Barva Casting Creme Gloss

39
27.3.21 13:17

Barva Casting Creme Gloss

Ahoj, chci se zeptat zda máte některá zkušenost s barvami na vlasy Casting creme goloss. Svojí barvu mám takovou tu popelavou špinavou blond - myší. V koncích mám zbytek hodně omyté tmavší hnědé barvy, byl to oříšek ale chytilo mi to tmavěji. Je mi jasné že pokud si nedám nějakou hodně tmavou sjednocené to nebude. Ale vlasy teď vypadají takové bez života, nelesknou se. Chtěla bych je něčím oživit. O sjednocení mi nejde, neboť do tmavé již nechci. Netušíte, který z nabízených odstínů by mohl být světlejší, studený? Mě se všechny z těch šestek zdají teplé, ale zdání může klamat. V sedmičce nabízejí myslím pouze medovou a to si nejsem jistá jak a jestli by mi chytlo a také si myslím, že medová je teplá. Potřebuji prostě něco „relativně“ světlého a studeného. Děkuji za vaše rady a tipy :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14172
27.3.21 14:30

@Jaja354 Tyhle barvy neznam. Ale mozna by nebyla od veci popelava? Mohla by dodat vlasum studeny nadech.
Neco takoveho? https://makeup.cz/product/142109/ Tuhle barvu kupuji v odstinu 213 a je studeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
27.3.21 15:31

To už mi zas na mě přijde docela dost světlý… V současný době mám vlasy barevne asi viz přiložené foto… Jen mám doma dost nešikovne světlo na fotky… U hlavy moje přírodní barva v délkách byl 2× oříšek v té pěnové barvě…naposledy barveno srpen/září
Jinak venku vypadají o něco trochu světlejší… Tu mám opravdu docela šero…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat