Reklama

Baristický kurz Praha 7.1.2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jity-lovies
Kecalka 187 příspěvků 04.01.17 18:15
Baristický kurz Praha 7.1.2017

Ahoj,
mamka se začala zajímat o kávu, a tak jsme jí k Vánocům koupili poukaz na baristický kurz v Praze, aby tam nešla sama, tak jsem si poukaz koupila také.
Rezervovali jsme si termín na 7.1.2017 (tuto sobotu), kurz bude v pražské kavárně kousek od Míráku.
Bohužel jsem se před cca hodinkou dozvěděla, že mamka dneska upadla, zlomila si 2 obratle, má ruku v sádře a leží na kapačkách v nemocnici smutně se usmívá Kvůli tomu, že všude řádí chřipka za ní ani nemůžeme jít na návštěvu smutně se usmívá
Na kurz bych mohla vzít třeba přítele, ale nemám vůbec zájem ani náladu jít na kurz bez mamky, protože jsem se těšila na takový holčičí den, který si užijeme…

Nenajde se tu náhodou někdo, kdo by měl zájem o 2 poukazy na baristický kurz?

Jedná se konkrétně o tento:
https://www.slevomat.cz/…lovniky-kavy

Zkoušela jsem jim hned psát e-mail a vysvětlit situaci, zatím nikdo neodepsal a obávám se, že rezervaci s tím, aby vrátili peníze, nezruší…

Reklama

Reakce:

sara1000
Kelišová 5544 příspěvků 2 inzeráty 04.01.17 18:22

Jelikiz jsem baristka, tak o kurz nemam zajem.
Nicmene do Slwvomatu zavolej, klidne ted…Ja mam skvelou zkusenost. Rusila jsem pobytovy zajezd tyden pred odjezdem a bez problemu mi vratili vsechny penize na ucet…Rovnou bych volala
Hodne stesti :kytka:

Jity-lovies
Kecalka 187 příspěvků 04.01.17 18:54

@sara1000 Děkuji za radu, tak jsem to zkusila, bohužel to prý už stornovat nejde, i kdyby to kvůli dané situaci rádi udělali.. ale neudělají..

sara1000
Kelišová 5544 příspěvků 2 inzeráty 04.01.17 19:37

@Jity-lovies
Tak to je mi moc lito. Verim, ze to stalo spoustu penez…
Tak snad se nekdo najde.
Mohu rict, zebpeo milovnika kavy to jiste bude zazitek a prijemne straveny den ;)

Jity-lovies
Kecalka 187 příspěvků 04.01.17 19:39

@sara1000 Tak se mi povedlo nakonec domluvit přímo s panem majitelem, že až bude mamka zdravá, tak budeme moc navštívit kurz v jiném termínu… tak jsem ráda :)
Jen doufám, že se toho kurzu mamka bude moc v budoucnu zúčastnit, zítra se ukáže, zda bude muset jít na operaci a prý léčení bude tak nebo tak na dlouho..

sara1000
Kelišová 5544 příspěvků 2 inzeráty 04.01.17 19:44

@Jity-lovies
To je skvela zprava. A jsem rada, ze se jeste najdou lide, co maji pochopeni a nehini se jen za penezi.
Snad bude mamince brzo dobre… :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama