Banán v měsíci a půl?

166
21.12.20 09:30

Banán v měsíci a půl?

Hoj holky. Nedávno jsem se tu ptala. Šlo o dcerku měsíc a půl, která mi přestala jíst. Dnes jsem volala svému lékaři. Je to hodně starý pán. Stará škola, jak se říká. Ale zarazilo mě, co mi poradil. Že nás chce zítra vidět a pokud už to mala hlady nebude davat, mame ji dat rozmixovany banan slazeny glukopurem a s troskou odstrikaneho mm. Že je to pořád lepší než to vzdát s um. Přijde vám to v měsíci a půl ok? Já vůbec nevím, jestli to bude umět polykat. Ještě ji zadusim. :-) Máte některá zkušenost? Pak už snad dám pokoj. První holka měla problém s polykanim i ve 4.mesici, když jsme začínali s prikrmy. Ani nevím kolik toho banánu ji muzu dat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5679
21.12.20 09:32

Změn doktora proboha 8o jako vcem ti pomůže banán ohledně kojení? Um není jed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24192
21.12.20 09:34

Pokud dítě nesaje, tak bych mu klidně dala UM a neexperimentvala bych s nějakým banánem (btw, banán staví) a ještě odlazeným. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13309
21.12.20 09:37

@ašímanaj Netrap decko hlady a kup UM. Ja vyrostla na UM a muj syn taky. Oba se mame skvele :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
21.12.20 09:43

No tak jako neumre na to, ale podle mě je to nesmysl. UM není jed. 2 děti jsem kojila, třetí bylo od asi 7 měsíců na UM, napřed jsem to strašně řešila, ale ve výsledku to bylo super, dcera konečně byla spokojená, zasycena, začala pěkně spát… No zpětně jsem si říkala, že jsem byla blbá a zbytečně ji trápila hlady, mohli jsme mít klid už dřív, kdybych nebazirovala na kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4910
21.12.20 09:48

Proboha co to je za doktora. Změnit!!! A kup láhvičky a UM a nakrm mimčo. Budeš spokojená ty i miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
21.12.20 09:56

Vůbec se s doktorem nebav, je fakt 100 let za opicema. Vykašli se na kojení a dej jí UM. To je pro ni daleko prospěšnější a vyváženější, než rozmixovaný banán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15281
21.12.20 10:01

@ašímanaj a proč nedáš um? Jako v měsíci a pul dát banán je na facku a jeste slazeny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97388
21.12.20 10:04

Moje doktorka ke které jsem s dětmi chodila byla už taky postarší, dokonce léčila už mě jako dítě, už není ani na světě, ale takovouhle blbost mi neradila nikdy.
Dej UM a s banánem počkej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
21.12.20 10:18

Vždyť ji žádný banán necpu. Proto jsem se ptala. Vždyť je to hloupost. UM mám doma. Ale musím zaklepat. Od rána krásně pije. Tak uvidíme. Kojeni extra nehrotim. Jen mi to přijde líto. Ale hlady ji morit nebudu. Ani bananem. Slibuji. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10040
21.12.20 10:21
@ašímanaj píše:
Hoj holky. Nedávno jsem se tu ptala. Šlo o dcerku měsíc a půl, která mi přestala jíst. Dnes jsem volala svému lékaři. Je to hodně starý pán. Stará škola, jak se říká. Ale zarazilo mě, co mi poradil. Že nás chce zítra vidět a pokud už to mala hlady nebude davat, mame ji dat rozmixovany banan slazeny glukopurem a s troskou odstrikaneho mm. Že je to pořád lepší než to vzdát s um. Přijde vám to v měsíci a půl ok? Já vůbec nevím, jestli to bude umět polykat. Ještě ji zadusim. :-) Máte některá zkušenost? Pak už snad dám pokoj. První holka měla problém s polykanim i ve 4.mesici, když jsme začínali s prikrmy. Ani nevím kolik toho banánu ji muzu dat

V té diskuzi jsi dostala docela dost rad, co s tím kojením. Řídíš se tím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2686
21.12.20 10:25

A ona nepije UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
21.12.20 10:29

@Lucie_Sx
Zkoušela jsem. Nic nepomahalo. Ale od rána pije. Asi to bylo vážně tou menstruaci. Uvidíme přes den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
21.12.20 10:31

@ZuzaM
Ještě jsem nezkoušela. Kdyby zase přestala pít mm koupím speciální flasticku na UM. Prý je ta savicka co nejvíce podobná bradavce a nemusím to vzdávat hned s kojením i když dám umělé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3238
21.12.20 11:00

Banán, je ze všech potravin, nejméně závadný, já ho dostala prý asi ve 2 měsících, když se máma zdržela na zkoušce a já řvala hlady, ale byla to jednorázovka, určitě bych ho nesladila…a jak říkají holky radši bych dala UM, vždycky můžeš kojit a dokrmovat UM, dokud se laktace nezvedne nebo neskončíš úplně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat