Barva na vlasy - jednoduše sama doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maty1989
Závislačka 3044 příspěvků 11.10.14 10:38
Barva na vlasy - jednoduše sama doma

Ráda bych si zkrášlila hřívu, ideálně barvou, která vydrží a kterou si hlavně dám v pohodě sama - mám polodlouhé hnědé vlasy, v květnu dělaný melír - červená a blond. Ráda bych, aby na ty „vyžrané“ vlasy chytlo něco třeba do červena, poradíte, co by mi mohlo vyhovovat? Díky :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 11.10.14 11:27

Barevné barvy ti doma nechytnou..myslím červená, ružová, zelená oranžová atd..
já se teda barvím doma těma barvícíma pěnama ale vždy jen hnedou, čokoládovou, kaštanovou a to chyntne krásně..ale jiné barvy, jako ty uvedené nahoře nebo blond ti doma nechytnou..to chce profi barvy

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 11.10.14 11:33

@Maty1989 máš blond? pak záleží, zda chceš úlet nebo něco normálního. Normální barva - Loreal, sice drahá, ale super chytá a drží. Pokud úlet, zaměř se na barvy manic panic a pod, tam seženeš fakt všechno :mrgreen: od nich jsem měla záživě červenou, rezavou, růžovou, fialovou, zelenou atd.. :lol:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 11.10.14 11:36

Pokud chceš červené nebo jiné uletácké barvy, pak bych doporučila navštívit obchod s kadeřnickým zbožím a ne drogerku. Tam prodavají věci přímo do salonů nebo ze salonu takže tam jsou kvalitní barvy které používají v salonech a ty by ti doma měli chytnout dobře..

Ukulina
Extra třída :D 14696 příspěvků 11.10.14 11:38

Barvím se doma léta Lorealem Casting, vždycky parádně chytne, fleky na kůži se krásně umyjí. Jsem spokojená.

Petrushca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 11:44

Taky Casting! :palec:

lukresia
Kelišová 7140 příspěvků 11.10.14 11:45

@martina.se a tu zelenou jsi měla cíleně? :D

lukresia
Kelišová 7140 příspěvků 11.10.14 11:46

Za mě je super Olia od Garnieru

Maty1989
Závislačka 3044 příspěvků 11.10.14 12:11

Já mám svoje vlasy tmavě hnědé, v květnu jsem si nechala dělat pruhy - červené a blond, takže mám některé vlasy „vyžrané“. Tak bych byla ráda, kdyby aspoň na ty hezky něco chytlo :)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 11.10.14 18:12
@lukresia píše:
@martina.se a tu zelenou jsi měla cíleně? :D

jasně. :palec:

carola
Kelišová 7389 příspěvků 08.10.15 15:42

Ráda bych oživila diskuzi. Mám vlasy tmavý blond a bohužel už začínám lehce šedivět. Chodívala jsem na melír k sestřenici, ta je doma na rizikovém těhotenství, tak bych se ráda zkusila obarvit doma. Máte někdo zkušenost s nějakou barvou z drogerie, která dobře chytá a neničí tolik vlasy? Moc děkuju

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 08.10.15 16:55

@carola zrovna dnes jsem si poprvé dobarvila odrosty. Koupila jsem si v DM přeliv Palette za cca 49,–. Má vydržet 6-8 umytí. Jinak mám také melír. A jsem překvapená, že to dobře chytlo a dobře to vypadá ;)

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 08.10.15 17:00

https://www.google.com/search?…

Já také loreal casting gloss a spokojenost

carola
Kelišová 7389 příspěvků 08.10.15 18:36
Díktace] @Eveelin píše:
@carola zrovna dnes jsem si poprvé dobarvila odrosty. Koupila jsem si v DM přeliv Palette za cca 49,–. Má vydržet 6-8 umytí. Jinak mám také melír. A jsem překvapená, že to dobře chytlo a dobře to vypadá ;)

Dík za tip.:-)D

Baby86
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 08.10.15 18:57

Ahoj, doporučuji Loreal Excellence creme. Je to nejlepší barva, jakou jsem kdy měla a to jsem jich vyzkoušela mraky, včetně henny.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >