Reklama

Barva na vlasy Inoa 2

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terinka4444
Hvězda diskuse 66626 příspěvků 11.09.18 08:23
Barva na vlasy Inoa 2

Ahoj, prosím, nemáte někdo doma vzorník nebo neznáte barvy Inoa? Potřebuji doporučit odstín, na tmavě hnědé vlasy, tak něco tmavě hnědého, ne světle hnědá, ale fakt tmavě hnědá. Potřebuji dneska objednat barvu, ale tápu v těch odstínech.
Prosím ne rady typu zajdi do kadeřnictví.
Předem děkuji

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 66626 příspěvků 11.09.18 08:27

ještě píší, že na 100% krytí šedin je ideálně půl na půl s přírodním odstínem, netušíte někdo, co je to ten přírodní odstín?

Halibar
Kelišová 6359 příspěvků 11.09.18 08:35

@terinka4444 přírodní odstín je s nulou za lomítkem. Tzn. 4-0, 1-0 apod. Inou používám. Šediny zatím nemám, takže nemohu posoudit. Je ale bez amoniaku, takže asi proto se musí přidat přírodní odstín. Určitě kupte peroxid 6ku. Dejte mi chvilku a najdu vám můj odstín, mám takovou tmavohnědou až černou…

Halibar
Kelišová 6359 příspěvků 11.09.18 08:44

@terinka4444 takže, mám barvu číslo 2 - černohnědou, je to přírodní odstín.

terinka4444
Hvězda diskuse 66626 příspěvků 11.09.18 09:27

Dekuju

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama