomu asi za sebe nedodám.

Pokud nechces, neodpovidej. Od tebe zadne „dodavani“, (jak pises), fakt nepotrebuji. :jazyk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama