Bambusové ponožky - opravdu pomáhají proti smradu?

Anonymní
21.11.19 10:02

Bambusové ponožky - opravdu pomáhají proti smradu?

Ahoj, prosím anonymně, je to citlivé téma, které se navíc týká mé pubertální dcery (tj. je v citlivém období).
Dceři smrdí nohy. Strašně. Nosí bavlněné ponožky, koupila jsem sprej proti smradu, ale
nepomáhá to. V poslední době na mě na internetu vyskakují reklamy, že bambusové ponožky pomáhají proti smradu. Chci se zeptat - opravdu to funguje? Dívala jsem se, že jsou s příměsí, s umělotinou, a i lidi, kteří nemají takové problémy jako dcera, tak když si vezmou ponožku s umělotinou, tak jim nohy smrdí. Nerada bych investovala do ponožek, ve kterých jí ty nohy taky budou smrdět.
Máte s bambusovými ponožkami někdo zkušenosti? Fungují? Jak rychle se prodřou? Jak rychle se na nich udělá díra?
Kde nakupujete? Na co si dát pozor? Díky.
Kupovala bych dámské ponožky, má už větší nohu a chtěla bych vzít několik stejných párů, abych, kdyby se na jedné ponožce udělala díra, nemusela vyhazovat i tu druhou neděravou. (Dětské jsou barevné a každý pár jiný, což nechci.)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21.11.19 10:09

Za me smejdy, strasne se zmolkuji, nej mas bavlnene ponozky. Nohy umyt a zlehka posypat sodou, pak dat do ponozek. Urcite to bude spis plisnovy problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 10:12

@Chumchalice Dík za reakci. Jedlou sodou? To slyším prvně. Plíseň - nevím, ale nohy má moc pěkné, nikde to na nějaký problém nevypadá, pěkná jemná pokožka… :nevim: Myslela jsem, že to souvisí s hormony, protože jak přišla do puberty, je to milionkrát horší, než to bývalo.

• Nahlásit
  • Citovat
13789
21.11.19 10:29

Kup ponožky se stříbrem, je docela výběr, fakt to funguje!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12957
21.11.19 10:30

Bambusové ponožky nepomáhají, nedávno jsem byla v prodejně Pleasu, kde paní majitelka akorát jedné zákaznici říkala, že přestala bambusové věci objednávat, protože je to podvod a vůbec to proti zápachu nefunguje, jen je to dražší - majitelka má velké zkušenosti, je jí cca 55 a prádlo prodává celý život
zkuste nějaké přípravky proti pocení se stříbrem, nevím jestli mají v klasické lékárně, nebo jen přes internet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12006
21.11.19 10:44

1. potřebuje mazat nohy každý večer něčím antimykotickým. Vydržet alepsoň měsíc. Pokud nemá hladké a růžové nehty, ale jsou tam nějaké skvrny či jsou krabaté, tak s tím je potřeba zajít na kožní - minimálně pro antimykotický lak. Plíseně po nehty se člověk blbě zbavuje.
2. ponožky je potřeba převařovat.
3. vyhodit boty z umělé hmoty, pořizovat buď kožené, nebo plátěné a nebo teda pokud sportovní boty, tak takové co jsou hodně prodyšné. Boty pravidelně dezinfikovat něčím antimykotickým, aby nesloužili jako líheň mykoz, co se nastěhují na čerstvě zaléčené nohy…
4. nechat boty důkladně dýchat - opravdu se hodí se ve škole přezouvat.

Bambus je přírodní vlákno jako bavlna - je to tedy lepší než umělá hmota a dá se vyvařit, ale žádný velký rozdíl to není.

Příspěvek upraven 21.11.19 v 11:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24436
21.11.19 11:16

No jo, taky záleží na botách, může mít ponožky pro Supermana, ale když nazuje koženkovou botu, je to k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
21.11.19 23:11

Taky mám. skvělou zkušenost s ponozkami se stříbrem. U syna to zabralo. Manžel problém neměl, ale také nosí. Říká, že jsou moc příjemné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 21:27

A jak pečujete o boty v kterých chodí? Chce to hlavně i ty boty. Pomáhá je vytrit alkoholem ( třeba vodka v rozprašovači) pokud da nohu do smradlavych botasek nebude to s nohama lepší ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama