Banalita nebo je to vážně?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.10.21 18:52

Banalita nebo je to vážně?

Dobrý den, chtěla jsem se vás zde zeptat co by se mnou mohlo být. Jelikož již měsíc mám kašel a už to není vůbec příjemné a trochu mě to děsí, nejdřív bolení v krku pak suchý kašel z toho na dlouhý vlhký kašel s žlutým až oranžovým hlenem a včera na dnešek to trochu přestávalo a najednou mě začalo fakt šíleně bolet v krku. Už fakt nevím co to je. Nevím zda mám raději zajít k lékaři, nebo jestli je to jen banalita a ono to ustoupí. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23575
13.10.21 18:57

Byla by jsi tak hodná a mohla jít k lékaři? Kdo má pak platit složitou léčbu zanedbanýho onemocnění? No přece daňový poplatníci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alena1995
13.10.21 19:04

@Janli Tak když opomenu tohle, tak asi tu nemoc i pěkně roznáší. Holka, holka :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 19:05

Nevím co to je, ale u mne je normální suchý kašel, z toho podráždění sliznic - následuje vyzvracení „vody“ - tekutiny z podrážděné sliznice. A bolest v krku takovou, že přestávám mluvit.

Nicméně problémy neřeším na netu, ale u lékaře. Pokud vykašláváš žlutý hlen, tak je tam zánět.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 19:11

Měla jsem něco podobného, ještě v dobách před covidem.
Nešla jsem k doktorce, protože jsem „musela“ být v práci. Po jedné prokašlané noci, kdy jsem nemohla spát ani vsedě v křesle jsem k lékaři prostě musela. Byl to zápal plic, který mně od té doby navštěvuje vcelku pravidelně. Vážně lahůdka. :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
22586
13.10.21 19:16

Né, k doktorovi nechoď. Ještě by ti pomohl a ty bys pak nemohla zakládat dementní diskuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
13.10.21 19:17

Kdyby byl tohle dotaz 12 leté holky, tak si řeknu budiž… neví… Ale pokud jsi dospělá žena a nechápeš že po měsíci takového kašle je to už docela vážné a potřebuješ doktora, tak je s tebou něco špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
13.10.21 19:50

Mela sem takhle kasel a myslela ze to je nemoc a bylo to astma. Astmaticky kasel. Ale sla sem teda k lekari. Tve chovani neni zodpovedne, uz jsi si davno nekam mela zajit. Navic kdyz to mas tak dlouho uz..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14320
13.10.21 20:14

Mimochodem - k dr predtim zavolej..presne takto se u nas ockovanych doma projevovala delta..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2801
13.10.21 22:12

Já bych na ni nebyla zas tak zla. Mám to aa teď podobně a nepřipadám si jak blb, co neumí dojít k doktorovi. U kašle je vcelku běžný, že trvá klidně i ten měsíc, ale postupně se zmírňuje až odezní. Pokud ne je třeba jít k lékaři. Taky teď kašlu cca ten měsíc, taky se to nelepší, mám proto v plánu do konce týdne zavolat k lékaři. A zítra mi manžel koupi antigenni test, protože I ten blbej covid se může projevovat jen kašlem…ovsem zakladat diskuze o tom, co dělat, když kašlu, by mě nenapadlo, to zas ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
13.10.21 22:31

Známá takhle přechodila kašel a má z toho doživotní následky a problémy s dýcháním. Utíkej k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat