Banánová maska na vlasy

Anonymní
26.11.20 16:42

Bananova maska na vlasy

Zdravim,
Chtela bych se jenom podelit o par informaci o domaci bananove masce na vlasy. Dnes jsem si rekla, ze by bylo fajn si dat nejakou masku. Podivala jsem se na internet a tam na me vyskocila jako prvni bananova maska. Rekla jsem si proc ne, mam doma hodne bananu a nikdo to neji, tak aspon jeden zpotrebuju. Normalne jsem si ho rozmackala a aby to nebylo tak husty tak jsem pridala lzicku mlika a potom pridala trochu normalni masky z obchodu. Umyla jsem si vlasy a dala si masku na vlasy. Nechala jsem pusobit tak 7-10 minut a oplachla. Nebo neoplachla. Neslo to splachnout. Kusy bananu mi zustavaly ve vlasech a nesly dat jakkoliv pryc. Takze jsem byla tak 40 minut v koupelne a snazila se to dat nejak dolu. Hruza, nedoporucuju si delat domaci masku z bananu. Musela jsem si vlasy nekolikrat umyt samponem, asi 3× kondicionerem, vycesavala jsem to ruzne. Az kdyz tam toho bananu bylo min, tak jsem si sla vyfoukat trochu vlasy a dal vycesavala..ted uz nikde moc zadnej nemam jo, ale nedoporucuju nikomu. To bylo jen tak pro info a moje zkusenost. Vidim to tak ze to budu jeste tak 3 dny vycesavat :( :( :pocitac: :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12874
26.11.20 16:46

:lol: :lol: :lol:
Promin, ale me to pobavilo
:lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 16:48

@cecetka jo v pohode :lol: ja se nad tim ted uz taky smeju, ale predtim teda ne :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3127
26.11.20 16:49

Díky za varování, ale přiznám se, že by mě to asi nenapadlo :)

Co's od toho banánu čekala, že udělá? :think: Já chápu, proč si lidé plácají na vlasy oleje, ocet apod., ale jak měl zapůsobit banán?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
26.11.20 16:54

A nebyla myšlena tahle banánová maska? https://www.alza.cz/…d5269702.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 17:04

@annasmyc nene

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 17:05

@MrsNorris nevim no, psali ze je hodne vyzivujici :think:

• Citovat
  • Nahlásit
14730
26.11.20 17:05

@MrsNorris výživa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14730
26.11.20 17:07

Ja ji zkoušela 2×. Vymyt to slo v pohodě, jen na moje vlasy to nebylo to pravé ořechové, ja potřebuji protein

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3127
26.11.20 17:10
@Anonymní píše:
psali ze je hodne vyzivujici :think:
@lachtanice86 píše:
@MrsNorris výživa

Jak chcete vyživovat něco, co nežije? Vlas je mrtvý. Můžete mu dát ochrannou vrstvu, uhladit ho, apod., ale určitě ne vyživit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5690
26.11.20 17:14

To mi připomíná když jsem si jako pubina dělala masku v který bylo vajíčko a to se mi pak na vlasech vlivem horké vody zdrclo. :lol: :lol:

moje pokusy o depilaci horkým voskem taky výborný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2508
26.11.20 17:19

Mne teda banan sel vymyt uplne normalne, ale byl rozmixovany uplne na kasicku. Efekt na vlasy ale zadny. Ani vajicko se mi ve vlasech nezdrclo, ale ani mi vlasy moc neumylo, druhy den bylo potreba zas. Depilace domaci cukrovou pastou ale byla loterie… jo to byly casy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1817
26.11.20 17:36

Banán musí být rozmixovaany úplně na kaši, jinak někde vycesat. Rozmackat ho vidličkou nestačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat