Barva na vlasy chytla tmavě

854
8.2.16 19:36

Barva na vlasy chytla tmavě

Barvila jsem vlasy, na krabičce byla světle hnědá, ale chytlo mi to úplně do černa, jak z toho ven? Když budu mýt vlasy každý den, bude se to rychleji vymývat? Jsem z toho hotová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

621
8.2.16 19:39

To sou ty barvy z drogerie…nechápu, proč to ještě někdo kupuje…nicméně co to bylo za barvu? Jestli permanentní, tak se rozhodně moc nevymyje, ale bude odrustat…takže jedině odbarvit… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24136
8.2.16 19:40

A jaké jsi měla vlasy předtím? Je to permanentní barva a co je to za barvu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
8.2.16 19:41

@xLucikx Permanentní, Garnier. Ale určitě se to trochu zesvětlí mytím ne? Odbarvovat nechci. Moje předešlá barva byla taková „myší“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24136
8.2.16 19:43

Myši je co, blond? Hnědá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
8.2.16 19:44

@pikola hodně světlonce hnědá, taková špinavá blond a chtěla jsem středně hnědou, ale barva chytla do černa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13668
8.2.16 19:44

Tohle mytím nezesvětlí. počkala bych tak 3 týdny a zkusila přebarvit. ale asi to půjde špatně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24136
8.2.16 19:46

A co to mas přesně za barvu? No něco málo se vymyje, ale moc ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
8.2.16 19:47

Tuhle, podle krabičky jsem nečekala, že to chytne do černa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3053
8.2.16 19:47

@misa.859 kup si šampon na mastné vlasy a vymývej… za 2-3 týdny bych zesvětlila pár pramenů a pak přeliv. Chce to klid a žádné drastické zásahy :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
8.2.16 19:54

Můžeš zkusit silver šampon, nanést na suché vlasy a nechat klidně hodinu působit. To poměrně zesvetli. Potom dej masku, ten šampon lehce vysušuje. Nicméně stejně se asi odbarvení nevyhneš…a poučení pro příště ;) výhoda kadeřnických barev je v síle oxidačního činidla a hlavně barvy ve vzorníku stopro souhlasí…rozdíl v ceně mizivy, pouze na začátku koupíš oxidátor, ale je ho litr, takže vydrží dlouho a pak tuba s barvou už je otázka 130 Kč cca.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
8.2.16 19:57

@xLucikx bohužel s barvama od kadeřnic jsem vůbec nebyla spokojená, chytaly, tak, že nebyla vůbec vidět změna, tak jsem zkusila drogerkovou a změnu mám teda velkou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
8.2.16 20:02

Ono hrozně záleží co ti ta kadeřnice vybere no ;) zas na druhou stranu, je to změna a určitě si zvykneš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
8.2.16 20:03

@xLucikx změna ale nepěkná :D fakt jsem nečekala od této barvy, že chytne do černa. Mám právě blonďatý obočí a jsem hodně bílá, tak to vypadá hodně blbě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1879
8.2.16 20:10

@misa.859 tak ja si zas mysim ze se ti to urcite do mesice vymyje :-)chytlo ti to tmaveji, protoze tvoje barva byla moc svetla..ze zadu na obalu jak byva pred a po urcite byly vychozi odstiny tmavsi nez tva ne? ja si barvim vlasy hnedymi odstiny a vzdy je mam po obarveni tmavsi nez by mely byt a po case se vymyji do barvy na obrazku a dal svetlaji :-)hlavne se neodbarvuj tim vlasy znicis…a jestli mas moc svetle oboci zacni si ho malovat tuzkou nebo stiny a nova image je na svete :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama