Barva na vlasy Inoa 2

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 11.09.18 08:23
Barva na vlasy Inoa 2

Ahoj, prosím, nemáte někdo doma vzorník nebo neznáte barvy Inoa? Potřebuji doporučit odstín, na tmavě hnědé vlasy, tak něco tmavě hnědého, ne světle hnědá, ale fakt tmavě hnědá. Potřebuji dneska objednat barvu, ale tápu v těch odstínech.
Prosím ne rady typu zajdi do kadeřnictví.
Předem děkuji

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 11.09.18 08:27

ještě píší, že na 100% krytí šedin je ideálně půl na půl s přírodním odstínem, netušíte někdo, co je to ten přírodní odstín?

Halibar
Kelišová 6354 příspěvků 11.09.18 08:35

@terinka4444 přírodní odstín je s nulou za lomítkem. Tzn. 4-0, 1-0 apod. Inou používám. Šediny zatím nemám, takže nemohu posoudit. Je ale bez amoniaku, takže asi proto se musí přidat přírodní odstín. Určitě kupte peroxid 6ku. Dejte mi chvilku a najdu vám můj odstín, mám takovou tmavohnědou až černou…

Halibar
Kelišová 6354 příspěvků 11.09.18 08:44

@terinka4444 takže, mám barvu číslo 2 - černohnědou, je to přírodní odstín.

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 11.09.18 09:27

Dekuju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >