Banka vydala moje osobní údaje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PsNina
Povídálka 37 příspěvků 13.05.19 12:28
Banka vydala moje osobní údaje

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, stalo se některé z vás, že vaše banka vydala vaše osobní údaje- jméno, příjmení, adresu a datum narození 3.osobě na základě „neoprávněně platby“ aniž by vás informovala o žádosti vrácení peněz?
Nemá banka nějakou povinnost o té žádosti vrácení peněz informovat mě než rovnou vydat osobní údaje další fyzické osobě?
Předem děkuji za názory..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Agusaguss
Povídálka 26 příspěvků 13.05.19 12:32

Mne napsala sama banka, ze mam neopravnenou platbu a odesilatel zada prachy zpet.Jemu nic nerekla

Uslava
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 13.05.19 12:33
@PsNina píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, stalo se některé z vás, že vaše banka vydala vaše osobní údaje- jméno, příjmení, adresu a datum narození 3.osobě na základě „neoprávněně platby“ aniž by vás informovala o žádosti vrácení peněz?
Nemá banka nějakou povinnost o té žádosti vrácení peněz informovat mě než rovnou vydat osobní údaje další fyzické osobě?
Předem děkuji za názory..

Nevěřím. Jak to víš? Banka tohle nikdy neudělá. To jedině že to udělal někdo osobně buď za úplatek a nebo ze známosti. Obojí je na vyhazov. :mrgreen:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1294 příspěvků 13.05.19 12:33

K tomuto přistoupí až když se s tebou nespojí, nebo o kolik peněz šlo?

PsNina
Povídálka 37 příspěvků 13.05.19 12:34

@Agusaguss Tak jsem si právě myslela, že to funguje, ale má banka vydala osobni udaje bez toho aniž bych vůbec já věděla, že on žádá o vrácení peněz zpět.

Narovnako
Kelišová 5291 příspěvků 13.05.19 12:35

Mám pocit, že nesmí a má vyzvat Vás, ale třeba se mýlím. Mě se to nikdy nestalo. Ale nejsem si jista, zda někdy přišly peníze neoprávněně. A když jsme jednou zaslali špatně, tak jsme požádali banku a ta nám je tehdy vrátila, ale jak to probíhalo nevím, už je to řadu let… Ale taky záleží na situaci možná, těžko soudit..

PsNina
Povídálka 37 příspěvků 13.05.19 12:36

@Kaileee Žádný email, dopis ani zprávu v internetovém bankovnictví jsem od nich neobdržela.
Jde o částku 1000,–

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1294 příspěvků 13.05.19 12:38
@PsNina píše:
@Kaileee Žádný email, dopis ani zprávu v internetovém bankovnictví jsem od nich neobdržela.
Jde o částku 1000,–

a ty sis nevšimla, že ti na účet přišla tisícovka?
je to divné no, ale pokud mají doklad o tom, že ti poslali doporučený dopis a ty jsi ho nevyzvedla, tak nic nezmůžeš.. ale kontaktuj přímo banku

PsNina
Povídálka 37 příspěvků 13.05.19 12:38

@Narovnako za určitých okolností smí, například policii apod. Ale je mi divné, že to vydali „obyčejnému“ člověku bez nějakého upozornění

Uslava
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 13.05.19 12:41
@PsNina píše:
@Narovnako za určitých okolností smí, například policii apod. Ale je mi divné, že to vydali „obyčejnému“ člověku bez nějakého upozornění

Co tě štve? Že mu dali peníze, co ti nepatřily a nebo, že mu dali tvé osobní údaje včetně data tvého narození? A dali mu ta data vůbec? Proč by je vůbec měl chtít?

PsNina
Povídálka 37 příspěvků 13.05.19 12:43

Já účet nekontroluji. Byt to vyšší částka, tak bych to zpozorovala podle zůstatku, ale tohle jde přehlédnout.
To není možné, jsem z maloměsta, zde problémy s poštou nemáme. V době pošty jsem vždy doma tudíž jde psaní rovnou do mých rukou.

PsNina
Povídálka 37 příspěvků 13.05.19 12:44

@Uslava Nejde o ty peníze, jde o to, že vydali moje osobní údaje někomu, kdo mě nyní skrz ně vydírá. Paradoxně mě nevydírá kvůli těm penězům.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2416 příspěvků 13.05.19 12:47
@PsNina píše:
@Uslava Nejde o ty peníze, jde o to, že vydali moje osobní údaje někomu, kdo mě nyní skrz ně vydírá. Paradoxně mě nevydírá kvůli těm penězům.

Heled mas to nějak komplikované… buď nám napis konkrétně co se děje nebo nemůžeš čekat radu

PsNina
Povídálka 37 příspěvků 13.05.19 12:47

@Uslava Dotyčný mě začal vydírat a přiložil dopis od banky, kde mu banka poskytla moje osobní údaje, ať vím jak získal mé údaje.

Narovnako
Kelišová 5291 příspěvků 13.05.19 12:48

@PsNina Tak jděte na policii.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama