Banánové lívanečky v 11 měsících

Anonymní
29.5.21 15:20

Bananove livanecky v 11 měsících

Ahoj děvčata. Našla jsem recept na skvěle bananove livanecky, ale je v nich vejce. Muzu je dat synovi v 11 měsících nebo ne? Nasla jsem to na Instagramu u jedné slečny a ta je dělala dceři snad už od 7 měsíců a není jediná u koho to vidim, ale nevim jestli tam nevadi to vejce. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1091
29.5.21 15:20

Ano, můžeš ;) nedávala bych nějak často, ale nic by se stát nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
29.5.21 15:22

Vejce muze dřív než v 11 měsících, to už mi malý jedl spoustu jídel s nama. Když to nebude denně, tak v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
29.5.21 15:53

Tak do toho testa nedavej bilek-ten ma hodne bilkovin. Pokud se dava do testa tvaroh, nahrad ho bilym jogurtem nebo zakysanou smetanou-tez kvuli bilkovinam. Ale „norma“ je takova, ze potraviny s vyssim obsahem bilkovin se smi davat uz od 1 roku, co tvuj syn skoro uz ma, zalezi, jak moc to resis…realne mu to ledviny nezatizi, pokud ho tim nebudes ladovat kazdy den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53756
29.5.21 15:54

Mi to příjde mnohem lepší, když se udělá cokoli domácí a čerstvé. Mám palačinkovač nebo jsou pánvice, kde se pracuje bez tuku. Není třeba to topit v mastnotě.
A rozhodně lepší, než kupované polotovary a rok balené sušenky v plastu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
29.5.21 17:23

Já jsem dávala žloutek už od sedmého měsíce s masem apod. A bílek třeba měsíc na to? Žádné potravinové alergie v rodině nemáme a prostě jsem trochu dala a zkusila - a bylo to bez problému :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31311
29.5.21 18:39

Dávám, taky 11 měsíců. Vajíčko dostává už dávno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
6.6.21 21:22

Určitě může bez problému ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu