Barevné vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cecetka
Echt Kelišová 8360 příspěvků 14.06.19 22:05
Barevné vlasy

Ahoj holky. Zacalo leto a me se moc libi (na druhych) barevne vlasy. Ruzove, broskvove, ale i modre. Chtela bych vyzkouset nejaky vymyvatelny sampon. Nechci trvalou barvu, jen neco na oziveni na vikend, na dovolenou. V drogerii jsem na nic nenarazila, jedine snad na netu na produkty Makeup Revolution. Nazyvaji to barvami bud na 1-3 umyti anebo jine az na 8-10 umyti. Jde to ale opravdu vymyt? Mam melirovane vlasy do hodne svetle, takze by to chytalo hezky.
Mate s necim dobrou zkusenost? Neco, co pouzivate a nebojite se doporucit ostatnim?
A co studena seda? Nezestaruje moc?

Reakce:
terezamulerova
Nováček 1 příspěvek 14.06.19 22:09

Právě ty od Makeup revolution používá neteř. A vzhledem k tomu, že má každých 14 dní jiné vlasy předpokládám, že to asi umýt půjde :D ale já sama zkušenost nemám

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 14.06.19 22:10

Já jen vím, že nevlastní dcera jednou dorazila v zelených vlasech, přírodně má blond… já mřela trochu…trochu více, muž ji řekl že to má jak kdyby plavala v brčálu… :D, no bylo to v jejích asi 10letech…matka ji to dovolila. No a prý to byla nějaká barva že po 3 umytích sleze…z blond vlasu neslezlo, kadeřnice ji to pak střihla asi 15 cm a říkala že na těch blond přírodních to drží hodně moc dobře, že to nejde dolů jen tak. Ale netuším co přesně na to napatlala… každopádně od té doby už barevné vlasy neměla :dance: :dance: :dance:

Azeretereza
Závislačka 2814 příspěvků 14.06.19 22:11

Ja jsem si zrovna ted nedavno koupila barvicku od Lorealu, myslim ze se to jmenuje Colorista. Ruzovou. Riskla jsem to, dala jsem si to jen do konecku. Bylo to hodne svetly a vymylo se to tak za dve umyti. Za me super. Mam tam teda trosku zelenej nadech, po tom vymyti, ale tomu davam jeste jedno myti a bude to pryc. Taky mam melir, jsem blond. A jeste mi kadernice doporucovala barvy Directions, ze je sama pouziva na tyhle jednorazovky. Myslim ze je meli v Rossmannu a na netu. Ale taky rikala, ze na kazdy odbarveny vlasy obecne tyhle barvicky fungujou jinak, nekomu se to hned vymyje, nekomu se to chytne, ja to riskla nejdriv na ty konce s tim, ze je prinejhorsim obetuju. Ale dobry. Zkusila bych pro zacatek nejakou fakt hodne svetlou.

Aduš8
Závislačka 4760 příspěvků 14.06.19 22:14

Dala bych si poradit od kadeřnice. Já třeba nosila červenou ofinu, musela jsem to odbarvit a na to jsem nanasela gelovou barvu. Ta se vymývala relativně dlouho. Ona se vymyla rychle z té rudě červené, ale vlasy zůstaly pořád do červeno - oranžova. Teď jsou tyhle přelivy hodně v módě a každá dobrá kadeřnice je dělá. Mně osobně se to tedy nelíbí, ale to je jen můj názor. Není nad hezky udělaný melír.

unuděná
Echt Kelišová 7626 příspěvků 14.06.19 22:15

Pokud chces vylozene jen ozvlastnit na party treba,tak.bych spis doporucila kridy na vlasy nebo sprej.je to smyvatelne hned (bacha na. koupani, dest i poceni),ale nemusis se bat, ze to nevymyjes.kdyz se ti nejaky odstin zalibi, tak si pak muzes vybrat vylozene.barvu.Ja.jsem jako dite mela hodne. svetle prirodni vlasy, zvlast v lete, a takove ty barvicky na 5-7 smyti jsem tam mela.klidne.cele.leto :roll:

cecetka
Echt Kelišová 8360 příspěvků 14.06.19 22:20

Sprej jsem na YT videla, ale v drogerii nic nenasla :?
Kridy jsou jen na praminky. Ja bych toho chtela vice.

Elenloth
Závislačka 4282 příspěvků 14.06.19 22:31

@cecetka Zkus Hair Makeup z řady Colorista. Mělo by to být opravdu jako makeup, tedy nechytat se do vlasů. Ale je to jen cca na den, prostě na zkoušku. Ale na rozdíl od těch jejich sprejů to moc nebarví kůži ani oblečení. u gelových barev bych se bála, že se ti do vlasů zažerou a nechají určitý nádech.

Kriss Tina
Extra třída :D 10622 příspěvků včera v 04:56

Já doporučuju barevné gely directions. Ty jsou na pár umytí, před 2 roky sem s tím barvila synovi světlé vlásky na zeleno, když chtěj jít za pankace :mrgreen: pak se mu to zas pěkně vymylo…

Aduš8
Závislačka 4760 příspěvků včera v 05:52

@Kriss Tina tak ty jsme já zrovna používala a na odbarvených vlasech se vymývaly i několik měsíců, než byly zase blond. Měla jsme modrý, růžový i červený odstín. Na přírodních se asi vymyjí rychleji. A navíc jsou barvy hodně syté.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků včera v 07:23

@cecetka
Zn. Maria Nila má veganské barevné masky na vlasy a prý super. Vydrží jen několik umytí ;)

Váš příspěvek
Reklama