Barefoot boty z aliexpresu

116
14.3.21 15:36

Barefoot boty z aliexpresu

Ahoj :) Slyšela jsem, že jsou skvěle BF boty z Ali a nestojí randál. Máte zkušenost? A prosím, pokud byste mi něco doporučili pro batole, tak rovnou odkaz. Dekuju moc, budu vám moc vděčná. :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
748
14.3.21 16:10

Na fb skupinka zdrave ne/obouvani :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
14.3.21 16:22

@Luciferka_j Dekuju, ale já nemám FB. Tak to zkouším tu. :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
14.3.21 17:14

Z aliexpresu bych nekupovala nic, natož něco co já nedejbože dítě mám nosit na sobě. On existuje důvod, proč je to tak levný. Je lepší si připlatit za boty šité kvalitně a ideálně i v normální dílně, ne asijským sweatshopu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
14.3.21 18:04

@Lily Evans To jsem si rikala taky, ale zas na druhou stranu. Tohle si hodně lidi chválí. Někde jsem narazila na diskuzi, už je to déle. Bohužel už to nemohu najít. Mělo by jít o odzkousene prodejce na ali. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
14.3.21 18:08

@Dollorres no jo, ale furt je to na ali :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75909
14.3.21 18:29
@Lily Evans píše:
Z aliexpresu bych nekupovala nic, natož něco co já nedejbože dítě mám nosit na sobě. On existuje důvod, proč je to tak levný. Je lepší si připlatit za boty šité kvalitně a ideálně i v normální dílně, ne asijským sweatshopu.

A kde myslíš že se šije 99% bot prodávaných tady ve „značkových“ obchodech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75909
14.3.21 18:32

@Dollorres Klidně vybírej, když tomu věnuješ čas, tak se dají najít fakt kvalitní. Ale pro batole neporadím, už mám batolata trochu odrostlá. Akorát tedy v případě batolete je trochu pruda to, jak dlouho to sem jede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28888
14.3.21 18:38

Je to prodejce Tipsietoes a Copodenieve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6181
14.3.21 18:40

To, že se všechno šije v Číně (Asii) ale přeci neznamená, že má všechno stejnou kvalitu - materiál, provedení…
Právě ty požadavky na kontrolu a použitý materiál mohou dělat rozdíl až v násobcích ceny. A taky držet záruku něco stojí.
A pak jsou situace, kdy boty z Ali za $3 stojí tady 990,– Kč. Ale to je zase jiný příběh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
14.3.21 18:55

@Dollorres Na boty z Ali bych si pro dítě úplně netroufla..já teď objednala patery boty a sedly jen jedny z nich..takže zkoušet timhle stylem, měsíc čekat a pak zkoušet další.. zrovna u BF bot je dobře padnoucí tvar boty základ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
14.3.21 19:04

@acimedaca Děkuju, v komentářích píšou, že to bylo za 17 dni. To je skvěle. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16152
14.3.21 19:06

Jsou na to fb skupiny nejen zdrave ne/obouvani ale i přímo zaměřené na ali, tipsie má taky svoji skupinu. šla bych tam, je tam veškeré info. fb se dá založit uplně stejně lehce, jako učet na epipi a ne, nemusí byt na tvoje jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
14.3.21 19:22

@debra.morgan Asi to tak dopadne. :D Já nemám FB z principu, ale v tomhle mi chybi. To je bohužel fakt. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16152
14.3.21 19:49
@Dollorres píše:
@debra.morgan Asi to tak dopadne. :D Já nemám FB z principu, ale v tomhle mi chybi. To je bohužel fakt. :(

a z jakyho principu máš ucet tady? v čem je tak zasadni rozdil? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat