Bankovní učet - který vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 12:10
bankovní učet? poradíte?

Ahojky, nastupuji konečně po studiu do práce, a vzhledem k tomu, že jsem doted nepotřebovala učet budu si ho zařizovat, nevím u jaké banky, mohli by jste mi poradit jaký nebo spíš u jaké banky máte učet vy? jak jste s tím spokojení? hlavně poplatky kolik za co platíte? nějaké výhody nevýhody? hlavně ty ceny mě zajímavý, mamka má eru, ale říkala, že je zbytečně drahá, děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 17.08.19 12:13

Mám u KB a UniCredit, oboje zdarma, UniCredit nedoporučuji.

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 17.08.19 12:14

Ja mam komercni banku a jsem spokojeny

Lalelale
Kelišová 5454 příspěvků 17.08.19 12:18

KB hodně nedoporučuji. Jsou sto let za opicema, se vším musíš na jednu konkrétní pobočku, net bankovnictví jak před 15 lety a až účet budeš chtít zrušit, to nastane opravdu peklo. Hodně známých má fio a co popisují, tak nebe a dudy. Pokud někdy ještě budu potřebovat účet v ČR, bude to u fio.

X_Cassiopea
Kecalka 164 příspěvků 17.08.19 12:21

Ahoj,
vyber si banku bez poplatků, jako třeba airbank, equabank nebo mbank. U těhle mám zkušenost.
U Airbank platíš z cizího bankomatu, ale jestli máš poblíž jejich, dávají i úrok z peněz co máš na běžném účtu jestli zaplatíš 5× za měsíc kartou.
Equabank - neplatíš vůbec za nic a když si k běžnému založíš i spořící platí Ti úrok z peněz na spořícím účtu.
Mbanku - má dobré kurzy při platbách v zahraničí.

Tohle Ti třeba pomůže.

https://www.skrblik.cz/…ucty-zdarma/

Russet
Neúnavná pisatelka 18349 příspěvků 17.08.19 12:24

KB jsem proto drahotu opustila. Era není drahá, pokud máš internernetové bankovnictví a vše řešíš online. Zadej si účet bez poplatků, přečti si podmínky a vyber si podle sebe.

Tableta
Kelišová 5466 příspěvků 17.08.19 12:35

Měla jsem KB a hrůza, horší banku jsem nezažila. Pak jsme byli u ery, ale taky nic moc. Před rokem jsme přešli k airbank a tady jsme spokojeni nejvíc.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 17.08.19 12:36
@Lalelale píše:
KB hodně nedoporučuji. Jsou sto let za opicema, se vším musíš na jednu konkrétní pobočku, net bankovnictví jak před 15 lety a až účet budeš chtít zrušit, to nastane opravdu peklo. Hodně známých má fio a co popisují, tak nebe a dudy. Pokud někdy ještě budu potřebovat účet v ČR, bude to u fio.
Škoda jen, že FIO získala bankovní licenci jen díky tomu, že má velmi blízko k ČSSD. Jinak by tahle banka vůbec neexistovala.
Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 17.08.19 12:38
@Tableta píše:
Měla jsem KB a hrůza, horší banku jsem nezažila. Pak jsme byli u ery, ale taky nic moc. Před rokem jsme přešli k airbank a tady jsme spokojeni nejvíc.

To je taky nápad, přejít z KB do ještě horší banky. ERA a ČS jsou dlouhodobě nejhorší ústavy v ČR.

Niki Ku
Ukecaná baba ;) 2186 příspěvků 17.08.19 12:43

Mám airbang. Neplatis nic. Teda my platíme 100 měsíčně a to jsme si dali sami, za to, že můžeme vybírat s jakéhokoliv bankomatu bez poplatku. Jinak máme víc účtů na jedné kartě. Takze doporučuji airbang

nozu
Extra třída :D 12796 příspěvků 17.08.19 12:57

Máme KB, Airbank a Equ. KB je jednoznačně nejhorší. Airbank ani Equa nemají poplatky a mají super internetové bankovnictví.

Tableta
Kelišová 5466 příspěvků 17.08.19 13:00
@Zumpa píše:
To je taky nápad, přejít z KB do ještě horší banky. ERA a ČS jsou dlouhodobě nejhorší ústavy v ČR.

No jo :mrgreen: Mně se líbilo, že všechno vyřídím na poště, která je v každé horní dolní :)

Kriss Tina
Extra třída :D 12221 příspěvků 17.08.19 13:00

Ja mám raifku, když tam kazdy měsíc pošleš nějaký obnos (výplatu, tuším aspoň 10 000kc) tak máš vedení, platby, výběry ze všech bankomatů, platby v zahraničí, internetové bankovnictví (prostě snad vše) zdarma. Sem u nich odjakživa a nemůžu si stěžovat. U nás je navíc celkem dost poboček, když něco potřebuju a nesetkala sem se tam s nikym kdo by nebyl ochotný (ani na pobočce ani když sem volala na infolinku)

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 17.08.19 13:35
@Tableta píše:
No jo :mrgreen: Mně se líbilo, že všechno vyřídím na poště, která je v každé horní dolní :)

Nojo, jenže já bohužel na poště nikdy nic nevyřídil na první pokus. Balíčky a doporučená psaní zásadně nedoručují, vyřídit cokoli na Czechpointu je o nervy, třeba takový certifikát jsem vyřídil až na čtvrté poště, přeposílání zásilek z jedné pošty nefunguje, když řeším proč, tak mi jedna pobočka řekne, že si to mám vyřídit u druhé (proč mám já řešit jejich problémy?), druhá pobočka mi řekne, že to vyřizuje třetí pobočka …. když si nechám poslat balík do firmy, tak někdo na poště rozhodne, že tam nepracuji a pošle ho rovnou zpět a takhle bych mohl pokračovat.

Jeseterka
Stálice 74 příspěvků 17.08.19 13:36

Moneta, KB, Equa. Equa jako obyčejný účet nejlepší, všechno zdarma včetně výběrů z jakéhokoli bankomatu, ale nemají kreditku.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama